Çarşamba, Haziran 19, 2024
AnasayfaGenelSamsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Samsung Müşteri Temsilcisi’ne ulaşmak için yapılması gereken www.samsung.com adresi üzerinden “Bize Ulaşın” sekmesine giriş yapmak gerekir. Üç farklı seçenek ile Samsung Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurmak mümkündür. Bu seçeneklere bakacak olursak:

 • 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet veren 444 77 11 numaralı Çağrı Merkezi,
 • 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet veren, internet sitesi üzerinden yapılan “Canlı Destek” ile sohbet seçeneği,
 • İnternet sitesi üzerinden, ürün bilgilerini seçilerek, e-posta yoluyla iletişim kurmak.

Samsung Şikayet Hattı Var Mıdır?

Samsung ürünleri adına sorun bildirebilmek için 444’lü numara üzerinden müşteri hizmetlerine bağlanarak müşteri temsilcileri ile şikayetler hakkında iletişim kurma imkanı bulunmaktadır. Bu hat üzerinden yaşanan sorunların çözüm süreci takip edilebilmektedir. Birçok kişi tarafından ilk sıralarda tercih edilen Samsung markası, müşteri memnuniyeti için oldukça iyi bir sistem kurmuş olup, sorunların en hızlı şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Teknolojik aletlerden akıllı telefonlara kadar uzanan geniş yelpazesinin ayakta sağlam kalması için müşteri memnuniyetinin en üst düzeylerde olması gerekmektedir.

Samsung Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Samsung Çağrı Merkez Hattı, 08:00-22:00 saatleri arasında etkin bir şekilde hizmet vermektedir. Hafta boyunca her gün hizmet sunması, ortaya çıkan sorunun anında ve hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğu Samsung firmasında anında firmaya ulaşım imkanı sağlamak amacıyla Samsung Müşteri Hizmetleri numarası üzerinden çağrı merkezine aktarımla iletişim kurulmaktadır. İstek ve talepler 444 77 11 numarası ile çağrı merkezine ulaşmaktadır.

Samsung Teknik Servisi Nasıl Hizmet Vermektedir?

Samsung teknik hizmetlerinin özelliği randevu sistemi olmadan çalışmasıdır. Birçok firmanın teknik servisi için öne gerekli müşteri temsilcilikleri aranmakta ve daha sonra yoğunluğa göre bir tarih verilmektedir. Samsung firması bu sorunu ortadan kaldırmış ve randevusuz sisteme geçmiştir. Çalışan teknik uzman kişiler sayesinde anında sorunların çözümleri için destek alınabilmektedir.

Samsung Genel Müdürlüğü Nerededir?

Samsun Genel Merkezi Güney Kore’de bulunmakta ve burada varlığını sürdürmektedir. Lee Byung-Chul tarafından 1938 senesinde aktif hale getirilmiştir. Çeşitli alanlarda üretim yapan firmanın en önemli üretim bölümü Samsung Elektronik olarak kabul edilmektedir. Teknolojnin gelişim hızına oldukça başarılı bir şekilde uyum sağlayan firma, bu sayede müşteri ilgisini arttırmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede gören firma, bu sayede büyümeye ve gelişmeye hızla devam etmektedir. Zamanla birçok ülke ve birçok şehirde yeni yerlere sahip olan firma kaliteli hizmet vererek büyümesini hızlandırmaktadır. Uluslararası boyutlardaki teknolojik ve sanayi alanındaki gelişmeleri oldukça yakından takip etmesi adının kısa sürede duyulmasını sağlamıştır.

Ayrıca Apple müşteri hizmetleri telefon numarası bilgilerine bakabilirsiniz.

Samsung Ürünleri Nelerdir?

Samsung üretimini yaptığı ürünlerine bakacak olursak:

 • Akıllı telefonlar,
 • Tabletler,
 • Audio ses sistemleri,
 • Bluetooth kulaklıklar,
 • Akıllı saatler,
 • Mobil aksesuarlar,
 • Tv’ler,
 • Ses cihazları,
 • Buzdolabı,
 • Çamaşır makineleri,
 • Bulaşık makineleri,
 • Klima sistemleri,
 • Monitörler.

Samsung firmasının üretimini yaptığı ürünleroldukça fazla ve geniş alanlarda olduğu için zaman zaman her markada olduğu gibi sorunlar çıkabilmektedir. Ürün satın alan müşterilerin fazlaca karşılaştığı sorunlar arasında, kusurlu gelen ürünlerin iadeye gönderilmesi ve alınan teknolojik ürünlerde meydana gelen donmalar vardır. Bu tarz sorunların müşteriler tarafından çözüme ulaştırılması zor olduğu için Samsung Müşteri Hizmetleri iletişim hattı üzerinden yardım alınması daha doğru ve kesin bir sonuç olacaktır. Samsung ürünlerini temin etmek için önümüze birçok seçenek bulunmaktadır. Online mağazalardan alışveriş yapılabileceği gibi nerdeyse her şehirde bulunan mağazalardan da direk alışveriş yapılabilmektedir. Gerekli kurulum işlemleri Samsung güvencesiyle kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ürünlerin garanti kapsamında kalması için kurulumu ilgili temsilcilerin yapması gerekmektedir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?