asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaİnşaatTaşyapı İnşaat Yurtdışı İş İlanı Fırsatları

Taşyapı İnşaat Yurtdışı İş İlanı Fırsatları

Taşyapı İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Taşyapı İnşaat yurtdışı iş ilanları açmakta ve personel ihtiyacını temin etmektedir. Dünya çapında hizmet veren Taşyapı İnşaat Taahhüt San. ve Tic. A.Ş yurtdışı iş ilanları ile ilgili yazımızı sizler için derlerdik. Taşyapı İnşaat ile ilgili bilgilere, yazımızın devamında ulaşabilirsiniz. Taşyapı İnşaat’a ait faaliyet alanları; 

Karayolları, Otoyollar, Demiryolu Hatları, Askeri Binalar ve Tesisler, Lüks Konut ve Villalar, Sanayi Tesisleri, Eğitim Tesisleri, Sulama Kanalları, Atık su ve İçme Suyu Tesisleri, Betonarme Güçlendirme İşleridir. Bu faaliyet alanlarında bazı dönemlerde yurtdışı iş ilanları açmaktadır.

Taşyapı İnşaat Yurtdışı Projeleri

Dubai, Suudi Arabistan, Ukrayna, Umman, Kazakistan, Türkmenistan, Libya, KKTC ve Rusya gibi ülkelerde inşaat sektörünün birçok alanında faaliyette bulunan Taşyapı İnşaat Yurtdışı projeleri ile birlikte dünya çapında 18 binden fazla personele çalışma imkanı tanımaktadır. İnşaat, enerji, sağlık, ulaştırma, turizm, eğitim, tarım ve gıda, altyapı ve sosyal sorumluluk alanlarında hem yurt içinde hem de yurtdışında birçok inşaat faaliyetinde bulunmaktadır. 

Taşyapı Sırbistan İş Başvurusu 

Taşayapı Sırbistan’da Sırbistan Niş ve Vranje isimli iki adet Sırbistan’da güvenlik güçleri için yapılan bir toplu konut projesini gerçekleştirmektedir. Ayrıca bu firma, Sırbistan’da karayolu, köprü, sulama kanalı vb gibi altyapı çalışmalarında da faaliyet göstermektedir. Taşyapı Sırbistan şantiyesi, Sırbistan-Bosna sınırında ki Sava nehri geçişi ile Bosna arasındadır.

Taşyapı Sırbistan iş başvurusu için kariyer sitelerine dönemsel olarak açık iş pozisyonları için ilan vermektedir. Ayrıca Taşyapı inşaatın web sitesinde yer alan İnsan Kaynakları bölümünden iş başvurusu formunu doldurup, kendi hazırlamış olduğunuz CV’nizi bu platforma yükleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Taşyapı İnşaat Yurtdışı İş İlanları

Taşyapı İnşaat, ihtiyaç duyulması halinde yurtdışı pozisyonları için iş ilanı açmaktadır. Ülkemizde ve dünyada birçok alanda altyapı ve üstyapı çalışmaları ile ilgili faaliyet gösteren Taşyapı İnşaat, eleman ihtiyacını internet ortamında kariyer sitelerinden ve kendi web sitesi üzerinde bulunan İnsan Kaynakları bölümündeki iş başvuru formunu dolduran kişilerden karşılamaktadır. Vermiş olduğumuz http://tasyapiinsaat.com.tr/insankaynaklari/ linkini tıklayarak iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu formu eksiksiz doldurup kendi hazırladığınız özgeçmişinizi yükleyerek iş başvurusu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere İş İlanları ve Güncel Başvuru Fırsatları

Kanada’da Güncel İş Fırsatları En İyi Meslekler

Kanada İş İlanları ve Güncel İş Başvuru Formu Fırsatları

Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları ve Güncel İş Başvurusu Formu

Katar Aşçı İlanları ve Türk Yemek Şirketleri İş Fırsatları

Katar Havayolları İş İlanları ve İş Başvurusu Fırsatları 

Katar İş İlanı Fırsatları ve İş Başvuru Formu

Czn Burak Burger Dubai İş İlanı Fırsatları

Nusret Yurt Dışı İş İlanı Fırsatları Londra Dubai Katar

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?