Pazar, Şubat 25, 2024
AnasayfaPara KazanmaYürüyerek Para Kazanma Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek Para Kazanma Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek Para Kazanın

Artık yalnızca yürüyerek para kazanmak mümkün. İşte sizi mutlu edecek yürüyerek para kazanma yollarını deneyerek küçük çaplı birikimleri değerlendirebilirsiniz. Yürüyerek aşamalı olarak paranızı artırabilir, kazanç elde etme yönünden avantajlı olabilirsiniz.

Yürüyerek para kazanmak  ve bu yöntemleri kullanmak için hangi uygulamalarla bu kazancı sağlayacağınızı bulabilmelisiniz. Yürüyerek para kazanmak için kendinize ayrıca bir kanal kurarak reklam geliri de elde edebilirsiniz. Bu şekilde kazan sağlayabilmek için hangi yolu kullanıyorsanız internet platformunun kurallarına dikkat etmek gerekecektir.

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar  

Yürüyerek para kazandıran uygulamalar  listeler halinde verilirse içerisinden seçerek detayları kullanmaya başlayabilirsiniz.  

  • Stepbet uygulaması ile yürüyerek para kazanmanız mümkündür. Uygulama indirdikten sonra üyeliğinizi tamamlayarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Bitwalking uygulaması ile yürüyerek para kazanabilirsiniz. Son dönemlerde popüler uygulamalardan biridir. Yürüdükçe toplanan puanlarınızla birçok işlem yapabilirsiniz.
  • Higi Uygulaması popüler para kazanma uygulamaları arasındadır. Adımlarınızla istenen görevleri yerine getirince kazancınız hesabınızda birikmektedir.
  • People Walker uygulamasını Google Play Store üzerinde indirilince uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Lympo uygulamasının sistemini başlangıçta incelemeniz ve kuralları tam olarak yerine getirmeniz gerekmektedir.

Yürüyüş Yaparak Para Kazanmak 

Yürüyüş yaparak para kazanmak ne kadar kazandırır sorusu değişebilmektedir.   Yürüyerek düzenli olarak bir uygulamadan kazanacağınız tutar göreve göre değişmektedir.500-1500 Dolar gibi aralıkla kazancınızı biriktirebilirsiniz. Nakit paraya dönüştüren ve dönüştürmeyen yerleri de dikkate alarak kazancınızı kullanabilirsiniz. Hangi oyun para kazandırır? Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar hangileri?

Sweatcoin Yürüyerek Para Kazanma 

Sweatcoin yürüyerek para kazanma mantığına bakıldığında coin yaratan bir sistem olduğu için kullanıcılarına para ödemesi yapan sistemdir.

On bin adım attığınızda bir dolar kazancınızın olduğu Sweatcoin uygulamasında ne kadar çok yürürseniz o kadar fazla kazanmış olursunuz. Adımsayar mantığının olduğu uygulama 2015 senesinden bu yana devam eden bir uygulamadır. Amerika Birleşik Devletleri’nde spor yaparak kazandırması nedeniyle de sevilen bir uygulamadır.

Uygulama indirecekler için telefonunuzda yeterli kadar yer olduğundan emin olmalısınız. Uygulama açık durumdayken yürüme yaptığınızdan emin olmalısınız. Kazancınızın kaydedilmesi için en önemli kısım budur.

İOS cihazlarda Sweatcoin yürüyerek para kazanma uygulaması sıklıkla kullanılmaktadır.  Uygulamada bir sweatcoin kazandığınızda bu 0, 35 Dolar demektir. Kazanç hesaplamasının avantajı, hediye parayla başlıyor olmanızdır. Başlangıçta üyelik bilgilerini dolduran kişiler hesaplamalarda hediye kazancı temin etmiş oluyor. 

Ödev Yaparak Para Kazanmak Online Para Kazanma

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak

Yürüyerek Para Kazanma Para Kazandıran Uygulamalar

Tarif Yazarak Para Kazanmak Evden Para Kazanma

Spotify İle Nasıl Para Kazanılır? Para Kazanma Fikirleri

Günlük Para Kazandıran İşler Hızlı Para Kazanma

Sanal Arsa Almak, Nasıl Alınır? Para Kazanma Fırsatları

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Çok Para Kazanmak İçin Hangi Duayı Okumalıyım?

Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır? En Karlı İş Fikirleri

En Karlı Para Kazandıran E-Ticaret Ürünleri Nelerdir?

Evde Kına Paketleme İşi Evde Ek İş Fırsatları

Sanal Arsa Satın Almak, Sanal Arsa Fiyat Fırsatları

Evden Yapılabilen İş Fırsatları En Düşük Sermayeli İşler

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?