Pazar, Aralık 10, 2023
AnasayfaYurt DışıNusret Dubai İş İlanları İş Başvurusu İş Fırsatları

Nusret Dubai İş İlanları İş Başvurusu İş Fırsatları

Nusret Dubai İş İlanları İş Başvurusu İş Fırsatları

Nusret’in yıllar içerisinde kurmuş olduğu restoran zincirleri aynı zamanda pek çok iş istihdamı da demek oluyor. Bu yazımızda Nusret iş başvurusundan bahsettik.

Nusret Dubai iş başvurusu, her geçen gün açılan yeni restoranlarla akıllara gelmekte. İlk restoranını İstanbul’da 2010 senesinde açan ve giderek ünlenen, tuzlama hareketiyle ise bir zamanların en çok konuşulan kişisi olan Nusret Gökçe’nin yanında çalışmak isteyenlerin oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz. Yurtdışında çalışmak istiyorum diyenler için Nusret’in yurtdışındaki restoranları bir seçenek olarak sunuluyor. İlanlar online olarak verildiğinden, takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonraki aşamaların da başarı ile sonuçlanması durumunda işe alınmanız söz konusu olacaktır.

Nusret Dubai İş İlanları İçin Aranan Kriterler

Nusret’in restoranlarında çalışma pozisyonlarına göre aradığı kriterler de değişmekte. En çok garson, mutfak personeli ve et ustaları aranıyor.  Fakat hepsinin ortak noktası olarak titiz, İngilizce bilen, gastronomi alanında ilgili ve bilgili, iletişim becerisi yüksek ve en az ön lisans mezunu adaylar aranmakta. Erkek adayların askerliklerini yapmış veya tecil ettirmiş olmaları da oldukça önemli. 

İşe alınan çalışanlar 10 günlük bir eğitime alınıyor. Bu eğitimde servis detayları, müşteri kültürü gibi bilgiler veriliyor. Önemli pozisyonların iş görüşmesinde insan kaynaklarından sonra bizzat Nusret yer alıyor. 

Nusret Dubai iş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Nusret’in restoranlarından biri de Dubai’de bulunmaktadır. Düzenli olarak personel alımı yapılan Nusret Dubai iş ilanlarına, D.dream şirketi üzerinden ulaşılabilir. ik@d-ream.com adresi veya kariyer siteleri üzerinden de iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Başvurunuz gözden geçirildikten sonra uygun bulunduğunuz takdirde sözlü mülakata çağırılırsınız. 

Çalışma Şartları ve Maaşları

Nusret çalışma şartları ve verilen maaş miktarı en çok merak edilenler arasında. Toplam çalışma saati 8 saattir ve vardiyalı olarak yürütülür. Yoğunluk şubeye göre değişir ve bu durumlarda ek çalışma istenir. Bu ekstra ücret olarak yansır. Çalışma saatleri içerisinde yemek ve ihtiyaç molaları bulunur. İşe başlayanlar ilk olarak asgari ücretle çalışmaya başlıyor. Bu ücrete tip yani bahşişler de ekleniyor. İş tecrübeniz arttıkça ve bulunduğunuz pozisyonda yükseldikçe maaşınız artıyor. Üst düzey beyaz yakalılar ise oldukça cömert maaşlar alıyor. Restoranlarından birinde müdür arayan Nusret, iş ilanında yıllık 80 bin pound yani aylık 20 bin Türk lirası vereceğini belirtmiş. 

Nusret Doha İş İlanları ve İş Başvurusu İş Fırsatları    

Nusret Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları Londra Dubai Katar

Nusr-Et Las Vegas İş İlanları ve İş Başvuru Fırsatları   

Getir Amerika İş İlanları ve Güncel İş Fırsatları.           

Getir Yurtdışı İş İlanları Ve İş Başvuru Fırsatları.          

Taşyapı İnşaat Yurtdışı İş İlanı Fırsatları                        

Yurtdışına İşçi Götüren Firmalar Hangileri                        

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?