Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaEkonomiTEB’den Aylık 361 TL Taksitle Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB’den Aylık 361 TL Taksitle Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), müşteri memnuniyeti odaklı kredi kampanyalarına kaldığı yerden devam ediyor. Türkiye’nin özel bankacılık sektöründe en fazla bireysel ve ticari müşterisi bulunan bankalarından olan TEB, sonbahar döneminde de acil nakit ihtiyacı duyan müşterilerinin yardımına yetişiyor. Sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında TEB’in diğer bankalara kıyasla daha düşük faiz oranıyla kredi imkanı sağlaması dikkat çekti. TEB tarafından bankanın resmi internet sitesi üzerinden ilan edilen sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyasında 36 ay vadeli 10 bin TL kredi kullanımı sunulduğu açıklandı. Kampanyanın avantajlı geri ödeme planı ve katılım koşulları hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Sonbahar döneminde acil ihtiyaçlarını ertelemek istemeyen veya borçlarını bir an önce kapatabilmek için nakit ihtiyacı duyan vatandaşların imdadına TEB yetişiyor. Vatandaşlar bu dönemde de en fazla ihtiyaç kredisi kullanabilecekleri bankaları araştırmaya devam ediyor. Kasım ayının ikinci yarısında düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleriyle kredi kullanmak isteyen müşteriler için pek çok bankanın çeşitli kampanyalar düzenlediği görülüyor. Bu kampanyalar arasında TEB tarafından yapılan sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyası da düşük faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle vatandaşların dikkatini çekiyor.

TEB Sonbahar İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), her zaman olduğu gibi sonbahar döneminde de vatandaşlara en düşük faiz oranlarıyla kredi dağıtan bankalar arasında yer alıyor. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden ilan edilen kredi kampanyası detaylarında, sunulan olanaklar ve ödeme planları da net bir şekilde acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların bilgisine sunuluyor. Bankanın sonbahar ihtiyaç kredisinde müşterilerine sağladığı olanakların en önemlisi de faiz oranıdır. Bankacılık sektöründeki pek çok bankaya kıyasla daha düşük faiz oranı ile kredi sağladığını ilan eden TEB, sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyasında da aylık faiz oranını yüzde 1.25 olarak duyurmuştur.

Cazip faiz oranıyla dikkat çeken banka, her vatandaş için aynı kredi faiz oranını sabit tutmamaktadır. TEB sonbahar ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.25’ten başlamaktadır. Dolayısıyla her müşterinin sahip olduğu kendi risk puanına göre kredi faiz oranı belirlenmektedir. Düşük kredi puanı olan müşteriler için kredi faiz oranları bu rakamın üzerine çıkabilmektedir. Ancak kredi notu yüksek olup, bankanın belirlediği güvenilir seviyede olan müşteriler için sonbahar ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.25 olarak belirlenmektedir. İhtiyaç kredisi kampanyasının bir diğer önemli özelliği de 36 ay vade sürecinde 3 ay ödeme erteleme imkanı sunulmaktadır. Bu kapsamda kredi kullanan TEB müşterileri 3 ay ödemesiz dönem ve 33 vade ödeyerek borçlarını kapatabilme imkanına sahip olmaktadır.

Halkbank yüzde 0.38 faizle kredi kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

TEB Sonbahar İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Ödeme Planı

TEB sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanan bir müşteri, bankanın sunmuş olduğu yüzde 1.25 kredi faiz oranıyla 36 ay vade seçeneğini tercih ederek 10 bin TL kredi çektiğinde aylık ödemesi gereken taksitler oldukça ekonomik seviyelere gelmektedir. Bununla birlikte TEB, kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası da yaptırdığı için bu ücretler kredi kullanımında tahsil edilmektedir:

  • TEB ihtiyaç kredisi tutarı: 10 bin TL
  • Kredi vadesi: 36 ay
  • Aylık faiz oranı: %1,25
  • Aylık taksit tutarı: 361,52 TL
  • Kredi tahsis ücreti (BSMV dahil): 52,50 TL
  • Sigorta bedeli: 582,12 TL
  • Efektif aylık maliyet oranı: %20,0100

TEB sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabilmek için dilerseniz size en yakın TEB şubesine müracaat edebilir dilerseniz de bankanın internet bankacılığı ve mobil bankacılık gibi alternatif kanallarını kullanabilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?