Cuma, Haziran 14, 2024
AnasayfaGenelDsmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Dsmart Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Dsmart ilgili müşteri temsilcisine 0850’li hat üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Dsmart Müşteri Hizmetleri ile aboneliği olan müşteriler merak ettikleri bütün soruların cevaplarına rahatlıkla ulaşabilmektedir. Ayrıca bütün abonelik başvuru işlemleri, abonelik iptal işlemleri, teknik destek talebi bu iletişim numarası üzerinden gerçekleşmektedir. Temel amacı müşteri memnuniyeti olan Dsmart, ortaya çıkan sorunların çözümleri için daima hızlı ve kesin sonuçlar sunmaktadır. Verdiği kaliteli hizmet sayesinde sıkça tercih edilen bir oluşum olmuştur.

 • Dsmart Müşteri Hizmetleri iletişim numarası: 0 850 266 0 266.
 • Dsmart çabuk başvuru iletişim numarası: 0 850 266 00 00.
 • Dsmart abonelerine özel iletişim numarası: 0 850 266 19 80.

Dsmart müşteri temsilcisine zaman kaybetmeden anında bağlanmak için bilinmesi gereken tuşlamalar sırasıyla; 1-2-0 şeklindedir. Bu tuşlama sırası sayesinde beklemeden hızlıca müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlamak mümkündür. Sabit iletişim hattı üzerinden bilgi almayı tercih etmeyen aboneler için online başvuru ve e-posta yoluyla başvuru şeklinde iki farklı başvuru yöntemi mevcuttur. www.dsmart.com.tr internet sitesi üzerinden “Formlar ve Sözleşmeler” bölümüne geçiş yaparak İletişim Forumu’na ulaşılmakta ve bu şekilde dilek, şikayet ve istekler rahatlıkla ilgili yerlere ulaştırılmaktadır. Aynı şekilde e-posta adresi üzerinden Dsmart ile görüşme sağlanmaktadır.

 • Dsmart e-posta adresi: info@dsmart.com.tr .

Dsmart Teknik Destek Ekibine Nasıl Ulaşılır?

Dsmart aracılığıyla teknik destek hizmeti sağlayan ekip kendi alanında uzman ve çok sıkı eğitimlerden geçmiş kişilerden oluşmaktadır. Her türlü bağlanma sorunu, modem hakkında yaşanan sorunlar ve internet hatları hakkındaki sorunlar için kolaylıkla başvuru yapılabilen teknik destek ekibi hızlı bir şekilde abone ile iletişime geçerek öncelikle uzaktan sistem üzerinden bir iyileşme sağlamaya çalışarak sorunu çözme yoluna gitmektedir. Bu şekilde abonenin sorunu çözüme ulaşmıyor ise abonenin ziyaret edileceği tarihi SMS yoluyla bildirme yaptıktan sonra kararlaştırılan gün içerisinde aboneyi ziyaret etmektedir. Kısa süre içerisinde sorun çözüme ulaştırılmaktadır. Abone bunun için hiçbir ücrete tabi tutulmamaktadır. Ayrıca işitme engelli aboneler için özel bir hizmet alanı bulunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden Dsmart Online İşlemler bölümüne giriş yapılarak buradan Destek ve ardından İşaret Dili Seçeneği bölümlerine gidilerek bu hizmetten yararlanmak mümkündür.

Türknet müşteri hizmetleri bilgilerine de bakabilirsiniz.

Dsmart’ın Sağladığı İmkanlar Nelerdir?

Dsmart’ın abonelerine sunduğu hizmetler çok geniş alanlarda olmasından dolayı birçok kesimdeki müşteri potansiyeline ulaşım sağlamaktadır. Sunduğu hizmetler ile ilgili bir kesinti, sinyal hatası, bağlantıda kopukluk gibi sorunlar için Dsmart Müşteri Hizmetleri ile birbir iletişim sağlamak mümkündür. Dsmart’ın aboneleri için sağladığı imkanlar şunlardır:

 • Tv hizmeti altındakiler: HD kaliteye sahip dizi ve filmler, Belgesel kanalları, Spor kanalları, Yaşam kanalları, Müzik kanalları, Radyo kanalları, Tüm ulusal kanallar,
 • İnternet hizmeti altındakiler: Sınırsız fiber internet,
 • Tv+internet paketi: Tek fatura ile iki hizmet birlikte,
 • D-Smart Go hizmeti: Abonelere uydu üzerinden elde ettiği imkanlara internet üzerinden de erişim imkanı.

Dsmart’ın Sunduğu Paketler Nelerdir?

Dsmart fırsat paketleri başvuru yapacak müşteriler için ilgi çekici imkanlar sunmaktadır. İlk abone olacak müşteriler için ve daha önceden abonelik sahibi olan müşteriler için ayrıca paketler mevcuttur. Dsmart her zaman müşterileri için en kolay ve en rahat seçenekleri sunmaktadır. Dsmart’ın müşterileri için oluşturduğu paketler şunlardır:

 • Hoş geldin paketi,
 • Aile-spor paketi,
 • Filim-dizi paketi,
 • Mega paket.

Müşteri sadece bu paketlere bağlı olmak zorunda değildir. Kendi paketine ek birçok paket ekleme fırsatına sahiptir. Ek paketler şunlardır:

 • Sporsever ek paketi,
 • Belgeselsever ek paketi,
 • Eğlencesever ek paketi,
 • Belgeselsever+ eğlencesever ek paketi,
 • Belgeselsever+ eğlencesever+ sporsever ek paketi.

Dsmart İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Dsmart abonelik başvurusu üç farklı şekilde yapılmaktadır. İsteyen müşteriler www.dsmart.com.tr internet sitesi üzerinden Başvuru Formu doldurarak başvuru yapabilmektedir. Aynı zamanda Dsmart Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek ilgili temsilci aracılığıyla başvuru yapılmaktadır. Başka bir seçen ise Dsmart bayilerine giderek başvuru yapmaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?