Pazartesi, Mart 20, 2023
AnasayfaYurt DışıYurt Dışı İş İlanı Fırsatları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları

Vasıflı yada vasıfsız herkesin başvuruda bulunabileceği güncel yurtdışı iş ilanları bilgisini yazımızda paylaştık. Ekonomik sıkıntılar yüzünden bir çok sektörde çalışmak ve ferah seviyesinde yaşamak için yurt dışı tercih edilmektedir. İşte yurt dışında iş fırsatları! On binlerce işçi başvuruda bulunuyor.

Yurt dışında istihdam düşünen vatandaşlara iyi haberler gelmeye devam ediyor. Yurtdışında pek çok ülke vasıflı yada vasıfsız işçi alımı sağlıyor. Almanya, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Amerika, İngiltere ve daha bir çok ülke çalışanlarına aylık en düşük  3.500 dolar ödeme vaat ediyor. İşçi alımları için başvuru tarihleri duyurulmaktadır. Vasıflı vasıfsız sahip olduğunuz konuma göre 20.000 dolara kadar değişen maaşlar ülkeleri çekici hale getiriyor. Türkiye dışında  farklı ülkelerde yaşamak ve iş bulmak isteyen vatandaşlar için işçi alımı sağlayan ülkelerin sıralamasına, hangi mesleklerden personel alımı olacağına ve bu işe alımlar için başvuru detaylarına yer verdik. İşte yurt dışı iş ilanı fırsatları için herkesin merak ettiği soruların cevapları!

Sağlık Sektörü Başı Çekiyor

Kanada 7321 bin, Almanya 270 bin Finlandiya da 30 bin civarında işçi alımı yapması bekleniyor. Kanada’da Quebec, Ontario ve Britihs Columbia gibi eyaletlerde alımlar yapılacağı bilgisi yer almaktadır. Sağlık sektöründe var olan açık sebebiyle  elemana ihtiyaç duyulurken, hizmet sektörüde ardından ikinci sırada yer almaktadır.

Kanada İşçi Alımı Yurt Dışı İş İlanı

Kanada pek çok meslek grubundan alım sağlamaktadır. Son zamanlarda en çok şoför alımı yapılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Göç kabul sınırı bulunan ülkede istihdam açığı gereğince işçi ihtiyacı 30 bin civarına çıkmaktadır. Sağlıkçı, metal işçisi, bilişim uzmanı ve denizci sektörlerinde uzman kişiler aranmaktadır. Uygun görülen kişilere 25 bin TL civarında maaş verileceği gelen haberler arasında bulunmaktadır.

Almanya İşçi Alımı Yurt Dışı İş

Almanya’da istihdam edecek işçi, personel, eleman ihtiyacı oldukça fazla olan ülkeler arasında yer alıyor. Almanya’da vasıflı vasıfsız bir çok pozisyonda, fabrika işçisi başta olmak üzere, pazarlama, mimar ve yazılımcı gibi sektörlerde istihdam sağlanacaktır. Yakından takip edilmesi alım sürecini kaçırmamak adına oldukça önemlidir.

Ağır vasıta taşıtları kullanmak için gerekli olan şartları şu şekilde sıralamak mümkün: 18 yaşından büyük olmak ve İngiltere’de geçerliliği olan sürücü belgesinin olması şartı. farklı ülkelerde ehliyeti olanlarda İngiliz ehliyetine geçiş yapması gerekmektedir. Ağır Yük Vasıtası (Heavy Goods Vehicle – HGV) belgesine sahip olmak. Bilinmesi gereken bir diğer konuda kullanılacak olan araca göre alınacak olan belgenin farklı olmasıdır.

Katar İşçi Alımı

Katar’da işçi alımı yapılacak ülkelerden arasında dikkat çekmektedir. Özellikle Türk yatırımcıların ve çalışanların gözdesi olan katar her anlamda cazibesini sürdürüyor. Farklı sektörlerde çeşitli alanlarda pek çok  işçi alımı sağlanacaktır. Katar hakkında daha geniş bilgi almak için konuyla ilgili detaylı bilgi paylaştığımız sayfamıza bakmanızı öneririz. Buradan Katar iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Danimarka İşçi Alımı

Danimarka da son yıllarda daha çok işçi açığı olan ülkelerde yer almaktadır. Bu listede bulunan pozisyonlar için Avrupa Birliği ülkeleri dışında kalan ülkelerdende iş başvurusu yapılabilecek. Danimarka’da istihdama açık sektörlerden bazılarını sıralayacak olursa, hizmet sektörü, tarım sektörü, sanayi sektörü, inşaat sektörüdür. En popüler meslekler şu şekildedir:

  • Doktor
  • Avukat
  • Polis
  • Hemşire
  • Öğretmen
  • Hâkim
  • Yazılım Mühendisliği bulunmaktadır.

Danimarka’da iş bulabilmenizi kolaylaştıracak bazı sitelerin linklerini paylaştık. Bu sitelere üye olarak ilan yayınlandığında direk haberdar olma fırsatı elde etmiş olacaksınız.

Jobindex

TheHub

JobsInCopenhagen

Glassdoor

The Local

Work in Denmark

Nusret Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları Londra Dubai Katar

Katar Aşçı İlanları ve Türk Yemek Şirketleri İş Fırsatları

Katar Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Fırsatları 

Katar İş İlanı Fırsatları ve İş Başvuru Formu

Czn Burak Burger Dubai İş İlanı Fırsatları

İsviçre İş İlanları İş Başvurusu ve İş Fırsatları

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?