Cuma, Eylül 22, 2023
AnasayfaRüya TabirleriRüyada Yatakta Yattığını Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada Yatakta Yattığını Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada kişinin yatakta yattığını görmesi kadına, ferahlığa ve çocuğa işarettir. Yatak satın almak, evlenmeye; satmak ise boşanmaya yahut hanımı hasta ise vefatına; yumuşak yatak iyi geçimli kadına; geniş yatak onun huy ve ahlak güzelliğine, yeni yatak kadının geç ve zindeliğine delalet eder. Rüyada yatakta yattığını görmek, aynı zamanda çalışılan işte mevki sahibi olunacağına, birkaç gün içinde alınacak güzel haberlere ve sıkıntı çekmeden kazanılan servete de işaret eder. Olumsuz durumlarda ise mutlu geçen günlerin son bulacağına, üzüntü duymaya, sevilen kişi tarafından terk edilmeye yorulur.

Rüyada Temiz Yatakta Yatmak

Rüyada temiz yatakta yattığının görülmesi, temiz bir yola çıkmaya veya yoldan gelecek güzel bir haberin alınacağına işarettir. Aynı zamanda temiz yatak, uzun süredir canınızı sıkan bir problemin çözüleceği anlamına da gelmektedir. Cabir’ül Mağribi Hz.’ne göre; rüyada yatak görmek, istirahat ile tabir olunur. Temiz yatak görmek ise güzel bir habere işaret eder.

Rüyada yağmur yağdığını görmek ne anlama gelir? Detaylarına da bakabilirsiniz.

Rüyada Yün ve Pamuktan Yatakta Yattığını Görmek

Yün veya pamuk yatakta yattığının rüyada görülmesi zengin kadına; ipek yatak ateist kadına işarettir. Beyaz yahut yeşil yatak dindar kadına, siyah yatak kötü ahlaklı kadına; yatağı dürmek ve bir köşeye kaldırmak, aile içi küçük tatsızlıklara; yatakta uyuduğunu görmek, korktuğundan emin olmaya yahut dinde gaflete delalet eder.

Rüyada Yatakta Uyuduğunu Görmek

Rüyada yatak üzerinde uyuduğunu görmek kişinin, korkulardan uzak olacağına, hayatta sakladığı korktuğu hiçbir şeyin olmadığına, özü, sözü bir yaptığı her şeyin arkasında duran, arkadan konuşmayan olduğuna veya olacağına işarettir. Rüyada yatakta yattığını görmek ve yatakta uyuduğunu görmek, korkacağı hatalardan uzak durmaya, kendine tehdit olacak hiçbir şeyinin olmadığına tabir edilir.

Rüyada Bir Erkekle Aynı Yatakta Yattığını Görmek

Rüyada yabancı bir erkekle aynı yatakta yattığını gören kadının kazancının iyi olacağına, bol talihli bir döneme gireceğine ve emniyetli bir şekilde yaşamını sürdüreceğine işaret eder. Kimi zaman da çabalarının karşılıksız kalmayacağına, umudunu yitirdikten sonra kazılacak makama, paraya, güçlü ve kudretli olmaya da işarettir.

Rüyada Yatak Çarşafı Görmek

Rüyada kişinin yatakta çarşaf görmesi, gizlilikle yorumlanır. Rüyasında bir çarşafa büründüğünü görmek, evinden ve ailesinden sakladığı yeni bir işe girişeceğine; üzerindeki çarşafı çıkardığını görmek, şüphelerinden kurtulacağına; kadın olmadığı halde çarşaf giyindiğini görmek, bir sıkıntıya düşeceğine; yatak çarşafı görmek ise bolluk ve berekete işarettir. Rüyada çarşafının kaybolduğunu gören kimse fakirlikten kurtulur. Rüyada kırmızı çarşaf gören kadın, birtakım şüpheleri üzerine çeker. Çarşaf içinde uyuduğunu gören bir erkeğe, dini bütün bir hanımla evlenmek nasip olur.

Rüyada Yatak Almak

Rüyada kişinin yatak aldığını görmesi, bir hanımla evlenmesine delalet eder. Rüyada yeni bir yatak aldığını görmek, zengin bir hanıma işaret eder. Yatağının renginin yeşil olması, sâliha ve dindar bir hanıma işarettir. Yatağından vazgeçip başka bir yatak aldığını gören eşini boşayıp başka biriyle evlenir. Rüyada yeni yatak görmek; Yeni yatak, güzel, hali vakti yerinde olan eşe; eski ve yırtık yatak, inançsız ve vefasız kadına işarettir.

Rüyada yatak Görmek

Yatak görmenin rüyadaki anlamı, yeni bir gönül macerasına işaret olarak kabul olunur. Yatağın üzerinde köpek veya domuz görmek: Bir kimse yatağının üzerinde bir köpek veya domuz görse, kötü bir adam, hanımı hakkında o kimseye hainlik eder. Rüyada görülen yatak, rahatlıktır. Yatağın yumuşak olması, hanımın kocasına itaat etmesidir. Rüyada yatakta yattığını görmek sağlıklı ve hayırlı bir hayata işaret eder.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?