Cuma, Haziran 14, 2024
AnasayfaEkonomiBonus Kart Şubat Ayında 1000 TL Kazandırıyor

Bonus Kart Şubat Ayında 1000 TL Kazandırıyor

Türkiye’nin en fazla müşteriye sahip kredi kartları arasında yer alan Bonus kart, müşterilerine ayrıcalıklı olmanın avantajını sunmaya devam ediyor. Harcama yaparken kazandıran kredi kartlarının başında yer alan Bonus, her alışverişte 1000 TL bonus kazanma fırsatıyla şubat ayında da müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Bonus kredi kartı müşterisiyseniz, 1 Şubat – 29 Şubat 2020 tarihleri arasında Bonus kredi kartınızı kullanarak yapacağınız her 10 TL’lik alışverişinizde 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Bonus kart Şubat ayı kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş sonucunda tam 1000 kişiye 1000 TL değerinde Garanti Bonus hediye edilecektir. Şubat ayının kazananları arasında yer almak istiyorsanız 1000 TL bonus hediyeli kampanyanın detaylarını haberimizin içeriğinde bulabilirsiniz.

Bonus Kart Şubat Ayı Kampanyası Detayları

Bonus kredi kartınızı kullanarak yapacağınız her 10 TL’lik alışverişinize özel bir çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 1000 TL bonus kazanan 1000 kişiden biri olma şansınızı daha fazla alışveriş yaparak artırabilirsiniz. Üstelik Bonus Gold kredi kartı sahiplerinin yapacakları harcamalar 2 kat, Bonus Platinum müşterilerinin yapacakları harcamalar 3 kat daha fazla çekiliş hakkı kazandırıyor.

Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 30.01.2020 tarihli izni ile düzenlenen bu kampanya kapsamında ülke genelinde Garanti BBVA’ya ait şu kredi kartları ile yapılan alışverişlere çekiliş hakkı tanınacaktır:

  • Bonus Classic,
  • Bonus Gold,
  • Bonus Platinum,
  • Bonus Flexi,
  • Bonus Sanal kredi kartı,
  • Bonus Bamex,
  • Bonus Business

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılan harcamalar için de çekiliş hakkı tanınacaktır. Kampanya bireysel bazda olduğu için tüzel müşteriler dahil değildir. Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, bonus kullanımları dahil edilmemiştir.

1000 TL Bonus Hediye Çekilişi

Kampanya sonunda çekiliş, 14 Mart 2020 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Sonuçlar 19 Mart 2020 tarihinde Posta Gazetesi’nde yayınlanacaktır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?