Perşembe, Şubat 29, 2024
AnasayfaGayrimenkulEmlak Konut Bizim Mahalle Projesi İstanbul Halkalı’da Hayat Buluyor

Emlak Konut Bizim Mahalle Projesi İstanbul Halkalı’da Hayat Buluyor

İstanbul’un hızla gelişmeye devam eden ve en büyük ilçelerinden biri olan Küçükçekmece’de Bizim Mahalle Konutları, yeni bir yaşam alanının kapılarını İstanbul’da ev sahibi olmak isteyenlere sonuna kadar açıyor. Yepyeni ve kaliteli bir eve sahip olma hayali kuranlar için Emlak Konut Bizim Mahalle projesi hayata geçiyor. İstanbul’un en büyük ilçelerinden olan Küçükçekmece sınırları içindeki Halkalı’da yükselen dev konut projesinde, ev sahibi olmak isteyenlere mahalle havası içinde çok kaliteli konutlar sunuluyor.

Emlak Konut GYO’nun kentteki en büyük projelerinden biri olan Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinde inşaat aşaması devam etmektedir. Emlak Konut Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesine katılarak ev sahibi olmak isteyenler, proje etaplarının tamamının tamamlanmasının ardından hayallerindeki mahalle içindeki konutlarına kavuşabilecektir. Emlak Konut GYO’nun güvencesiyle yapılan bu projeden ev satın almak isteyenler için güncel fiyat listesi ve ödeme seçenekleri de merak ediliyor. Bu yazımızdan Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle konut projesi kampanyası hakkında bilinmesi gereken detaylara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Küçükçekmece Halkalı’da Konut Sahibi Olma Avantajı

İstanbul’un son dönemde en çok gelişen ve hızla büyüyen Küçükçekmece ilçesinde Halkalı’da bulunan konut projesinden ev satın almak isteyenler için güncel fiyat listesi avantajlarından yararlanarak 6 etaplı 7 bin dairelik dev projede hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinin avantajlı ödeme planından kendi bütçenize en uygun şartlarla yararlanabilirsiniz. Emlak Konut GYO güvencesiyle Halkalı’da yükselen Bizim Mahalle projesi, büyük alanı, tüm alanlar için yapılan sosyal donatıları ve her ailenin kriterlerine uygun daire seçenekleriyle dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor.

Yüzölçümü bakımından 1 milyon 200 bin metrekare büyüklüğünde dev bir alan üzerinde hayata geçirilen Emlak Konut Bizim Mahalle, Halkalı’da inşaat aşamasına devam etse de proje detayları açıklandıktan sonra ev sahibi olmak isteyen vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. Toplamda 6 etap şeklinde inşası devam eden projede bazı etaplarda teslimlere başlandığı biliniyor. Küçükçekmece ilçesi, bölgede en fazla sanayi ve ticari işletmenin bulunduğu bir ilçe olması sebebiyle de önem taşıyor. Emlak Konut Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinde toplam 7 bin adet konut onlarca aileye yeni yuva kurma imkanı verecek.

İstanbul’da banka kredisiz senetle konut satışı yapılan projeler yazımıza da bakabilirsiniz.

Her Aileye Uygun Konut Seçenekleri

Halkalı’nın en büyük arazisi üzerine inşa edilen bu projede inşaat etaplarının yükselişi devam ediyor. Projeden ev satın almak isteyenler için 7 bin daire arasından hızla satış ve yerleşim olanakları sunuluyor. Satışların devam ettiği Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinden ev satın almak isteyenler 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile 54 metrekareden başlayıp 165 metrekareye kadar çıkan farklı daire tipleri arasından seçim yapabilme imkanına sahip oluyor.

Emlak Konut Bizim Mahalle Projesi Ödeme Seçenekleri

Halkalı’da kentin en uzun banliyösüne yakın olarak konumlanan bir bölgede inşaatı devam eden Halkalı Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinden ev satın almak isteyenler güncel fiyat listesini de merak ediyor. Her ailenin tercihine uygun şekilde dizayn edilen konutların güncel fiyatları ile diğer ayrıntıları öğrenmek için Emlak Konut GYO Bizim Mahalle konut projesinin satış ofisini ziyaret edebilirsiniz. Projeden ev almaya niyetli olanlar için halen devam eden yüzde 5 peşin ödeme indirimi ile konut taksiti ödemelere 2. yıldan başlama gibi avantajlardan yararlanma fırsatı sürüyor. Bu sayede projeden daire satın alan kişiler, dilerlerse ödemelerine ikinci yıldan itibaren başlayabilecek. Kampanya bilgileri ve detaylarına satış ofisi müşteri temsilcisine bağlanarak ulaşabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?