Cuma, Haziran 14, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaTespo Suzuki Vitara ve Samsung A51 Hediye Ediyor

Tespo Suzuki Vitara ve Samsung A51 Hediye Ediyor

Tespo marketlerde yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişlerde katılımcılara 2020 model Suzuki Vitara GL+ Otomatik Vites ve Samsung Galaxy A51 hediye ediliyor. 30 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde geçerli olacak kampanya Türkiye genelindeki tüm Tespo mağazalarında geçerli.

Tespo Suzuki Vitara ve Samsung A51 Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Türkiye genelindeki tüm Tespo marketlerden tek seferde 400 TL ve üzeri yapılacak alışverişler ile birlikte Suzuki Vitara ve Samsung A51 kampanyasına katılım sağlanabilecektir. Her katılımcının bir kez katılma hakkının bulunduğu kampanya için 30 Eylül 2020 22.00’ye kadar yapılacak alışverişler geçerlidir. Bu tarihten sonra yapılacak alışverişler kampanya için değerlendirmeye alınmayacaktır.

Samsung büyük Galay çekilişi bilgilerine de bakabilirsiniz.

Tespo Suzuki Vitara ve Samsung A51 Kampanyası Katılım Koşulları

Adayların kampanyaya katılım sağlamaları için şu şartları sağlamaları ve kabul etmeleri gerekmektedir;

 • Kampanya 17.07.2020 tarihli 58259698-255.01.02-E.5399 izin ile TESPO TÜKETİM MALLARI TİC.VE SAN.A.Ş adına düzenlenmektedir.
 • 18 yaşından küçükler katılım yapamaz.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 30 Eylül 2020 olarak belirlenmiştir. Son başvuru tarihinin bitmesinin ardından yapılacak alışverişler ile kampanyaya katılım sağlanmayacaktır.
 • Kampanya Türkiye genelinde bulunan ve bu bakımdan; Kuşadası, Denizli, İzmir Bornova, İzmir Osmangazi, İzmir Eski İzmir, Balıkesir, Fethiye, Alanya, Antalya Altınova, Side, Marmaris, Bodrum, Bursa, İstanbul Kartal, İstanbul Arnavutköy, İstanbul Küçükköy, Eskişehir, İstanbul Beylikdüzü, Samsun, Aydın bölge ve illerinde bulunan Tespo marketlerde geçerlidir.
 • Kampanyaya Tespo marketlerde bulunan tüm ürünler ile katılım sağlanabilecektir. Ancak TAPDK kapsamındaki tütün ve tütün mamulleri, Çuval Şeker 50 kg, Çuval Şeker 25 kg, Depozito bira kasası ve Depozito Bira Şişesi ürünleri kampanyanın dışındadır.
 • Katılım için tek seferde 400 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir. Eğer tek seferde 400 TL’nin katları olacak şekilde alışveriş yapılırsa bu sefer birden fazla şekilde kampanyaya katılım sağlanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için gereken şifreler alışveriş sonucunda kasalardan temin edilecektir. Temin edilen şifre ile birlikte Tespo marketler resmi internet sitesine giriş yapılarak katılımcıların doğru ve eksiksiz bir şekilde ad, soyad, fiş/ fatura no ve fiş/ fatura tarihi, müşteri kodu, e-mail,adres ve telefon bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Formun tam olarak doldurulmaması ya da bilgilerde yanlışlık – eksiklik olması halinde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Mağazaların kapanma saati 21.00 olmasına rağmen adaylar çekiliş için son katılım tarihi olan 30 Eylül’de 22.00’ye kadar başvuru yapabilecektir.
 • Başvuru formunu doldurmayan ancak şifresi bulunan adaylar kampanyaya katılım göstermiş sayılmazlar.
 • Kazananları belirlemek için noter huzurunda çekiliş yapılacaktır. Noter huzurunda yapılacak çekiliş 9 Ekim 2020 tarihinde Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cd. 16/1 K8 Zincirlikuyu/İstanbul adresinde yapılacaktır. Saat 11.00’de başlayacak çekilişe ziyaretçi kabul edilecektir ancak salgın tedbirleri kapsamında oluşacak durumlar bakımından çekiliş ziyaretçilere kapalı şekilde yapılabilecektir. Böylesi bir durumda çekiliş internetten canlı yayın olarak izlenebilecektir.
 • Çekiliş sonucunda kampanyaya katılım göstermiş adaylar arasından 1 kişiye 207.900,00 TL değerinde 2020 Model Suzuki Vitara GL+ Otomatik Vites 4*2 1.4 S Sarı/Siyah (Çift Renk) verilecek, 100 kişiye de 4.099,00 TL değerinde SAMSUNG GALAXY A51 128GB BLACK cep telefonu verilecektir. Telefon ikramiyesinde hat ve kart hariçtir.
 • İkramiye kazanan talihlilerin ilanı, 14 Ekim 2020 tarihinde Akşam gazetesinde yayınlanacaktır. Kazananlara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
 • 400 TL ve üzeri yapılan her alışveriş kampanyaya katılım sunacaktır. Ancak bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Kazanılacak ödüllerdeki vergi tutarlarının ödenmesi talihliye aittir.
 • Ödüller nakde çevrilemez, nakit para olarak talep edilemez.
 • Ödül kazanılması halinde ödüller başkasına devredilemez.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?