asd
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
AnasayfaEkonomiBirevim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Birevim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Birevim Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır? 

Birevim, kendine özgü bir iş modeline sahiptir. “Birlikte Tasarruf Finansı” doğrultusunda insan merkezli hizmet sunmaktadır. Kişilerin ev veya araba gibi ihtiyaçlarını karşılamak ve finansal yenilikler üretmektedir.

Birevim faizsiz kredi imkanı sunarak binlerce kişiyi hem ev hem de araba sahibi yapıyor. Kendisine özgü iş modeli ile “Birlikte Tasarruf Finansı” kapsamında insan merkezli hizmetler sunmaktadır. Bireylerin ev ya da araba gibi ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunan bir firmadır. İnsanların borçlanmadan, küçük tasarruflar ile ev, araba vb. sahibi olması konusunda öncülük ediyor. Sürdürülebilir Tasarruf Finansı doğrultusunda Türkiye genelinde en kısa süre içerisinde, düşük maliyetler ile tasarruf sahibi kişilerin bütçelerine uygun bir şekilde hizmet sunuyor. Aynı zamanda Birev sistemi’nde bireyler kendilerinin belirlemiş, oldukları taksit oranı ile düzenli ödeme yapmaktadır.

Tasarruf sahipleri borçlanmadan ev ya da araç sahibi olabilecek. Birev bireylere faizsiz hizmet sunan önemli bir firmadır. Bir Evim, Türkiye’nin çoğu ilinde hizmet vermektedir. Geniş hizmet ağı ile katılımcılara düşük maliyetler ile tasarruf yaptırarak gayrimenkul sahibi yapıyor. Aynı zamanda tasarruf sahibi kişilerden faiz, peşinat, ara ödeme, vade vb. isimler adı altında hiçbir şekilde ek ödeme talep etmiyor. Bu da sektörde güvenirliğini ispatlayan bir özelliktir. Bir Evim, hukuksal sürecin takibi, operasyonel giderlerin ödenmesi ve ticari varlığın sürmesi için sadece bir kerelik olmak üzere hizmet bedeli almaktadır. Bu konu hakkında dilerseniz Bir evim İstanbul şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Evim Şartları Nelerdir?

Bir evim şartları arasında pek çok unsur yer alıyor. Düşük maliyetler karşılığında sizler de ev ya da araç sahibi olmak istiyorsanız Bir Evim firması’na başvuru da bulunabilirsiniz. Peşinat veya ara ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Ödeme planınızı yaptıktan sonra ödeme koşulu şekilleniyor. Fakat peşinat vererek ya da ara ödeme yaparak daha erken gayrimenkul sahibi olmak da sizler için bir avantaj olabilir. Peki, bireylere sunulan bu imkanlar için şartlar nelerdir?

 • T.C vatandaşı olmak,
 • Sabit bir gelire sahip olmak,
 • 18 yaş üzeri olmak,
 • Taksit tutarını zamanında ödemek,

Bir Evim Teslim Tarihi Nasıl Belirleniyor?

Bir Evim teslim tarihleri hakkında pek çok soru merak konusudur. Öncelikle pek çok farklı tasarruf planı bulunmaktadır. Teslimat tarihiniz, belirleyeceğiniz ödeme planı ve seçtiğiniz tasarruf planı doğrultusunda teslim tarihi değişkenlik göstermektedir. Sizlerden istenilen tüm belgelerin tam olması, tasarruf taksit ödemesinde herhangi bir gecikme’nin olmaması ve size sunulan teminat prosedürüne uygun bir şekilde hareket etmeniz oldukça önemli konulardandır. Ayın 20.gününden sonra bulunmuş olduğunuz tasarruf gurubu programı kapsamında teslimat tarihiniz belirlenmektedir. Dilerseniz teslim tarihi hakkında bilgi almak için Bir evim şubesi ile iletişime geçerek detaylı bilgilenebilirsiniz. 

Bir Evim İle Otomobil Alma

Bir Evim otomotiv hizmeti sunarak araç sahibi olmak isteyen herkesin yanındadır. Peşinatsız araba almak istiyorsanız sizler de Bir Evim şubeleri’nden birisine başvuru yapabilirsiniz. Gerekli koşulları sağlamanız doğrultusunda sizler de kısa sürede araba sahibi olabilirsiniz. Araba almak isteyen pek çok kişi faizsiz ya da peşinatsız nasıl araç sahibi olacağını araştırıyor. Ancak banka kredisi kullanarak borç üzerine borç yaparak araç sahibi olmak bir hayal oluyor. Emin Evim tam da bu nokta da devreye girerek sizlere hem peşinatsız hem de kredisiz araba sahibi yapıyor. Bir Evim ile peşinatsız araba almak için hem uygun hem de uzun vadeli taksit imkanı sunulmaktadır.

Bir evim araba sahibi yapmak için kesintisiz hizmet desteği sunuyor. Araba almak istiyorum! Diyorsanız sizler de Bir evim’i tercih edebilirsiniz. Çünkü sizleri peşinatsız araba sahibi yapıyor. Ödeme de herhangi vade eklenmeden sizlere taksit planı düzenleniyor. Aynı zamanda bu taksit planı sizlerin doğrultusunda yapılmaktadır. En düşük yollar ile araç sahibi olmanın fırsatını sizlere sunuyor. Bu sayede sizler de peşinatsız araba sahibi olabileceksiniz. Peki, Bir evim araba alma şartları nelerdir?

 • T.C vatandaşı olmak,
 • Sabit bir gelire sahip olmak,
 • Araç alımı esnasında ön ödeme yapmak,
 • 8 yaş üzeri olmak,
 • Taksit tutarını zamanında ödemek,

Bir Evim İle Araba Almanın Avantajları

Sizlere Bir Evim’in katılımcıları için sunduğu avantajlar hakkında bilgi vermek isteriz. Öncelikle peşinatsız araba sahibi olma’nın en etkili yolu Bir Evim’dir. Sizler de bu konuyla ilgi detaylı bilgi almak isterseniz Bir evim şubeleri ile iletişime geçebilirsiniz. Bu avantajlar;

 • Bütçenizi zorlamadan küçük taksit tutarları belirleyebilirsiniz.
 • Faiz ödeme zorunda değilsiniz.
 • Peşinat ödemezsiniz.
 • Ekstra bir masraf bedeli çıkmaz.
 • Ön ödeme gerekmiyor.

Bir Evim’in Faaliyet Alanı Nedir?

Bir evim, kendine özgü iş modeli ile “Birlikte Tasarruf Finansı” kapsamında katılımcıların kolaylıkla ev, araba ve çeşitli gayrimenkullere sahip olması konusunda hizmet sunuyor. BİREVİM GAYRİMENKUL OTOMOTİV. Bu katılımcılar Bir evim çatısı altında “tasarruf sahibi” olarak tanımlamaktadır. Sürdürülebilir tasarruf finansmanı olarak Türkiye’nin yaşam koşulları gereği katılımcıların gayrimenkul almasına yardımcı oluyor. Dilerseniz faaliyet sunduğu konu hakkında Bir evim Bursa şubesini arayabilirsiniz.

Bir Evim’den Kimler Yararlanabilir?

Öncelikle Bir evim’in sunduğu tüm hizmetlerden faydalanmak için 18 yaşından büyük olmanız isteniyor. Dolayısı ile Bir evim’in sunduğu hizmetlerden yararlanmak için tüzel kişiler olması şarttır. Dilerseniz bu konu hakkında Bir evim Gaziantep şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm danışmanlar sizlere konu hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bir evim Mardin şubesi Birlikte Tasarruf Finansı için kimlerin faydalanabileceği konusunda bilgi veriyor. 

Bir Evim Sıra Tespiti Nedir? Nasıl ve Ne Sıklıkla Yapılır?

Tasarruf planı doğrultusunda sıra tespiti yapılabilmektedir. Bunun için Bir evim Sivas şubesini arayabilirsiniz. Konut ya da aracı ne zaman teslim alacağınız konusunda bilgi almak için noter huzurunda yapılan sıra tespiti doğrultusunda her şey belirleniyor. Tasarruf taksiti ya da hizmet bedelinizi peşin ödemediyseniz, ilk taksiti ödediğiniz zaman noter eşliğinde yapılan sıralama da hak sahibi olabilirsiniz. 

Bir evim sistemi’nde her 6 ayda sıra tespiti gerçekleşirken gelecek 6 ayın da sıralaması yapılmaktadır. Bu sayede bireyler sıralamaya göre faizsiz ve ek masrafsız bir şekilde hem araç hem de araç sahibi olabiliyor. Eğer sizler de peşinatsız araç ya da konut sahibi olmak istiyorsanız Bir evim Yalova şubesi ile görüşebilirsiniz.

Bir Evim Tasarruf Taksitleri Ödenmediğinde Ne Olur? 

Bir evim sistemi alt yapısı insan merkezlidir. Bu yüzden tasarruf sahibi kişiler için tüm ihtiyaçlar sorunsuz bir şekilde karşılanır. Bu doğrultuda alacağınız hizmet kapsamında size bir ödeme planı yapmanız söylenir. Sizler aylık olarak ödeyebileceğiniz tutarı belirlemelisiniz. Taksitler hakkında Bir evim Balıkesir şubesi ile iletişime geçebilirsiniz. Tasarruf yaparak ev sahibi olmak mümkün.

Bir evim tasarruf taksitlerinizi ödemediğiniz zaman teslim tarihi ilgili aya ötelenmektedir. Bu durum da ödeme yapmadığınız zaman konut ya da aracınızı daha geç alabilirsiniz. Eğer bu hakkında ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız Bir evim Hatay şubesi ile görüşebilirsiniz. Danışmanlar geciken taksit ödemeleri hakkında neler olacağını sizlere açıklayarak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda Bir evim kampanyaları takip ederek avantajlardan faydalanabilirsiniz. 

Birevim Çalışma ve Mesai Saatleri

Fuzulev Sistemi Nedir? Nasıl Çalışır?

Araç Sigortası Otomobil Sigortası 2021-2021

En Uygun Konut ve Ev Sigortası Fiyatları 2021-2022

İhtiyaç Sahiplerine Destek Kredisi

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Evlilik Danışmanlığı Nedir?

Nef İnşaat Projeleri Gayrimenkul Projeleri

RELATED ARTICLES

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?