Cumartesi, Nisan 20, 2024
AnasayfaİlanArçelik Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Arçelik Personel Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Ülkemizde ve Dünyada kendini kanıtlamış olan Arçelik personel alamaya devam ediyor. Arçelik insan kaynakları başvuracak olan adayların yapacakları İş başvurularını kabul edeceğini duyurdu. İşe aımlar bir çok il ve ilçede devam ediyor. Arçelik personel alımı ile alakalı detaylı bilgi yazımızın devamındadır.

Arçelik Personel Alımı ve İnsan Kaynakları

Arçelik A.Ş  11 marka ile Dünya çapında bir firmadır. Şirket kurucuları Vehbi Koç ve Lütfi Doruk’tur. Otuz bini aşan personeliyle güçlü bir istihdam kaynağı sağlamaktadır. 7 ülkede 18 Üretim tesisi olan Arçelik teknoloji devlerindendir. Arçelik Avrupa’nın 3. beyaz eşya şirketi olmuştur. Beko adı altında İngiltere, Polonya ve Fransa’da sektöründe birinci sırada yer almaktadır. Bulaşık makinası, Çamaşır makinası, Ankastre, Tv, Ses sistemi, Fırın, Buzdolabı, Elektrikli süpürge, Klima, Telefon vs.birçok teknolojik ihtiyacı üretime sunmaktadır

Arçelik Hangi Alanlarda İşçi Alımı Yapıyor?

Arçelik fabrikası iş ilanları, Arçelik satış mağazaları ve üretim fabrikalarında hizmetli, mühendis hangi pozisyonda ihtiyaç oluşursa o alanlarda sürekli olarak işçi alımı yapmaktadır.

Makine, motor, otomasyon, teknik resim pozisyonlarında ful time ya da part time iş ilanları duyurulmaktadır. Elektronik beyaz eşya üretimi sağlayan Arçelik, üretim aşaması hem de pazarlama sürecinde işçi alımları yapmaktadır. İlanlarında hangi ilde, hangi bölgede ihtiyaç olduğu bildirilmektedir. engelli iş ilanları duyurularına da yer verilmektedir.

Eleman alma şartlarını, teknisyen, tekniker şartları olarak ayrı şekilde belirtmektedir. Arçelik teknisyen iş ilanları,
Arçelik servis iş ilanları, teknisyenlerde, motor, makine  bölümlerinin Yüksekokullarından eğitim almış olmak, sertifika , teknik resimden anlamak ve resim okuyabilmek, yabancı dil bilmek gibi şartlar aranmaktadır.

Arçelik İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci

Arçelikte çalışmak için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Eleman alımında Arçelik adayları mülakattan geçirmektedir. Arçelik merkezde çalışmak isteyen kişiler Kişilik testleri, Yabancı dil bilgisi, Analitik sınavlar konularında sınavlara alınmaktadır. Sınavları geçen adaylar değerlendirme merkezine alınmaktadır. Maaş ve sosyal olanaklar hakkında bilgi verilir ve iş teklifi alırlar.

Arçelik Yükleme Boşaltma Operatörü İş İlanı

 • Tercihen depo ve lojistik alanlarında deneyim sahibi,
 • Vardiyalı çalışabilecek, (08:00-16:00 – 16:00-24:00 – 24:00-08:00)
 • Bolu’da ikamet eden /edebilecek.
 • Dikkat ve sorumluluk sahibi,
 • Takım çalışmasına yatkın,
 • Özverili bir şekilde çalışan,
 • Güçlü iletişim yetkinliklerine sahip,
 • Gelişime açık.
 • Depoya gelen ürünlerin araçlardan boşaltılması, gönderilecek ürünlerin araçlara yüklenmesi, depo içinde gerekli düzenlemelerin yapılması.

Arçelik İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci

Arçelikte çalışmak istiyorsanız size anlatacağımız yöntem ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Personel alımlarında Arçelik başvuran adaylar için sıkı bir mülakattan geçirdiğini söylememiz gerekiyor. Özellikle Arçelik merkezde çalışmak isteyen adaylar Kişilik testleri, Yabancı dil bilgisi, Analitik sınavlar gibi konulara tabi tutulmaktadır. İlk aşamayı geçen adaylar değerlendirme merkezine alınarak üst yönetim ile görüştürülür. Bu aşamayı da geçen adaylar Maaş ve sosyal olanaklar hakkında bilgi verilerek iş teklifi yapılır.

Arçelik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Arçelik personel alımı başvurusunda bulunmak için Arçelik web sitesinden ulaşabilirsiniz. Sisteme mail adresiniz ile kayıt olabilirsiniz. Öz geçmişinizi doldurarak, iş ilanlarına tıklayarak iş başvuru formunuzu düzgün ve eksiksiz bir biçimde doldurarak kaydedebilirsiniz. Arçelik iş ilanlarına başvuru yapabilmek için;

 • Kariyer.net
 • Yenibiris.com
 • Secretcv.com

Arçelik Personel alımına iş başvurusu buradan ulaşabilirsiniz.

DeFacto İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Flo Ayakkabı İş İlanları ve İş Başvurusu Formu 2022

Rossmann Personel Alımı ve İş İlanları

RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?