Salı, Haziran 18, 2024
AnasayfaBayilikTrendyol Go Kurye İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvuru Formu ve Şartları

Kendi işinin sahibi olup, istediğin saatlerde, istediğin kadar kazanabilmek için sen de ekibe katıl. Trendyol Go Motorlu Kurye başvuru şartları nelerdir? Trendyol go motorlu kurye şartları nelerdir? Motosikletle faaliyet göstermek Trendyol go kurye maaşları ne kadardır? Her geçen gün gelişen motorlu kuryecilik sektörü arasında Trendyol go önemli bir yer edinmeye başladı. Trendyol Go, motorlu kurye sektöründe var olan Getir ve Banabi’ye rakiptir. Bu sektörde oluşan rekabet kullanıcılarını mutlu edecek gibi görünüyor.Peki Trendyol Go Nedir? Trendyol Tech ve Trendyol Express  hızla büyüyen Trendyol hizmetlerindendir. Yaklaşık 1.1 milyon istihdam sağlayan Trendyolda, yaklaşık 200 milyon ürün satışı olduğunu düşünecek olursak kurye ihtiyacının ne kadar fazla olduğunu anlamamıza yardımcı olacaktır. Rekabete dayalı bir sektörde en önemli mesele teslimattır. Sipariş edilen ürünler gecikir, yada sorunlu bir biçimde gelirse tüketiciler hemen tercihlerini değiştirme eğiliminde bulunmaktadır. Trendyol Express ile Trendyol, şehir içinden ulaştırma hizmetleri vermeye başlamıştır. Trendyol Express’i merak edenler, franchise almayı düşünenler bayilik alabilme konusunda da fırsatlarla karşılaşacaklardır.

Trendyol Go Nedir? 

Akıllı telefon tablet gibi uygulama yükleyebileceğiniz cihazlardan online yemek ve market alışveriş yapabilme imkanı sunan ücretsiz teslimat ve 30 dk. teslimat sözüyle piyasaya giren Trendyol’un online uygulamasıdır. Trendyol Go motorlu kurye,  Trendyol motorlu kurye olarak bilinen en güçlülerden olan bir firmanın sisteminde iş başvurusu yapabilir ve sizde kendi işinizi kurabilme şansına sahip olabilirsiniz. Trendyol go şirket açma ele işe başlamanız mümkün. Trendyol go yaş sınırı, konusunda ehliyet alma yaşı sınırdır. Çünkü ehliyetsiz kurye olunamamaktadır.

Trendyol Go Nerelerde Var?

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Kocaeli’nde hizmet vermeye başlamıştır. Trendyol Go market ise Türkiye’nin 81 ilinde trendyol go şubeleri hizmetlerine devam etmektedir. Trendyol go kurye yorumları olumlu olarak gelmeye devam etmektedir. Çalışanlarına trendyol go online eğitim vermektedir. Hızlı Market Alışverişi – Trendyol Go

  • Kendi Aracınla İş İmkanı Yarat
  • Kurye Olmak İçin Hemen Başvur
  • Kazancını Kendin Belirle
  • Trendyol Ailesinin Bir Parçası Ol

Trendyol Go Motorlu Kurye Ne Kadar Kazanır?

Kovid sürecinde gelişen en çok kazandıran iş fikirleri  Trendyol Go ekibine isterseniz kendi ticari aracınızla yada motosikletinizle katılabilir çalışma modelinizi kendi istediğiniz saat ve gün şeklinde belirleyerek gayet esnek bir biçimde çalışma olanağına sahip olabilirsiniz. Trendyol Go kurye kazanç miktarı yaklaşık 5 bin TL ve üzerine çıkabilmektedir. 70 saatlik bir çalışma saatiyle, aylık 10 bin lira kazanabilmenizde mümkündür.  29 yaş altındaysanız 1 yıllık BAĞ-KUR ödemenizi devlet ödemektedir.  Trendyol Go paket başı ücret, Trendyol Go çalışma şartları için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Trendyol Go Kurye İş ve Avantajları

  • Trendyol Go Motorlu kurye işinde sizin için en uygun saat dilimi seçilerek planlama yapılmaktadır.
  • Trendyol Go, kendi aracınızı kullanmamanıza olanak tanıyor. Özgür çalışma otamıda bu şekilde sağlanmış oluyor. Buda ciddi bir zaman tasarrufu demek oluyor.
  • Trendyol Go motorlu kurye işi için markası modeli önemli değil, kendi motorunuz ve ehliyetiniz olması yeterli oluyor.
  • Trendyol Go ile hafif ticari araç kuryesi olma fikride bulunmaktadır.
  • Trendyol Go kuryesi çalışsa da çalışmasa da 1 günlük olarak 27 tl kazanmaktadır.

Trendyol Go İş Başvuru Şartları Neler?

Psikoteknik ve SRC 4 belgesi

Ehliyet

En az lise diploması

Sabıka kaydı

Trendyol Go Motorlu Kurye Olmak İçin Gerekli Belgeler

Şahıs şirketi kurmak

İmza beyannamesi

Vergi levhası

Sabıka kaydı

Ehliyet fotokoi

Ruhsat fotokopi

Sigorta fotokopisi

Trendyol Go İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Trendyol Go motorlu kurye iş başvurusu yapmak en karlı iş fikirleri için bir adıma atmaktır. Şahsi aracınız ve size uygun saatler ve günler için belirlenen zamanlarda çalışabilmek için başvuruda bulunmak oldukça kolaydır. Gerekli olanlar için Trendyol Go’nun resmi adresinden başvuruda bulunmaktır.

Trendyol Go İletişim Bilgileri

BEŞİKTAŞ
Nüzhetiye Caddesi 54A Beşiktaş / İstanbul

KADIKÖY
19 Mayıs Mahallesi İnönü Caddesi 97A Kozyatağı, Kadıköy / İstanbul

KÜÇÜKÇEKMECE
Kartaltepe, Malazgirt Caddesi No:10 Küçükçekmece / İstanbul

ANKARA
Ehlibeyt Mahallesi Ceyhun Atuf Kansu Caddesi 124F Çankaya / Ankara

Trendyol GO Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 (212) 331 02 00
Trendyol GO Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri: Hafta içi – Hafta sonu: Hafta içi: 08.30 – 24.00

Getir İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Eski Hükümlü İşçi ve Personel Alımı

İsviçre İş İlanları 2021

İhtiyaç Sahiplerine Destek Kredisi

Nike İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

RELATED ARTICLES

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?