Perşembe, Şubat 29, 2024
AnasayfaBayilikGetir İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir İş İlanları ve İş Başvurusu

Getir İş İlanları

Getir, tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz ve tek tıkla kapınıza kadar teslim ettirebileceğiniz sanal market profilidir. Getir Bi Mutluluk sloganıyla hayatımızda yer edinen Getir’i yurt dışında her geçen gün yeni ülkelerde iş istihdam etmeye devam ediyor.

Getir İş İlanları Başvurusu 

Gece gündüz hayatımızı kolaylaştırmak için çalışan Getir, teslimat sektörünün lider firmalarından biridir. Getirmek; Yaşam için gerekli olan her türlü ihtiyacı, web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden 7 gün 24 saat tüketicilere ulaştırmak için kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sağladığı hızlı teslimatlarla tüketicilerin beğenisini kazanan Getir, teknolojiye yaptığı yatırımlarla her geçen gün kendini geliştiriyor. İlk olarak 2015 yılında kurulan Getir, müşteri talepleri arttıkça iş ağını Türkiye’nin birçok iline genişletmiştir.

Getir İstanbul İş İlanları, Getir İzmir İş Başvurus 

Getir uygulaması ile perakendenin dijital dönüşümüne tanık oluyoruz. Getir uygulaması ile hizmet ağı %70 teknoloji %20 Perakende %10 lojistik ağından oluşmaktadır. Getir yurt içi ve yurt dışı iş ilanları yayınlayarak şirketin gelişimine katkı sağlayacak adaylar aramaktadır. Getir hala daha da büyümek isteyen büyüyen bir şirket. Büyümedeki en büyük etkenin şevkle çalışan yaratıcı kadrolar olduğunun bilincindedir. Bu nedenle çalışmak isteyen adayların mümkün olduğunca doğru bir şekilde değerlendirilmesine özen gösterilir.

Getir İş İlanları, Şirket, franchise vererek büyüme potansiyelini sürdürmektedir. Bayilik yöntemi ile Getir firmasına iş ortağı olabilirsiniz. İş ilanları getir kurye pozisyonu bayilikler tarafından sunulmaktadır. Bunun dışında teknoloji alanında birçok iş fırsatı sunulmaktadır. Yeni bir şirket olmanın ayrıcalıkları ile kariyer hayalinize daha kolay ulaşabilirsiniz. Kariyer arayan adaylar Getir’de iyi performans gösterirlerse, terfi şansları diğer şirketlere göre daha yüksektir.

Getir Şoför İş İlanı Başvurusu 

Getir, müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için faaliyet gösterdiği İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara illerinin yanı sıra Türkiye’nin diğer illerinde de yeni şubeler açmaktadır. Yurtdışı faaliyetleri kapsamında çok yakında farklı ülkelerde de hizmet vermeye başlayacağı da biliniyor. Bu kapsamda çok sayıda yeni personel alımı ve eleman alımı,  yapmaktadır.Sunuculuk, Spikerlik iş ilanları ve İş Başvurusu

Getir Güncel İş İlanları 2021

Getir ve Getirelim uygulaması kapsamında çalışmak isteyenlere yönelik güncel iş ilanları arasında; moto kurye, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, yarı zamanlı çalışan, depo yöneticisi, hesap yöneticisi, araç kuryesi, filo yöneticisi, sürücü, yazılım geliştirici, avukat asistanı, bayi genişletme ve gayrimenkul geliştirme uzmanı, muhasebeci uzmanı, bayi yöneticisi, depo işçisi, bölge satış uzmanı Müşteri hizmetleri temsilcisi gibi birçok pozisyon ve açık pozisyon bulunmaktadır.

Getir Kurye

Ülkemizde popüler online alışveriş uygulamalarından biri olan Getir markası ülke genelinde geniş bir iletişim ağı ile hizmet vermektedir. Motosiklet kullanan çalışanlar için getir kurye ücretleri 3.200 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir. Araçlı kurye maaş aralığı 3.500 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

Market alışverişinden gıda ve unlu mamullere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, maksimum 15 dakika teslimat süresi ile her bölgede hazır kurye bulundurmaktadır. Getir, müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek için faaliyet gösterdiği İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara illerinin yanı sıra Türkiye’nin diğer illerinde de yeni şubeler açmak istiyor. Yurtdışı faaliyetleri kapsamında çok yakında farklı ülkelerde de hizmet vermeye başlayacağı da biliniyor. Bu kapsamda çok sayıda yeni personel alımı ve istihdamı planlanmaktadır.Sunuculuk, Spikerlik iş ilanları ve İş Başvurusu

Getir Araçlı Kurye Maaşları

2021 yılı itibari ile Getir araçları ile kurye maaşları 3.500 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. Araçlar markaya ait olup ülkemizin her ilçesine özel hızlı teslimat özelliğine sahiptir.

Online ödeme veya kapıda ödeme seçenekleri ile ödeme koşullarında kolaylık sağlar. Ayrıca çalışanlarına her ay 300 TL yemek parası veriyor. Çok geniş bir hizmet ağına sahip olduğu için hem büyük şehirlerde hem de kırsal kesimde geniş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Getir uygulamasını kullanabilmek için öncelikle uygulamada üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üyelik oluşturma işlemi tamamlandıktan ve siteye giriş yapıldıktan sonra kredi/banka kartınızın sisteme kaydedilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin sonunda uygulamanın ara yüzüne bağlanabilirsiniz. Uygulamanın ana sayfasına konu eklemek yerine adresinizi doğru girmeniz gerekiyor. Adres tanımından sonra uygulamanın ana sayfasında kategorilere ayrılmış ürünler bulunmaktadır.

İhtiyacınız olan ürünleri seçtikten sonra sepete ekleyebilirsiniz. Sepetinizi onayladıktan sonra istediğiniz ürünler yoğunluğa göre en geç 20 dakika içerisinde kapınıza teslim edilecektir.

Türkiye’nin en çok kullanılan online market uygulaması Getir, 2015 yılında Nazım Satur tarafından kurulan bir mobil uygulamadır. Müşterilerin ihtiyaç duydukları ürünleri markete gitmeden doğrudan evlerine getirebilmelerini ve ihtiyaçlarını evlerinden karşılayabilmelerini sağlayan uygulama, Türkiye dışında birçok Avrupa şehrinde de kullanılmaya başlandı. Yoğun ilgi gören kuryelerin maaşları vatandaşlar tarafından sık sık araştırılmaya başlandı. 

Getir İşine Nasıl Ve Nereye Başvurulur?

Getir’de çalışmak isteyenler iş başvurusunu yaparak güncel iş ilanlarını görebilir ve başvurularını yapabilirler. İş başvurularınız kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir. İK departmanının size ulaşabilmesi ve başvurunuzu onaylayabilmesi için başvuru formunu eksiksiz doldurmayı unutmayınız.

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Getir Güncel Londra İş Başvurusu

Çiğ Köfte Bayilik Franchise Veren Firmalar

RELATED ARTICLES

10 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?