Cuma, Haziran 14, 2024
AnasayfaÇekiliş ve Yarışmaİzmir Optimum AVM’den Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

İzmir Optimum AVM’den Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

Kentin en popüler alışveriş merkezlerinden İzmir Optimum’dan müşterilerine yeni bir efsane çekiliş daha! Müşteri memnuniyetine büyük önem veren İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden almış olduğu izinle yeni bir çekiliş kampanyasına imza atıyor. İzmir Optimum AVM içindeki tüm mağazalardan aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak IOS ya da Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri ShopLink uygulamasından üye olan müşterilere, her 150 TL’lik alışverişleri için 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Çekiliş sonucunda 1 kişiye Harley Davidson Street Rod 2020 model motosiklet ikramiyesi hediye edilecektir.

Hayallerinizdeki motosiklete sahip olmaya bir adım daha yakınsınız. İzmir Optimum AVM içindeki bütün mağazalar efsane çekiliş kampanyasına dahil edilmiştir. Kampanya kapsamında yapılacak çekilişte 1 kişi Harley Davidson Street Rod 2020 model motosiklet kazanmaya hak kazanacaktır. Bu kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları veya tabletlerinin uygulama mağazasından ShopLink uygulamasını ücretsiz olarak indirdikten sonra uygulama üzerinden ad, soyad, adres bilgileri ile birlikte üye olmaları gerekmektedir. Üyeliğin ardından alışveriş fişinin fotoğrafını mobil uygulama üzerinden yükleyen müşteriler, yaptıkları her 150 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı kazanabilmektedir.

Optimum AVM Harley Davidson Çekilişi Detayları

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izni ile gerçekleştirilmektedir. Çekiliş kampanyasına katılmak isteyen müşteriler, İzmir Optimum Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki tüm mağazalardan aynı gün içinde toplamda 150 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak kampanyaya dahil olabilmektedir. Ancak müşterilerin katılım işlemi sırasında iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerden ShopLink mobil uygulamasını indirmeleri ve alışveriş fişlerini bu uygulama üzerinden sisteme yüklemeleri gerekmektedir. Uygulamaya yüklenen faturalar sayesinde bireysel müşterilere sistem tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra aynı gün içinde toplamda yapılan her 150 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı verilmektedir.

Kampanya bitiş tarihi 16 Mart 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Saat 22:00 itibarıyla ShopLink uygulaması üzerinden kampanya girişleri kapatılacaktır. Bu uygulama üzerinden kampanyaya katılan tüm müşterilere, sistemin onaylamasının ardından “başarılı katılım” şeklinde kısa mesaj (SMS) bildirimi gönderilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan İzmir Optimum AVM, çekiliş sonunda 1 kişiye 2020 model Harley Davidson Street Rod motosiklet hediye edecektir. Farklı isimlerdeki faturalar ile katılım işlemi yapılamadığı için katılımcıların kendi adlarına yapılan faturalarla çekilişe katılmaları mümkün olmaktadır.

Ayrıca Bonus’lulara 30 TL indirim fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Harley Davidson Çekiliş Kampanyası Kuralları

  • Mükerrer yani daha önce katılım yapmış kişilerin tekrar ettiği katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş görseli kabul edilecektir.
  • Katılımlarda fiş/fatura/e-fatura no- fiş/fatura/e-fatura tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Katılımcı ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır. Aksi halde katılım başvurusu başarısız kabul edilecektir.
  • Özel indirimli faturalarda, indirim sonrası tutar esas alınır ve bu tutara göre çekiliş hakkı verilir.
  • Ürün iadesinde ve değişimlerinde, alışveriş fişi/fatura aslı ve e-fatura ile AVM danışmasına başvuru yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden ve satın aldıkları ürünleri iade eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir.
  • Kampanyaya katılan müşteriler, ShopLink uygulamasına üyelik bilgileri ile giriş yaparak katılım haklarını kampanya süresince kontrol edebileceklerdir.

İzmir Optimum AVM Harley Davidson motosiklet hediyesi çekilişi 22 Mart 2021 tarihinde saat 13:30’da İzmir Optimum AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?