asd
Perşembe, Temmuz 25, 2024
AnasayfaAlışverişGarnier Deodarant 30 TL Değerinde Koton Hediye Çeki Veriyor

Garnier Deodarant 30 TL Değerinde Koton Hediye Çeki Veriyor

Anlaşmalı mağazalardan tek fiş üzerinden 2 adet Garnier Deodarant ürünü alanlar anında 30 TL Koton hediye çeki kazanıyorlar. 30 Eylül tarihine kadar geçerli olan kampanyaya katılım için Türkiye genelindeki tüm Groseri marketlerden katılım sağlanabiliyor.

Garnier Deodarant 30 TL Koton Hediye Çeki Nasıl Başvurulur?

30 TL değerindeki Koton hediye çeki kazanmak için şu adımları izlemeniz gerekmektedir;

 • Tüm Türkiye genelindeki Groseri Marketler’den ya da Groseri Marketler internet sitesinden tek seferde 2 adet Garnier Deodarant ürünleri alınması sayesinde kampanyaya katılım sağlanmaktadır.
 • Kampanyaya katılım için Çek Kazan Uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması sürekli güncel kampanyalar düzenleyen ve katılımcıların farklı alternatifler ile hediye kazanmasını sağlayan ücretsiz bir uygulamalıdır. IOS ve Android tabanlı işletim sistemlerinde çalışmaktadır.
 • Tek fiş ya da fatura üzerinde görülen en az iki adet Garnier Deodarant ürün fişini sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • Sisteme Garnier Deodarant alışverişini gösteren fişin yüklenmesi için kimlik bilgilerinin doğru olması gerekmektedir. Kimlik bilgilerinin hatalı ya da eksik olması halinde katılım geçersiz sayılmaktadır.
 • Kampanyaya katılım koşullarını yerine getiren kimseler için hediye puanları (30 TL değerindeki çek) Koton mağazalarında kullanılmak üzere QR kodu olarak belirlenecektir.
 • Kampanyaya son katılım tarihi 30 Eylül 2020 olup bu tarih dışında yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

TESPO Suzuki Vitara ve Samsung A51 hediye ediyor! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Garnier Deodarant 30 TL Koton Hediye Çeki Şartları Nedir?

Kampanyaya katılım sağlayacak adayların şu şartları yerine getirmeleri gerekmektedir;

 • Kampanyaya son katılım tarihi 30 Eylül 2020’dir, bu tarihe kadar Türkiye genelindeki tüm Groseri Marketler’den en az iki adet Garnier Deodarant ürünü alınması halinde ve bu ürünlerin tek fiş üzerinde yansıması ile katılım sağlanmaktadır.
 • Her fiş ile bir adet katılım sağlanmaktadır.
 • Kampanyaya katılım sağlamak için Çek Kazan uygulamasının yüklü olması gerekmektedir, uygulamanın kişilerin kamera ve GPS kullanım hakkını tanımaları gerekmektedir.
 • Sisteme yüklenecek fişin okunaklı, yırtılmamış ve ilgili tarih aralığında yapılmış olması gerekmektedir. Satış fişi kopyası, bilgi fişi ve sevk irsaliyesi gibi katılımlar değerlendirmeye alınmamaktadır. Aynı şekilde internetten yapılan alışverişler için de e fatura yüklenmesi gerekmektedir. Ekran görüntüsü ya da genel ifadelerin yer aldığı fişler değerlendirme dışında tutulur.
 • Fiş üzerinde açık bir şekilde Garnier Deodarant ürün ve adet sayısı okunaklı olmalıdır. Bunun yerine Kozmetik Ürün ya da Muhtelif Ürün gibi ifadeler ile kampanyaya katılım sağlanamaz. Kampanyaya katılım sağlansa bile ödül kazanılmaz.
 • Kampanyaya bir adet fiş ile sadece bir kez katılım sağlanabilmektedir. Birden fazla fiş ile yapılacak başvurular daha önceden kampanyaya katılmış kimseler için geçersiz sayılacaktır.
 • Sisteme gönderilen fişler en geç 24 saat içinde kontrol edilmekte olup koşullara uygun olan tüketiciler için ödülleri, ödülün verilme tarihinden itibaren 1 ay geçerli olacak şekilde haklarına tanınır. İlgili süre içerisinde çekin kullanılmaması halinde ödül geçerliliğini yitirir.
 • Hediyenin alınması halinde 30 TL değerindeki hediye çeki Türkiye genelindeki tüm Koton, sezon ve franchise mağazalarında geçerli olacaktır. Outlet ya da genel mağazaların içinde bulunan Koton bölümlerinde ve Koton internet sitesinde hediye çeki geçerli değildir.
 • Hediye çeki tek kullanımlık olup parça şeklinde kullanılmaz, diğer kampanyalar ile birleştirilmez, nakit para olarak talep edilemez.
 • Hediye çekini kullanmak için Koton mağazasından alışveriş yapılması gerekmektedir. İndirim tutarı tamamen denk gelecek ürünler için kullanılmaz, indirim tutarından daha yüksek olan ürünlerin alınması halinde geçerlilik kazanır.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılım sağlayamazlar, katılım sağlayıp ödül kazanmaları halinde ödülleri geçersiz kabul edilir.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?