Salı, Haziran 11, 2024
AnasayfaPara KazanmaMüzik Dinleyerek Para Kazanma Evde Para Kazanma

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Evde Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanılır mı? 

Müzik dinleyerek para kazanma yolları birçok site üzerinden gerçekleşebilmektedir. Başvuru yaparken site üyeliği öncesi  incelemeleri yaparak hareket etmelisiniz.

Müzik dinleyerek para kazanma süreçlerinde site seçimi yapmalı ve ödeme yollarını da incelemelisiniz. Çünkü bazı ödeme yöntemleri Türkiye hesaplarında geçerli olmayabilmektedir. Örneğin Paypal ödeme yöntemini kullanan bir site için sorunlu bir durum olabilmektedir.

Welocalize ile Müzik Dinleyerek Para Kazanma 

Müzik dinleyerek para kazanma yönteminden biri Welocalize sitesidir. Şarkı dinleyerek ve sözleri çeviri yaparak kazanabilmektesiniz. Çevirilerin miktarına göre dolar üzerinden paranız birikmektedir. Düzenli olarak çalışıldığında kazanabileceğiniz bir yöntemdir.

Hit Predictor ile Para Kazanma   

Para kazandıran yöntemlerde bir yandan müzik yapıyor ve bir yandan dinleyerek kazanmak istiyorsanız Hit Predictor sistemini kullanabilirsiniz. Üyeliği yaparken gerekli koşulları yerine getirmiş olmanız gerekecektir.

Music Xray ile Para Kazanma

Müzik dinleyerek Music Xray para kazanma sisteminden faydalanmak için birkaç adımda üyeliğinizi tamamlamanız gerekmektedir. Başvurularda hangi alanda nasıl bir işlem olacağı konusunda bilgilendirme yapılmaktadır.

Playlist Push ile  Müzik Dinle Para Kazan 

Playlist Rush sitesi en popüler sitelerden biri olarak müzik dinlerken para kazandırmaktadır. Belirli görevleri yerine getirdikten sonra kazandıran uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sitede şarkı başına 0,20 dolar civarında bir kazancınız birikmektedir.

Radioearn Sitesiyle Web Sitesi Sahibi Olarak Para Kazanma

Radioearn sitesiyle web sitesi sahibi olarak para kazanma olanaklarını kullanabilirsiniz. Ayrıca radyo kanallarını dinleyerek günlük görevlere göre kazanabilmektesiniz. 15 dakikalık dinlemelere göre bölümler kazanca çevrilmektedir. Bu site paypal ödemesi verdiği için dikkatli olmak faydalı olacaktır.

Research Fm  Sitesinden Kazanmak

Radyo dinlemeyi sevenler için yabancı kaynaklı bu sitede size verilen şarkıları dinlemeniz gerekmektedir. Değerlendirmeler yapılırken bir kamuoyu sorgulaması gibi durum oluyor. En doğru sonuca varmak isteyen site bu yöntemi benimseyerek işlem yapmaktadır.

Müzikleri bu sitede objektif olarak dinlemeye ve puanlamaya özen göstermelisiniz. En önemli kriter olarak bu detaya dikkat edilmesi gerekiyor. Birbirinin aynı puanlamalar ve anormal değerlendirmeler konusunda site bir hayli hassas denebilir. 

Cash4Minutes ile Para Kazanma  

Radyo dinleyerek para kazanmak için önemli bir seçenek de Cash4Minutes ile para kazanmadır. Türlü radyoları dinleyerek birikim yapılmakta ve kazancınız belirli bir aşama sonra hesaba yatmaktadır.

Müzikle Para Kazandıran siteler ne kadar kazandırıyor

Müzikle para kazandıran siteler çok sayıda olduğu için her birinin kazandırdığı miktar değişebilmektedir. Önemli olan ödeme yöntemlerinde aksama olmaması, yapılan işin hangi durumlarda riske girdiğinin bilinmesidir. 

Risk içermeyen site incelemeleri için tedirgin olduğunuz konularda doğrudan görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Soruları netleştirince müzikle para kazanmak daha zevkli olabilir. Örneğin Spotify her şarkı için 0.6 dolar cent yani yaklaşık 1 kuruş ödeme yapıyor. Detaylandıracak olursak Spotify 100 defa çalan bir şarkı için yaklaşık 1 TL telif ücreti veriyor.

Müzikle para kazandıran siteler ne kadar kazandırıyor sorusunu soranlar için değişen bir durum vardır. Kazanmak istediğinizde düzenli olarak farklı sitelerden birikim yapabilirsiniz. Üyeliklerinizin çok olması aksamalarda seçeneğinizin de olmasını sağlayacaktır.  

Ödev Yaparak Para Kazanmak Online Para Kazanma

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak

Yürüyerek Para Kazanma Para Kazandıran Uygulamalar

Tarif Yazarak Para Kazanmak Evden Para Kazanma

Spotify İle Nasıl Para Kazanılır? Para Kazanma Fikirleri

Günlük Para Kazandıran İşler Hızlı Para Kazanma

Sanal Arsa Almak, Nasıl Alınır? Para Kazanma Fırsatları

Evde İnternetten Para Kazanma Yolları

Çok Para Kazanmak İçin Hangi Duayı Okumalıyım?

Trendyol’dan Nasıl Para Kazanılır? En Karlı İş Fikirleri

En Karlı Para Kazandıran E-Ticaret Ürünleri Nelerdir?

Evde Kına Paketleme İşi Evde Ek İş Fırsatları

Sanal Arsa Satın Almak, Sanal Arsa Fiyat Fırsatları

Evden Yapılabilen İş Fırsatları En Düşük Sermayeli İşler

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?