asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaİlanNike İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Nike İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Nike Güncel İş İlanları

Nike’da kariyer yapmak bir çok kişinin ilgisini çekiyor. Nike, ayakkabı, giyim, ekipman, aksesuar ve hizmetlerin tasarımı, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında pazarlama ve satışıyla uğraşan çok uluslu bir şirkettir. Dünyanın her yerinde mağazaları bulunan firma çok sayıda kişiye istihdam sağlamaktadır. Nike tarafından yakın zamanda yeni açılacak olan fabrika, mağaza ve şubeleri için çok sayıda personel alımı ve eleman alımı yapacağını açıkladı. Nike iş başvurusu yapmak için neler yapmak gerekir.

Nike‘a Nasıl Başvurulur?

Dünyanın önde gelen spor malzemeleri ve ayakkabı üreticisi olan Nike, 2022 de Türkiye’de mağazalarına personel alımını duyurmaktadır. İnsan kaynaklarının açıkladığı verilere göre, İstanbul, Ankara ve İzmir büyük şehirlerimiz başta olmak üzere Türkiye  geneli Nike mağazalarına, satış danışmanı, depo elemanı, mağaza müdürü ve bilgi işlem uzmanı gibi bir çok pozisyonda alım yapılacaktır. Reebook Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Nike 2022 yılında da iş başvuruları web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Nike iş başvurusu linkine tıklayıp yaşadığınız ülkeyi seçerek açık pozisyonları görebilirsiniz. Kurumun pozisyon detaylarını görmek için tıkladığınızda nerede, hangi pozisyonlarda personel aradıkları bilgisine ulaşabiliyorsunuz.

Nike Çalışma Koşulları

Perakende sektöründe  1 yıl tecrübe

Lise ve üzeri mezuniyet

İletişim ve empati yeteneği güçlü

Takım çalışmasına yatkın

Değişime ve yeniliğe açık

Yüksek motivasyonla çalışan

Spora ilgi duyan ve güncel spor olaylarını takip eden

Erkek adaylar için tercihen askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli

Nike Çalışma Şartları ve Personel Maaşları

Nike iş ilanları konusunda en çok merak edilen detaylardan olan personel maaşlarıdır. Kariyerinizi belirleme ve iş arayışı içerisindeyseniz, konumuz sizi yakından ilgilendiriyor.

Nike Çalışma Saatleri Nike Kaçta Açılıyor Kaçta Kapanıyor?

Nike Satış Mağazaları sabah 10:00 ile 22:00 arası mesai yapmaktadır. Vardiya çalışma düzeninde, Nike çalışanları haftalık  1 gün izin hakkı kullanabilmektedir. 1 Yıllık süresini dolduran elemanlarına 2 hafta yıllık izin kullandırırken, engelli ve part time çalışanlar için durum değişebilmektedir.

Nike markası spor giyim ve ayakkabı sektörünün önemli markalarındandır. Mağazacılık sektöründe var olan kişilerin ilk tercihlerinden sayılmaktadır. Kurumsal firma yapısı ve personel dostu çalışma şartları bunun önemli sebeplerindendir.

Nike İş Başvurusu Formuna Nereden Ulaşabilirim?

En yakın Nike şubesinden başvurabileceğiniz gibi internet üzerinden de form doldurmak mümkündür. Kariyer.net, Yenibiris.com ve Secretcv.com ve iskur üzerinden de yapılabilmektedir. Nike insan kaynakları, başvuru formlarını incelemektedir. 10 gün içerisinde başvurularla iletişime geçerek,  insan kaynakları ofislerine davet etmektedirler. Nike iş başvurusu linki

Puma İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Getir İş İlanları ve İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Adidas İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu

RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?