Pazar, Aralık 10, 2023
AnasayfaEkonomiFuzulev Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Fuzulev Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Fuzulev Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır? Şartları Nelerdir?

Gayrimenkul almanın hesaplı yolu Fuzul ev sayesinde artık ev almak kolaylaşacak kira derdine son artık kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız Fuzul evim ile sizde ev sahibi olun. fpk faizsiz peşinatsız kredisiz

Fuzul evim nedir? Ev sahibi olmak istiyorsanız kira öder gibi ev sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz. Fuzul evim sayesinde bu güne kadar binlerce kişi ev sahibi oldu. Neden sizde onlardan birisi olmayasanız. Bilindiği üzere ekonomik şartlardan dolayı ev fiyatları tavan yapmış durumda böyle bir durumda ev almak çok zorlaştı. Fakat ev sahibi olmanın dışında kirada oturuyorsanız kira fiyatlarında da zamanla artış yaşanacaktır bu durumdan kurtulmanın tek yolu ev sahibi olmak. Fuzul ev tarafından sunulan hizmet sayesinde artık kira öder gibi ev sahibi olacaksınız. 

Müşteri memnuniyetini vizyon haline getiren firma sayesinde bu güne kadar binlerce kullanıcı ev sahibi oldu üstelik uygun fiyatlı ev sahibi olmak isterseniz tek yapmanız gereken firma iletişim numarasından Fuzul eve ulaşmaktır. Aradığınız taktirde bütçenize uygun evi belirliyor ekspertiz ile birlikte alacağınız evin kontrollerini yaptıktan sonra eve taşınmanız sağlanıyor. Bu süreçten sonra sizde kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz.

Ekonomik nedenlerden dolayı ev sahibi olabilmek zorlaştı böyle bir durumda ev sahibi olabilmek çok zor. Bu nedenle Fuzul evim kampanyası ile artık sizde kolay bir şekilde ev sahibi olabileceksiniz. 

FuzulEv Nedir?

Fuzulev ev sahibi olmak isteyen kişilere sunulan bir hizmet olup ev sahibi olmak isteyen fakat geri ödeme güçlüğü çeken ya da banka faizlerine bulaşmadan ev sahibi olmak isteyenlerin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Fuzul ev projesinin temelinde yardımlaşma olan sistem de ev almak için bir araya gelmiş bir şekilde grup kuran kişilerin, birbirlerine destek olarak faizsiz aynı zamanda vade farksız bir şekilde ev sahibi olmasını sağlıyor.

Fuzulev Sisteminde dört farklı ödeme sistemi vardır. Burada geçerli sistemler şu şekilde sunulmaktadır; Fuzulev Çekiliş Sistemi, Fuzulev Vade Ortası Sistemi, Fuzulev Peşinatlı Erken Teslim Sistemi ve Fuzulev Ara Ödemeli Erken Teslim Sistemi. Tüm bu sistemler sayesinde kolay bir şekilde ev sahibi olabileceksiniz. 

FuzulEv Araba

Fuzulev sadece ev değil aynı zamanda araba sahibi de olabileceksiniz. Yıllardır araba alma hayali kuran müşterilerimiz artık bu hayallerini Fuzulev araba sayesinde gerçekleştirebilecek. Fuzul Grubu bünyesinde kurulan Fuzul Otomotiv 1992 yılında hizmete başlamıştır. Yılların verdiği birikimle Fuzul Otomotiv sayesinde otomobil sahibi olmak isteyen fakat ödeme sıkıntısı çeken bunun yanı sıra banka faizine bulaşmak istemeyen müşterilerde otomobil sahibi yapmayı amaçlamaktadır.

Burada yer alan mantık bayanların altın günü mantığıdır. Burada aydan aya ödeme yöntemiyle aileleri araba sahibi yapmayı amaçlayan FuzulOto sayesinde yardımlaşma, dayanışma ile binlerce aileyi otomobil sahibi yapmaktayız. Bu sistem sayesinde toplumumuzda var olan dayanışma kültüründen esintiler söz konusudur. Fuzulev kaç yaşında? Diye soranlar için Fuzul Grup hakkında bahsetmek gerekirse 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet gösteren Fuzul Grup Başakşehir de yer alan birden fazla konutu Bizimevler sitesi, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Kağıthane’de Meva evleri, Kartal’da ise Serrapark konutları gibi birden fazla başarılı projeyi sunarak insanlar ev ve araba sahibi yapmıştır.

Fuzulev araba sayesinde Fuzul Grup sağladığı güven ve birikimi aynı zamanda konut sektöründe de uygulamaktadır. Fuzulev sistemi ile banka ve faiz olmadan düşük taksitler ile beraber bireyleri yardımlaşma mantığı ile ev ve araba sahibi olmayı amaçlamaktadır. Fuzul Evim Şikayet Fuzulev tarafından sunulan ev ve araba alma sistemi Fuzul evim şikayet ile birlikte sistemde sıkıntı yaşayan kişiler tarafından sorunlar dile getirilmektedir.

Fuzul evim kampanya 

Ev ve araba almak isteyenlere kredi öder gibi ev ve araba sahibi olma hizmeti sunan Fuzul evim kampanyalar konusunda da öncü bir firma. Sunulan kampanyalara bakılırsa öncelikle FPK sistemi ile ev ve araba sahibi olma hizmeti tanıtılabilir. Bu hizmette kira veya taksit öder gibi faizsiz peşinatsız kredisiz bir şekilde ev ve araba sahibi olabileceksiniz ev almak isteyenler bu hizmetten yaralanmak istedikleri vakit 875 TL’den başlayan taksitlerle ev 575 TL’den başlayan taksitlerle araba sahibi olabilirler. 

Bir diğer kampanya ise değerini koruyan model. Bilindiği gibi ülkemizde sık sık dolar kuru yükseldiği gibi bu durum ev ve arabaya da yansıyor. Fakat Fuzul evim de size söylediğimiz fiyatın fazlasını ödemeden sözleşmedeki fiyata göre ev ve araba sahibi olabileceksiniz. Aldığınız evi ödediğiniz fiyatın fazlasıyla da satabilme imkanınız var.

Fuzul Evim İletişim Nedir?

Ev ve araba sahibi olmak isteyenler firma ile iletişime geçerek hakkında bilgi alabilir görüş ve önerilerini de sunabilir. Burada müşteri memnuniyeti hızlı bir şekilde banka kredisi ve faiz derdine bulaşmadan ev sahibi olmasını sağlamaktır. 

Birden fazla gayrimenkul hizmeti sunan firmadan bilgi almak için Fuzulev iletişim numarası 444 63 13 nolu telefondan ya da sosyal medyadan takip ederek hızlı ve kolay bir şekilde ev sahibi olabilmek mümkün. 

Fuzulev Nasıl Ev Sahibi Olunur? 

Fuzulev sisteminde ev sahibi olmak isteyenlere 4 farklı şekilde konut sahibi olma imkanı sunulmaktadır.

 • Çekilişli kira sistemli sistem: Grup üyeleri desteği ile çekilişe katılarak vade farksız konut sahibi olma imkanı sunuyor. Gruplar 40,60,100 ve 120 kişiden oluşuyor. Gruba katılan kişi sayısı ile birlikte vade sayısı aynı oluyor. Burada müşterimiz bütçesine uygun grubu seçerek ev sahibi olabiliyor. Fuzulev nasıl ev sahibi olunur? Sorusuna karşılık diğer sistemler de şu şekilde
 • Vade ortası sistem: Bu sistem evinizi peşinatsız, çekilişe katılmadan vade ortasında teslim almanızı sağlamaktadır bu sistem de almak istediğiniz eve ödeyeceğiniz tutarı eşit taksitlere böldükten sonra sizi peşin ödeme yükünden kurtarmaktadır.
 • Peşinatlı erken teslim sistemi: Bu sistemde peşinat ödeyerek evinizi daha erken almanızı sağlamaktadır. Peşinatı ne kadar fazla öderseniz anında evinizi de o kadar erken alıyorsunuz. 
 • Ara ödemeli sistem: Bu sistemde de eviniz için ara ödeme yaparak hızlı bir şekilde ev sahibi olabilmeniz sağlanmaktadır. 

Fuzulev’de Organizasyon Ücreti Nedir?

Fuzulev organizasyon ücreti; gayrimenkul sahibi olmak isteyenlerin faizsiz ve uygun bir şekilde alabilmeleri için kurum tarafından alınan hizmet ücretidir. Ücret Fuzulev tarafından peşin alınır ve sistemden ayrılan kişilere  geri ödenmez. Organizasyon bedeli  %6,3 seviyesindedir.

Fuzulev’de Aylık Ödeme Nasıl Hesaplanır?

Fuzulev sayesinde almak istediğiniz evin fiyatı 80.000 TL. Organizasyon bedeli de ödemeniz gerekiyor. Diyelim ki 100 ay taksit yapmak istediniz 80.000’i 100’e bölüp ödenmesi gereken aylık tutar 800 ortaya çıkacaktır.

Fuzulev Güvenilir Bir Sistem mi?

Fuzulev güvenilir bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Binlerce insan bu sistem sayesinde ev sahibi olmuştur. Fuzulev de kişilerin hakları, kura yöntemi, noter huzurunda şeffaf işlemler sayesinde insanlara güven vermektedir.

Fuzulev Avantajları Nelerdir?

 • Fuzulev sayesinde banka prosedürlerinden, faiz ya da vade süreçleri uygulamalarından uzak kalırsınız.
 • İstediğiniz konumdan, istediğiniz fiyata ev ya da arsa satın alabilirsiniz.
 • Faiz söz konusu değildir inancınızla çelişkiye düşmezsiniz.
 • Düşük maliyetli organizasyon ücreti sayesinde kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz.
 • Kurada ilk ayda çıkma ihtimaliniz olabilir.
 • Ödeme miktarı gibi finansal planlarda değişiklik talebinde bulunabilirsiniz.
 • Sistemden kolaylıkla ayrılmanız mümkün. Organizasyon ücreti iade edilmez.
 • Taksit dondurma seçeneği ile taksit ertelemeniz mümkün.

En Uygun Konut ve Ev Sigortası Fiyatları 2021-2022

Araç Sigortası Otomobil Sigortası 2021-2021

En Çok Kazandıran Forex Şirketleri

Hazır ofis kiralama nedir?

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri

RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?