Çarşamba, Haziran 19, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaTrendyol.com’dan Son Model Mercedes Benz C200 Çekilişi

Trendyol.com’dan Son Model Mercedes Benz C200 Çekilişi

Türkiye’nin en fazla tercih edilen e-ticaret sitelerinin arasında adından sık sık söz ettirmeyi başaran Trendyol.com yepyeni çekiliş kampanyasıyla da dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son model Model Mercedes Benz C200 kazanma hayalini taşıyan müşteriler, hayallerini Trendyol.com e-ticaret sitesinde gerçeğe dönüştürme şansını yakalıyor. Kampanya katılım tarihleri olarak belirlenen 9 Kasım ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Trendyol Cüzdan ile e-ticaret sitesi üzerinden 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler, çekilişe katılarak son model bir Mercedes Benz C200 kazanma şansına sahip oluyor. Kampanyaya katılım koşulları ve kampanya detayları Trendyol.com üzerinden tüm müşterilerin bilgisine sunuldu.

Elektronik eşyadan giyime, spor ürünlerinden mutfak aletlerine, mobilyalardan beyaz eşyaya kadar aradığınız ne varsa tek tıkla satın alabileceğiniz Trendyol.com e-ticaret sitesinde, müşterileri heyecanlandıran yeni bir çekiliş kampanyası düzenleniyor. Trendyol.com üzerinden 9 Kasım – 30 Kasım 2020 tarihleri arasında yapacağınız her 100 TL alışveriş ile siz de son model bir Mercedes Benz C200 kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu kampanyaya katılmak için Trendyol.com web sitesi üzerinden veya Trendyol.com resmi mobil uygulaması üzerinden, Trendyol Cüzdan hesabı kullanılarak tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterlidir. Her 100 TL alışveriş yapan müşteriler, bunun karşılığında 1’er çekiliş hakkı kazanarak çekilişe katılım sağlayabilmektedir.

Trendyol Çekilişinde Kaçırılmayacak Hediyeler

Türkiye’nin en fazla tercih edilen e-ticaret sitelerinden biri olan Trendyol.com’da 30 Kasım 2020 tarihine kadar devam eden çekiliş kampanyasında sadece son model Mercedes Benz C200 hediyesi bulunmuyor. Her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı verilen bu kampanya dahilinde yapılan çekiliş sonucunda son model otomobil dışında müşterilere kazanma şansı sunulan diğer hediyeler arasında şunlar yer almaktadır:

  • 1 kişiye Mercedes-Benz W205 C 200 4MATIC FL AMG 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen satış fiyatı: 658.500,00 TL)
  • 10 kişiye Samsung Galaxy Note20 256GB Cep Telefonu (tavsiye edilen satış birim fiyatı: 9.299,00 TL)
  • 100 kişiye Samsung Galaxy Watch3 45mm Akıllı Saat (tavsiye edilen satış birim fiyatı: 2.299,00 TL)
  • 1000 kişiye 1 yıllık Beinconnect Eğlence Paketi Üyeliği (3 ekran-telefon/tablet/bilgisayar) (üyelik fiyatı: 125,00 TL)

Trendyol.com e-ticaret sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli olan bu çekiliş kampanyası, Dsm Gruo Danışmanlık şirketi tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nden alınan izinle düzenlenmektedir. Kampanyanın çekilişi 29 Aralık 2020 tarihinde saat 11:00’da açıklanan adreste, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

TEB’den aylık 361 TL taksitle sonbahar ihtiyaç kredisi kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Trendyol.com Kasım Ayı Çekiliş Kampanyası Katılım Koşulları

9 Kasım – 30 Kasım 2020 kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde Trendyol.com e-ticaret sitesinden ya da Trendyol mobil uygulamasından, Trendyol Cüzdan hesabı kullanarak tek seferde 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan kullanıcılar, çekilişe katılabilmektedir. Çekilişte her 100 TL için 1 çekiliş hakkı verilmektedir. Trendyol Cüzdan hesabı, kullanıcıların kredi veya banka kartından belirli bir tutarda para yükleyerek hızlı ve güvenli alışveriş yapmalarını sağlayan bir online ödeme aracıdır. Kampanyaya katılım koşulları ve detaylar şu şekilde açıklanmıştır:

  • Ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
  • Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Kampanya çekilişi sonucunda hediye almaya hak kazanan talihliler 5 Ocak 2021 tarihinde Birgün Gazatesi’nde duyurulacaktır.
  • Kampanya çekilişinden sonra asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır.
  • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?