Pazar, Aralık 10, 2023
Anasayfaİş ve KariyerApple Türkiye İş İlanları Kariyer ve Güncel İş Fırsatları

Apple Türkiye İş İlanları Kariyer ve Güncel İş Fırsatları

Apple Çalışanlarına Sunduğu Olanaklar

Apple iş imkanları ve mevcut kariyer fikirleri konusunda detaylı bir şekilde bilgi vermektedir. Apple personeline  fiziksel vede zihinsel sağlık hizmetleri kapsayan bir takım sağlıkla ilgili planlar sunmaktadır. Ayrıca çalışanına  Apple hissedarı olma ve hisse alırken indirim imkanı gibi süper fırsatlar sunmaktadır.

Apple Türkiye İş Fırsatları

Apple Türkiye İş İlanları: İş ilanlarında Türkiye’de bir Apple Store mağazası için çalışma ekibi aramaktadır. Aranılan pozisyonlar içinde Mağaza Lideri, Müdür, Genius, Expert ve bir çok birim bulunuyor. Türkiye’de Bilkom’un temsil ettiği Apple’ın resmi mağazası bulunmamaktadır. Apple ürünlerini satan mağazalardan ürünleri satın alınabilmektedir.

İstanbul’a Açılacak Avrupa’nın En Büyük Apple Store’u İçin İş İlanları

Apple Türkiye’deki üçüncü mağazasını, İstanbul Caddebostan’da açacak. İlerleyen aylarda açılacağı beklenen Apple Store mağazası Türkiye’nin, Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük Apple Store’u mağazası olacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Apple iş başvurusu nasıl yapılacak?

Apple, yeni personel aramasının ardından “Apple iş başvurusu nasıl yapılacak? Apple Türkiye’de kaç personel alacak?” soruları araştırılan konular arasında yer aldı. Kendi sitesinde iş başvurusu yapmak isteyenler için iş ilanı yayınlayan Apple, Türkiye’de 14 farklı pozisyonda eleman alımı yapacak. Apple Türkiye’de çalışmak için ne yapmalı?

Apple Türkiye İş İlanları pozisyonları arasında yer alanlar şu şekilde: Kurumsal Müşteri Lideri, Uzman Operasyon Eksperi, Bilirkişi, Pazar Lideri, Çözüm Mühendisi, Kurumsal Müşteri Eksperi, Yaratıcı Kişi, Müdür, Mağaza Lideri, Apple Store Leader Program, Genius, Teknik uzman ve Kıdemli Müdür yer alıyor.

Apple Çalışanları Ne Kadar Maaş Alıyor?

Apple çalışanları diğer firmalarda çalışanlardan daha şanslı gibi görünüyor. Rakamsal ifadelerine göz atacak olursak farklı pozisyonlarda çalışan Apple personel maaşları:

Endüstriyel tasarım uzmanı: 174 bin dolar

Kıdemli donanım mühendisi: 119 bin dolar

Ürün tasarım mühendisi: 126 bin dolar

Proje müdürü:  108 bin dolar

Test mühendisi:  114 bin dolar

Finansal analist: 95 bin dolar

Mağaza müdürü: 86 bin dolar

Mac dahileri (Mac Genius): 45 bin dolar

Apple Kariyer Sayfası

Apple, çalışanlarından aldığı geri bildirimler sayesinde kariyer fırsatlarını tek bir noktada toplamayı amaçlamaktaydı. Work At Apple sayfasıyla da bunu hayata geçirmeyi başardı. Bu sayfada; çalışanlar ve iş arayanlar için yararlı makaleler, iş fırsatlar  yer alıyor.

Apple şirketi başvuruda bulunan adaylar için taahhüt bulunuyor: “Irk, renk, din, cinsiyet, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, ulusal köken, engellilik gibi özelliklere bakılmaksızın tüm başvuru sahiplerine eşit fırsat sağlamak için olumlu adımlar atıyoruz.” şeklinde bir açıklamada bulunmuştur.

Apple Şirketine Hissedar Olma Fırsatı

Tüm çalışanlarına  Apple hissedarı olma fırsatı sunan şirket, kendi çalışanlarına Apple hisselerini indirimli şekilde satın alabileceklerini belirtiyor. Apple, kariyer sayfasıyla insan kaynakları politikalarında şeffaf, bilgilendirici olmayı öncelik olarak görüyor.

Czn Burak Burger Dubai İş İlanı Fırsatları

Nusret Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları Londra Dubai Katar

En Karlı Para Kazandıran E-Ticaret Ürünleri Nelerdir?

İsviçre Asgari Ücret Ve Ortalama Maaşlar 

Bauhaus Güncel İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Mango İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Arçelik Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

RELATED ARTICLES

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?