Pazar, Aralık 10, 2023
AnasayfaEkonomiİhtiyaç Sahiplerine Destek Kredisi

İhtiyaç Sahiplerine Destek Kredisi

36 Ay Vadeli ve 100.000 TL olarak Kampanya Başladı

Nakit ihtiyacı sıkıntısı çeken vatandaşlara Denizbank’tan kaçırılmayacak kredi fırsatı başladı. 36 ay vadeli 100 bin TL Kredi başvuruları bugün başladı. İşte tüm detaylar…

DenizBank’tan destek kredisi 100.000 TL veriliyor. Denizbank ihtiyaç kredisi olarak verdikleri bu destek kredisinde pandemi döneminde para sıkıntısı çeken müşterilere 6 ay ertelemeli olarak 100 bin TL’ye kadar kredi verilen bir kampanyadır. Denizbank destek kredisi başvurusu nasıl yapılır? 100.000 TL kredi nasıl alınır sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Denizbank, ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankaların başında gelmektedir. Bankanın hızlı onay servisi olarak kredilerde sizleri anında hizmet verilmektedir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığımızda 36 ay vadeye kadar kredi onayı alabiliyorsunuz. Aldığınız bu krediler de destek kredisi olmasından dolayı 6 aylık bir ertelemeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Krediyi bireysel ve ticari bölümleri olmak üzere iki kısımda değerlendirebiliriz.

İhtiyaç Sahiplerine Destek Kredisi

Bireysel müşteriler banka şubelerinden sadece kimlikleri ile birlikte başvuru yapabilirler. Esnaf ve çiftçi olan vatandaşlarımız, ticari bölümden evrakları ile birlikte 100 bin TL destek kredisi için başvuru yapabileceklerdir. Şimdi sizlere bu kredilerin detayları ve başvuru şartları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Denizbank destek kredisi başvuru şartları nedir?

Denizbank, pandemi için yaptığı bu destek kredisinde kredi başvurusu yapacak olan kişilerin banka politikalarına uygun müşteri olmasına isteyecektir. Kredi başvurusu yaptığınız zaman, Denizbank üzerinden pandemi destek kredisi adı altında verilen 100.000 TL krediyi alacak olan kişinin en az 1100 ve üzerinde bir kredi notunun olması gerekiyor. Kısacası daha önce bir banka çalışması yaşamış olmanız ve bu banka çalışmalarında sıkıntı yaşamamanız gerekmektedir.

Denizbank destek kredisi başvurusu, yaptığımızda banka sizlere bu kredileri hemen ödeyecektir. Onay almak için de bankanın istediği müşteri olmanız gerekiyor. Diğer bankalarda olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı yüzünden icralık bir durumunuz varsa maalesef onay alamayacaksınız. Şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, Denizbank üzerinden nasıl kredi başvurusu yapılır  sizlere söyleyeceğiz.

Denizbank Destek Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank ihtiyaç kredisi olarak verdiği bu krediler de 100 bin TL destek kredisi başvurusu yapma imkanı sizlere sunmaktadır. Denizbank destek kredisi ile birlikte Beş dakika içerisinde ne kadar onay alacağınızı hızlı bir şekilde görebileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, SMS atarak veya resmi internet sitesinden başvuru formunu doldurarak kredi başvurusu yapabiliyor. Bunun için cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek gönderici numarasını 32/80 yazın Mesaj kısmına ise kredim yazın ve boşluk bırakın TC. kimlik numaranızı yazarak gönderin.

5 dakika içerisinde banka sizi otomatik olarak sorgulamaya alacak ve kredi sonucunu mesaj olarak sizlere gönderecektir. Kredi onayı alırsanız, 100 bin TL’ye kadar ne kadar onay aldığınızı mesaj da sizlere göndereceklerdir. Onaylanan krediyi 45 gün içerisinde en yakın Deniz Bank şubesinden sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz. Deniz bank şubesinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da kimlik bilgileriniz ile birlikte gişe personeli veya bireysel müşteri temsilcisi üzerinden destek kredisi için başvurusu yapabilirsiniz.

Getir İş İlanları ve İş Başvurusu

RELATED ARTICLES

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?