asd
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
AnasayfaYurt DışıNusret Doha İş İlanları ve İş Başvurusu İş Fırsatları

Nusret Doha İş İlanları ve İş Başvurusu İş Fırsatları

Nusret Doha İş İlanları

Nusret Gökçe’nin yıllar içerisinde kurduğu pek çok restoran aynı zamanda pek çok iş ilanı anlamına da gelmekte. Bu yazımızda Nusret Doha İş İlanları ve iş imkanları dahilinde Türk eleman alımları gibi konulardan bahsettik. ‎Yurt dışı meslekleri arasında Türk restoranlar oldukça ilgi görmektedir. Yurt dışında iş bul mak gelişen sektörler sayesinde çok kişi için hayal değil.

Nusret iş imkanları, her geçen gün dünya çapında yeni bir restoran açılmasıyla artmakta. İlk restoranını 2010 yılında İstanbul’da açtığından beri giderek ünlenen ve dünyaca ünlü tuzlama hareketiyle tanınan Nusret Gökçe’nin işe alım sürecinin oldukça titiz ilerlediğini söyleyebiliriz.

Nusret İş İlanları İçin Aranan Kriterler

Nusret’in restoranlarında çalışma pozisyonlarına göre aradığı kriterler de değişmekte. Komi, barmen, karşılama hostesi, satış danışmanı, garson, ızgara ustası gibi pozisyonlarda işe alım yapılıyor. Barmen ve garson pozisyonlarında iş tecrübesinin 5 yıl, komi ve satış danışmanında 1 yıl, karşılama komitesi ve ızgara ustası pozisyonlarında ise 3 yıl olmasını istiyor. Ayrıca yabancı dil bilgisi, gastronomi alanında eğitimli ve ilgili, iletişim becerilerinin yüksek olması gibi kriterleri var. En çok dikkat ettiği özellik ise titizlik. Pozisyonlara göre eğitim seviyesi değişiyor fakat yine de en az ön lisans mezunu olmak gerekiyor. Erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları gerekiyor. 

İşe alınan çalışanları 10 günlük bir eğitimden sonra iş başı yapabiliyor. Bu eğitim süresince servis detayları ve müşteri kültürü gibi bilgiler veriliyor. Önemli pozisyonların iş görüşmesinde insan kaynaklarından sonra bizzat Nusret Gökçe de yer alıyor. 

Nusret İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Nusret’in restoranlarından biri de Katar Doha’da bulunmakta. Düzenli aralıklarla personel alımı gerçekleştiriliyor. Nusret Doha iş ilanlarıcareers@nusr-et.ae adresinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında kariyer sitelerinde de iş ilanları mevcut. Başvurunuz gözden geçirildikten sonra uygun bulunursanız sözlü mülakata çağırılırsınız. 

Çalışma Şartları ve Maaşları

Nusret çalışma saatleri ve Nusret’in verdiği maaş miktarı en çok merak edilen konulardan biri olmakta. Toplam çalışma saati 8 saattir ve vardiyalı bir şekilde çalışılır. Yoğunluk şubeye göre değiştiği için bazı durumlarda ek çalışma istenebilir ve bu ekstra ücret olarak yansır. Çalıştığınız saatlerin içerisinde yemek ve ihtiyaç molaları da olmaktadır. Nusret’in yanında işe girenler ilk olarak asgari ücretle çalışıyor. Bu asgari ücrete tip yani bahşişler de ekleniyor. İş tecrübeniz arttıkça ve bulunduğunuz pozisyonda yükseldikçe maaşınız da artıyor. Üst düzey beyaz yakalılar ise oldukça fazla maaş almakta. Restoranlarından birinde müdür arayan Nusret, iş ilanında yıllık 80 bin pound yani aylık 20 bin Türk lirası vereceğini yazmış. 

Nusr-Et Las Vegas İş İlanları ve İş Başvuru Fırsatları.   

Getir Amerika İş İlanları ve Güncel İş Fırsatları              

Getir Yurtdışı İş İlanları Ve İş Başvuru Fırsatları             

Nusret Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları Londra Dubai Katar

Katar Aşçı İlanları ve Türk Yemek Şirketleri İş Fırsatları

Czn Burak Burger Dubai İş İlanı Fırsatları                         

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?