asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaEkonomiHalkbank’tan Yüzde 0.38 Faizle Kaçırılmayacak Kredi Kampanyası

Halkbank’tan Yüzde 0.38 Faizle Kaçırılmayacak Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan kamu bankalarından olan Halkbank, düşük faizli kredi kampanyalarıyla bankacılık sektöründe adından sık sık söz ettirmeye devam ediyor. Halkbank tarafından sunulan cazip faiz oranlarından faydalanmak isteyenler için bankanın ilan ettiği şartların sağlanmasına dikkat edilmektedir. Yüzde 0.38 gibi çok düşük faiz oranıyla sunulan bu kredi kampanyasından sadece esnaflar yararlanabilmektedir. Ayrıca bu kredi kampanyasında yalnızca belirli limite kadar kredi kullanımı mümkündür. Halkbank tarafından başlatılan yüzde 0.38 faiz oranlı Esnaf Kredisi kampanyası hakkında bilinmesi gereken tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Halkbank’tan müşterilerine düşük faizli kredi kullanma fırsatı! Türkiye bankacılık sektöründe en fazla müşterisi bulunan kamu bankalarından olan Halkbank’ın resmi internet sitesi üzerinden kamuoyuna duyurulan güncel kredi kampanyası, Esnaf Destek Kredisi olarak lanse edildi. Kredinin tüm detayları ve bu cazip faiz oranlı krediden hangi esnafların yararlanabileceğine dair katılım şartları da Halkbank tarafından duyuruldu. Pandemi sürecinin devam ettiği bu sıkıntılı dönemde düşük faiz avantajından yararlanarak borçlarını ödemek için nakit paraya ihtiyaç duyan işletme sahipleri ve esnaflar bu kampanya sayesinde rahat bir nefes alabilecek.

Halkbank’tan Düşük Faizli Esnaf Kredisi Kampanyası

Halkbank her ne koşulda olursa olsun, her zaman yanında olduğu esnaf ve ticari işletmelere destek olmaya devam ediyor. Pandemi sürecinde ekonomik sıkıntılarla boğuşan iş yeri sahiplerini rahatlatacak destek yine her zaman olduğu gibi Halkbank’tan geldi. Uzun bir süredir işyeri kapalı olan ve çalışanlarına maaş ödemesi yapmaya devam eden firmalar için devlet desteklerine ek olarak Halkbank’tan da esnaf kredisi kampanyası başlatıldı. Halkbank resmi internet sitesi üzerinden duyurulan kampanya detaylarında şu bilgilendirme açıklaması yapıldı:

  • “Halkbank Esnaf Destek Paketi kampanyasına başvurularınız, faal bir şekilde esnaflık yapmanız ve meslek kolunda Ticari Odasına kayıtlı bir ticari işletmenin ortağı ya da sahibi olmamanız halinde değerlendirmeye alınmaktadır. Esnaf Destek Paketi kredi kampanyasında finansman başvurunuz ile birlikte Paraf Esnaf Kart başvurusu da yapılmaktadır.”

Bonus Kart ile online alışverişe 50 TL fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Halkbank’tan Yüzde 0.38 Faiz Oranlı 6 Ay Ödemesiz Kredi Fırsatı

Halkbank tarafından başlatılan esnaf destek kredisi, yıllık faiz oranı yüzde 4.5 olarak duyuruldu. Halkbank’ın ilan ettiği bu oran aylık baza düşürüldüğünde yüzde 0.38 gibi çok avantajlı bir faiz oranına denk gelmektedir. Sadece düşük faiz oranıyla değil aynı zamanda esnaf kredisinin geri ödemesinde de çok önemli avantajlar sunulmaktadır. Halkbank düşük faizli esnaf destek kredisi kampanyasında 36 ay vade seçeneği bulunmakla birlikte bu süre içinde ödemelerini erteleme hakkını kullanmak isteyen esnaflar, talep etmeleri halinde 6 ay ödeme erteleme hakkına da sahip olabilmektedir. Aylık eşit taksitle yapılan kredi geri ödemeleri sayesinde belirlenen vade içinde kredi borcu tamamlanacaktır.

Halkbank Esnaf Destek Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Dijital bankacılık hizmetini geliştiren Halkbank esnaf destek kredisine başvuru yapabilmek için herhangi bir şubeye gitmenize gerek kalmadan internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Esnaf destek paketine başvuru yaparken Halkbank resmi internet sitesindeki bağlantı adresine ulaşıp ilgili formda yer alan şu bilgilerinizle başvuru talebinizi oluşturabilirsiniz:

  • T.C. kimlik no
  • Ad – soyad bilgileri
  • E-mail adresi
  • Cep telefonu numarası
  • Ev adresi bilgileri
  • İl – ilçe bilgileri
  • Ev telefonu

Bu bilgileri online platformdan doğru ve eksiksiz biçimde girdikten sonra düşük faiz oranlı Halkbank esnaf destek kredisine başvuru yapabilirsiniz. Başvuru talebiniz incelendikten sonra en kısa sürede Halkbank kredi onay birimi tarafından size geri dönüş yapılacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?