asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaMetro Grosmarket BMW Otomobil Veriyor

Metro Grosmarket BMW Otomobil Veriyor

Metro Grosmarket 30. Yıl kutlamalarında kampanyaya katılanlara özel hediyeler veriyor. Bu kapsamda BMW 2020 model otomobilin yanında iPhone 11 ve Smart TV hediye ediliyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler son başvuru tarihine kadar katılabiliyorlar.

Metro Grosmarket Çekiliş Koşulları ve Detayları

Ünlü büyük market zinciri olan Metro 30’uncu yılını kutlamak için özel bir kampanya başlattı. Buna göre Türkiye genelindeki tüm Metro marketlerden tek seferde KDV hariç 300 TL ve üzeri alışveriş yapan Metro Grosmarket Kart sahibi olan müşteriler kampanyaya katılım sağlayabilecekler. Yapılacak olan çekiliş kapsamında ise şu hediyeler verilecek;

  • 1 Kişiye BMW 320İ First Edition Sport Line 2020 model otomobil,
  • 70 Kişiye iPhone 11 64 GB,
  • 70 Kişiye LG 55UN71006LB 55″ 140 Ekran 4K UHD Smart TV

Kampanyaya katılım sağmamak isteyenler ise Metro internet sitesi üzerinden kampanyaya katılım sağlamalıdırlar. Metro Kart sahibi müşterilere KDV hariç 300 TL ve üzeri alışverişlerinde yapılacak olan ikinci alışverişlerinde et, alkol ve tütün ürünleri hariç olmak üzere tüm kampanya dönemimde aynı zamanda 50 TL hediye çeki de kazanabilmektedirler. 50 TL hediye çeki ise Metro ile ortak çalışan restoranlarda kullanılacaktır. 50 TL hediye çeki kazanmak için herhangi bir başvuru yapmaya gerek yoktur, belirtilen ürünlerin dışında KDV dışında 300 TL ve üzeri alışveriş yapan kart sahipleri ilgili restoranlarda 50 TL’lik hediye çeklerini kullanabileceklerdir. Çeklerin kullanılması açısından bir üst limit olmamasına karşılık, müşteriler çeklerini sadece yemek ve alkolsüz içeceklerde kullanabileceklerdir. Müşterilerin birden fazla çeke sahip olmaları durumunda da tüm çeklerin tek seferde kullanılması için herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir, istenilen çek miktarı restoranlarda kullanılmaktadır. 50 TL’nin altında bir harcama olması durumunda ise çek kullanımı mümkün değildir.

ING Bank iPhone 11 veriyor bilgilerine de bakabilirsiniz.

Metro Grosmarket Büyük Kampanya Ne Zaman Sonuçlanır?

9 Ocak 2021 tarihine kadar tüm Türkiye genelindeki Metro grosmarketlerden tek seferde KDV hariç 300 TL ve üzeri alışveriş yapan Metro Kart sahipleri çekilişe katılım hakkı elde edeceklerdir. Karkas et, alkol ve tütün ürünleri kampanya dahilinde değildir. İlgili çekiliş Metro Grosmarket tarafından Milli Piyango İdaresi izni ile düzenlenmektedir. Kampanyaya katılım sağlamak için katılım formu sadece bir kez doldurulması gerekmektedir. Daha sonraki 300 TL ve üzeri alışverişler için önceden form doldurmuş olan müşteriler otomatik katılım hakkı elde edebileceklerdir.

Ad soyadı ve diğer bilgileri eksik olanlar, Metro Kart sahibi olmayanlar, 18 yaşın altında olanlar, Metro market çalışanları çekilişe katılım sağlayamazlar. Katılım sağlasalar bile ödül kazanamazlar. Yapılacak olan çekiliş 13 Ocak 2021 tarihinde Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. Atakent Mah. 221 Sk. Rota Office No:3A D: 16 Küçükçekmece/İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş ziyaretçilere açık olup dileyenler izlemek için çekilişe katılım sağlayabilirler. Çekiliş kapsamında 1 kişiye 642 bin TL değerinde BMW 320İ First Edition Sport Line 2020 model otomobil, 70 kişiye 8 bin TL değerinde Iphone 11 64 GB, 70 kişi ise 5 bin 500 TL değerinde LG 55UN71006LB 55″ 140 Ekran 4K UHD Smart TV kazanabileceklerdir.

Kazananlar 15 Ocak 2021 tarihinde açıklanacaktır. Adayların ikamet bilgilerine posta yolu ile tebligat yapılacak olup aynı zamanda gazetede yayımlanan bülten de tebligat yerine geçecektir. Asil adaylar 30 Ocak 2021 tarihine kadar hediyelerini almak için başvuru yapmak zorundadır. Bu tarihe kadar başvuru yapmamaları halinde hakları yedek talihlilere geçmiş olacaktır. İkramiyeler farklı kampanyalar ile birleştirilemez ve nakdi para olarak talep edilemez.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?