Cuma, Haziran 14, 2024
Anasayfaİş ve KariyerGetir Amerika İş İlanları ve Güncel İş Fırsatları

Getir Amerika İş İlanları ve Güncel İş Fırsatları

Getir Amerika İş İlanları 

Getir Amerika İş İlanları, Avrupa kıtasında hizmet vermeye başlamasının ardından ABD’de faaliyetlerine devam eden iş ilanları aracılığıyla iş başvurusu yapabilirsiniz. Getir Global ölçekte bir firma olma yolunda ilerlemektedir. 

Getir Amerika iş ilanları, Linkedln Getir iş ilanları Kariyer.net ve iş ilanları yayını yapan birçok web adresinde yayınlanmaktadır. Aynı zamanda Getir firmasının web adresi üzerinden de iş başvurusu yapma şansınız bulunur. Başvuru formlarını doldurmanız ve iletmeniz ardından, olumlu sonuçlanan iş başvuruları için firmadan yanıt alabilirsiniz. 

Getir Amerika İş Başvurusu 

Getir, 2015 yılında Nazım Salur tarafından kurulan bir kurye ağıdır. Firmanın işleyişi, kuryelerin siparişleri kısa süre içerisinde, ev adreslerine teslim etmesi şeklindedir. Bu hizmetin başarılı olması ve müşteri memnuniyeti, firmanın Türkiye’nin hemen her ilinde hizmet vermesinin yolunu açmıştır. 

Getir firması, hizmetlerini yurt içinde yaptığı gibi yurt dışında da faaliyet göstermeye başlamıştır. Yurt dışında kurulan kurye ağı, Avrupa kıtasında hizmet vermeye başlamıştı. Getir Amerika’da var mı: Getir, 2021 yılında ABD’de faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Amerika’da hizmetlerine devam eden firma, Türkiye’den iş başvuruları kabul etmektedir. Getir Amerika’da nerede var: Amerika’nın en büyük kentlerinden biri olan New York’ta vardır. Amerika’da Getir firmasının kuryesi olmak için iş başvuruları online olarak yapılabilir. 

Getir hangi ülkelerde var: Getir, Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya’da hizmet vermektedir. Bu hizmetleri ile birlikte ağını genişleten firma, yakın zamanda ABD’de hizmet vermeye başladığını açıklamıştır. Türk vatandaşları, firmanın Avrupa kıtası ve ABD şehirlerindeki kurumlarına iş başvuruları yapabilir. 

Getir Amerika İş Başvurusu Nereden Yapılır? 

Getir firması, Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet verdiği gibi yurt dışında da aktif olarak hizmet vermektedir. Geniş bir kurye ağına sahip olan firma, belirli şartlar doğrultusunda kurye alımı yapmaktadır. Kurye olarak çalışmak için başvurular, online adresler üzerinden yapılabilir. 

İş ilanları yayınlanan birçok web sitesi ve uygulama üzerinden ilanları takip edebilirsiniz. Getir resmi web sitesinde de iş ilanları ve başvuru formu mevcuttur. İlan şartlarını, başvuru formunu inceleyerek öğrenebilirsiniz. 

İş başvurusu için uygun koşulları sağlayan başvurular arasından değerlendirme yapılmaktadır. Başvuru formunu ilettiğinizde ortalama 15 günlük bir inceleme sonucunda işe alım yapılır. Başvurular, ülkelere göre açıldığı için Getir ABD ve Avrupa ülkelerinin iş ilanlarını takip edebilirsiniz. 

Nusr-Et Las Vegas İş İlanları ve İş Başvuru Fırsatları.   

Getir Yurtdışı İş İlanları Ve İş Başvuru Fırsatları

Getir Araçlı Kurye İş İlanları İş Fırsatları             

Trendyol Depo Personeli İş İlanları İş Fırsatları

Yurt Dışında Çalışma ve Kariyer İçin Dünyanın En İyi 7 Ülkesi 

Azerbaycan İş İlanları ve İş Başvuru Fırsatları

İngiltere İş İlanları ve Güncel Başvuru Fırsatları

Kanada’da Güncel İş Fırsatları En İyi Meslekler

Nusret Doha İş İlanları ve İş Başvurusu İş Fırsatları

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?