asd
Cumartesi, Temmuz 20, 2024
AnasayfaİlanAdidas İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Adidas İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Adidas İş İlanları

Adidas iş ilanları satış danışmanı olmak üzere çok sayıda mağaza elemanı alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımı olan şubelerle, part time ve engelli eleman ilanları iş ilanlarına buradan ulaşabilir, Adidas iş başvurusu formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Adidas Personel ve Eleman Alımı 2021

Kalitesi, hizmeti ve fiyatı ile dünyanın bir çok yerinde tercih edilen ünlü spor markası Adidas, yeni takım arkadaşları arıyor. Hali hazırda dünya çapında 70 binden fazla çalışanı olan bir firmada çalışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer sizde spor ile ilgili bir firmada çalışmak ve kariyerinizi spor alanında yapmak istiyorsanız, yayımlanmış iş ilanlarından birisi tam size göre olabilir. Adidas açık pozisyonlara başvuru yapabilmek ve Adidas iş başvurusu hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Adidas İstanbul geneli Tesis Hizmetleri Uzmanı alacak!

Kurucusu Adolf (Adi) Dassler’den adını almıştır. Puma AG’nın kurucusu olan ortağı ve abisi Rudolf Dasslerile ayakkabı üretmeye başlamıştır. 2005 yılında 3,1 milyar Euro’ya İngiliz rakibi Reebok’ı satın alır. 2006 yılında NBA ile resmî forma ve aksesuar üretmek için anlaşmışlardır. Tesis Hizmetleri Uzmanı alımı yapılacaktır.

Adidas Güncel İş İlanları 2021

Adidas insan kaynakları ve kariyer sayfası tarafından yayımlanmış güncel iş ilanları arasında; mağaza müdürü, mağaza müdür yardımcısı, satış sorumlusu, sevkiyat personeli, depo elemanı, part time ve full time mağaza personeli, yazılım uzmanı, takım lideri, sözleşmeli personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almakta. Adidas personel alımlarını önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından yapmakta. Ayrıca yeterli düzeyde yabancı dil bilgisine sahip adaylar firmanın yurt dışı birimlerine iş başvurusu yapabilir ve dünyanın farklı yerlerinde çalışma imkanı elde edebilirler.

Adidas Mağaza Müdürü İş İlanları

  • Ticari olarak başarı için tüm sorumluluğu alabilecek
  • Satış performans ve karlılığında gelişim gösterebilen
  • Yönetmelik ve süreç gereğince tüm mağaza operasyonlarını etkili yönetebilecek
  • Resmi, finansal ve standart tüm evraklardan sorumlu olabilecek
  • Mağazada ürünlerin en doğru biçimde sergilenmesini sağlamak
  • Teslimat işlemlerinin tamamlandığından ve sergilenen ürünlerin stoklarından ve kolaylıkla erişilebilir olduğundan emin olabilecek
  • Adidas Group satış ve servis standartlarınca hizmet sağlamak ve ekipleri bu konu ile ilgili geliştirmek
  • İşe alım, eğitim ve diğer tüm İK süreçlerini takip ederek ve aktif görevler alabilmek

Adidas İş Başvurusu Nasıl ve Nereye Yapılır?

Adidas, iş ilanlarını internet ortamı ile adaylarla paylaşmaktadır. Sizde istediğiniz alandaki iş ilanlarını kariyer sayfası aracılığı ile görebilir ve başvurularınızı yapabilirsiniz. Gerekli açıklamalar, başvuru şartları ve sorumluluklar açılan sayfada karşınıza çıkacaktır. Aşağıda vermiş olduğumuz başvuru linki aracılığı ile Adidas firması tarafından yayımlanmış dünyanın her yerinden iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Adidas bünyesinde çalışma imkanı elde edeceklerdir. Adidas iş başvurusu linki

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Eski Hükümlü İş İlanları

Puma İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Hummel Personel Alımı ve İş İlanları

Getir İş İlanları ve İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Adidas İş İlanları ve İş Başvuru Formu 2022

Tarım Kredi Market İş İlanları ve İş Başvurusu

RELATED ARTICLES

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?