Pazartesi, Mayıs 20, 2024
AnasayfaAlışverişKoton Mağazalarında Axess Kartlılara Özel Anında 20 TL Chip Para Hediye

Koton Mağazalarında Axess Kartlılara Özel Anında 20 TL Chip Para Hediye

Türkiye’nin en çok bireysel müşterisi bulunan kredi kartlarından Axess kart sahiplerini memnun eden alışveriş kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Axess kredi kartı müşterileri, ülkenin dört bir yanında bulunan Koton mağazalarından veya Koton.com sanal mağazası üzerinden tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerine özel anında 20 TL chip para hediyesi kazanma şansını yakalayabilirler. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Koton mağazaları ile Axess kredi kartı ortaklığında yapılan bu alışveriş kampanyasına katılım için 16 Kasım ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında belirtilen tutarda alışveriş yapmak yeterlidir.

Koton mağazalarından ve Koton.com internet sitesinden yapılan 150 TL ve üzeri ilk alışveriş için verilen 20 TL chip para, alışverişin gerçekleştirildiği Axess kredi kartına yüklenmektedir. Söz konusu hediye chip paralar 15 Aralık 2020 tarihine kadar müşteriler tarafından yine Koton mağazalarında kullanılması gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak için yapılması gerekenler Axess resmi internet sitesi ve Axess Mobil üzerinde duyurulmuştur.

Koton’da 20 TL Chip Para Hediye Kampanyası Katılım Koşulları

Alışveriş yaparken kazandıran kredi kartlarının başında gelen Axess kredi kartına sahip müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyaya katılım sağlamak da oldukça basittir. Kampanyadan 16 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında hemen faydalanabilmek için ilk harcamadan önce Axess Mobil uygulaması üzerinden kampanyanın sayfasına gelip “Hemen Katıl” butonuna tıklamak yeterli olmaktadır. Axess Mobil uygulamasına sahip olmayan Axess kredi kartı müşterileri de bankaya kayıtlı bulunan cep telefonlarının mesajlar kısmına giriş yaparak “KOTON” yazıp 4566’ya kısa mesaj (SMS) göndererek bu kampanyaya katılım sağlayabilmektedir.

Chip para hediyesi, kampanya koşullarına uygun hareket edildikten sonra, alışveriş yapılan karta anında yüklenmektedir. Axess tarafından yapılan kampanya açıklaması detaylarına göre kazanılan chip para hediyesinin 15 Aralık 2020 tarihine kadar Koton mağazalarında kullanılması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip paralar daha sonra tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir olmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için alışveriş işleminin Axess üyesi işyeri POS cihazı üzerinden yapılması şarttır.

Bonus kart ile online alışverişe 50 TL bonus hediye bilgilerine de bakabilirsiniz.

Axess Anında 20 TL Chip Para Hediye Kampanyası Detayları

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Axess kredi kartı kullanıcıları için başlatılan bu kampanya 16 Kasım ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya katılım sağlamak için Türkiye’nin dört bir yanındaki Koton mağazaları ile Koton.com internet mağazasını kullanmak yeterlidir. Kampanya kapsamında Koton’da yapılan tek seferlik 150 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize özel anında 20 TL chip para hediyesi sunulmaktadır.

  • Axess Mobil veya Akbank Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.
  • Axess Mobil uygulaması üzerinden bu kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” menüsünde görünmesinin ardından kampanyaya katılım gerçekleştirilmektedir.
  • Axess Mobil dışında kampanyaya kısa mesaj (SMS) yoluyla katılabilmek için ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “KOTON” yazıp 4566’ya kısa mesaj göndermek kayıt için yeterli olmaktadır. Bu mesajın Akbank kampanya sistemine ulaşmasının ardından müşteriye “Kayıt oldunuz” şeklinde mesaj gönderilmektedir. Bu mesajın ardından kampanyaya katılım tamamlanmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Akbank, Axess kredi kartı müşterilerine sunduğu bu kampanyada ticari kartları dahil etmemektedir. Koton mağazalarından ve internet sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartlarından birini kullanarak bu kampanyadan yararlanabilir, anında 20 TL değerindeki chip para hediyesini kartınıza tanımlı hale getirebilirsiniz.                                                              

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?