Nesine.com ve Fenerbahçe İşbirliği İle 2020 Model Porsche Macan Çekilişi Başlatıldı

Nesine.com ve Fenerbahçe İşbirliği İle 2020 Model Porsche Macan Çekilişi Başlatıldı

Nesine.com çekilişi, Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği adına Milli Piyango İdaresi’nin izinleri doğrultusunda Hedef Çekiliş tarafından düzenlenecek. Çekilişe Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı’nın izni ile D Elektronik Şans Oyunları ve Yayıncılık A.Ş (Nesine) tarafından aracık edilecek. Bu bilgiler kapsamında Nesine.com çekilişi olarak adlandırılan çekilişe ise 18 yaşının altında olanların katılım gerçekleştiremeyecekleri açıklandı. Çekiliş sonunda bir kişiye 2020 model Porsche Macan hediye edilirken, 463’ün üzerinde kişiye ise farklı kategorilerde hediyeler sunulacak.

Çekilişe Nasıl Katılım Sağlanır?

Çekilişe katılım sağlamak için Türkiye genelinde Fenerbahçe Spor Kulübü Derneği adına düzenlenen yardım toplama amaçlı piyangoya katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor. Yardım amaçlı piyangoda oldukça düşük bir bilet bağışı gerçekleştiren kişiler, çekilişe dahil olarak 2020 Model Porsche Macan kazanma şansı elde edecekler.

Bilet Alım İşlemi

Çekilişe katım adımlarını gerçekleştirmek için ise ilk olarak https://www.nesine.com/ adresine giriş yapılıp, ardından web adresinin sağ üst kısmında yer alan ‘’ hemen üye ol’’ sekmesinden sisteme üyelik sağlanması gerektiği açıklandı. Bu sekmeye giriş ile ekrana gelen tablo üzerine ad, soyad, yeni belirlenen bir şifre ve e-posta girişi yapılmalı, ardından bilgiler onaylanmalıdır. Üyeliğini tamamlayanların ise ‘’Fenerbahçe Eşya Piyangosu Alımı’’ sekmesi içinden 5 TL’lik bilet alımı yapmaları gerekiyor. Bu bilet alımı ardından isimler sistem tarafından çekilişe dahil edilecek.

Nesine.com üzerinden yapılacak olan çekilişe katılım amaçlı bilet alımlarının en son 10.03.2021 tarihine kadar yapılması gerektiği belirtildi. Son katılım tarihinin geçmesi ardından 23.03.2021’de ise çekiliş sonunda kazanan şanslı isimler açıklanacak.

Hediyeler Neler?

Çekiliş sonunda 1 kişiye 2020 model Porsche Macan, 4 kişiye 2020 Style Model Ford Kuga SUV, 50 kişiye iPhone 12, 10 kişiye Playstation 5, 10 kişiye ise Samsung 127 ekran 4K TV verilecek. Hediyeleri bitmeyen bu çekiliş kapsamında, 10 kişiye Xiaomi Mi 1S elektrikli Scooter, 10 kişiye Apple Watch Seri Spor Kordonlu MG283, 10 kişiye Nesine 1000 TL puan hediye edilecek.

Çekiliş sonunda verilecek olan diğer hediyeler ise 100 kişiye Nesine 500 TL puan, 50 kişiye Fenerbahçe takımınca imzalı forma, 250 kişiye 100 TL Nesine puan, 10 kişiye konsol oyunları, 10 kişiye ise 1 saatlik zoom üzerinden bedava görüşme olarak açıklandılar.

Sonuçlar Nereden Açıklanacak?

Ocak ayında açıklanan en geniş kapsamlı çekiliş olmayı başaran Nesine.com çekilişi ile toplamda 464 kişinin üzerinde katılımcı hediye sahibi olacak. Çekiliş sonuçlarının ise 23.03.2021 tarihinde Markampanya, Markampanya Facebook, Markampanya Pinterest, Twitter, Instagram adreslerinden açıklanacağı ifade edildi. Açıklama tarihinde bu alanlarda yapılan duyuru paylaşımı içinden kişiler isimlerini ve hangi hediyeleri almaya hak kazandıklarını görüntüleyebilecekler.

Diğer yandan çekilişe katılım hakkında uyulması gereken bir şart dile getirildi. Nesine, çekilişe katılım sağlayan kişilerin web adresi üzerinden yaptıkları kayıt sırasında belirledikleri kullanıcı adı, şifre ve adres bilgilerini, hediye teslimine kadar değiştirmemeleri gerektiğini belirtti. Çekiliş sonunda isimlere ve bilgilere dair teyitlerin online alan bilgilere ve kimliğe bağlı olarak yapılacağını bu kapsamda profil bilgilerinin aynı kalması gerektiği söylendi.

Mobil Uygulamadan Katılım Nasıl Yapılır?

Nesine.com internet adresi üzerinden çekilişe katılım için alınacak olan 5 TL’lik biletin aynı şekilde Nesine Mobil uygulamasında da temin edilebileceğini bildirdi. Bu işlem için katılımcılar akıllı telefonlarına uygulama mağazalarından Nesine Mobil’i indirip, içerisinden bilet alımını kredi kartı numaraları ile gerçekleştirebilecekler. Mobil uygulamaya aynı zamanda üyelik sağlanması ve üyelik tablosu üzerinde adres, isim ve GSM numarası bilgilerinin kaydedilmesi gerekiyor. Bu adımlar ile katılım sağlayanlar internet adresinden katılım sağlayanlar ile aynı havuzda birleştirilerek, kura işlemi noter huzurunda yapılacak


Konu hakkındaki Soru, Öneri ve Görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Güncel Personel, Memur ve İşçi alımı haberlerini en hızlı şekilde öğrenmek için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Facebook sayfamıza ulaşmak için TIKLAYIN!

ALAKALI YAZILAR


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir