asd
Çarşamba, Temmuz 24, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaDuracell iPhone 11 Kazandırıyor

Duracell iPhone 11 Kazandırıyor

Ünlü pil ve enerji markası Duracell Iphone 11 ve daha pek çok hediyeyi katılımcılara sağlıyor. Türkiye genelindeki Migros mağazalarından tek seferde 30 TL’lik Duracell ürünlerinin alınması sayesinde katılımcılar önemli hediyeler kazanacaklar.

Duracell Iphone 11 Çekilişi Katılım Koşulları ve Detaylar

31 Aralık 2020 tarihine kadar Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından, 5M Migros ve Migros Jet şubelerinden tek seferde Duracell ürünlerinden en az 30 TL’lik olarak yapılan alışverişlerde kampanyaya katılanlar önemli hediyeler kazanabilecekler. Kampanyaya katılım ise Money Kart, Money Bonus ve Money Kart özelliğine sahip diğer kartlar ile mümkün olacak. Yapılacak olan çekiliş sonucunda ise kazananlar şu hediyeleri alacaklar;

  • 3 Kişiye iPhone 11 Pro 64GB,
  • 1 Kişiye iPad 8. Nesil 10.2” Wi-Fi 32GB,
  • 6 Kişiye Airpods 2.nesil kulaklık ve şarj kutusu,
  • 20 Kişiye Duracell Powerbank 6700mAh Day 2

Kampanya Migros tarafından düzenlenmekte olup Milli Piyango İdaresi tarafından yapılmaktadır. Kampanyaya katılım tarihleri 25 Kasım 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri saat 22.00’dir. Bu tarihlerden sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır. Kampanyaya katılım için Türkiye genelindeki Migros mağazalarından, 5M Migros ve Migros Jet şubelerinden tek seferde en az 30 TL’lik Duracell ürünlerinden alınması gerekmektedir. İnternet şubesinden yapılacak olan alışverişler geçersiz sayılacaktır.

Mağazalardan 30 TL ve üzeri Duracell alışverişlerinde kampanyaya katılım sağlamak için Money Kart, Money Bonus ya da Money Pro, Koç Ailem Money, Servis Kart veya Positive Kart kullanmak gerekmektedir. Kart sahipleri kampanyaya katılım sağlayabilirler. Kartın güncelliği ve bilgileri kart sahibinin sorumluluğu altındadır. Kart için yanlış bilgiler söz konusu ise bu durumda kazananlara ikramiyeleri verilmeyecek, başvuruları geri çevrilecektir.

Axess 11 iPad hediye ediyor. Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Duracell Iphone 11 Çekilişi Ne Zaman?

Başta Iphone 11 olmak üzere tüm ikramiyeler 18 Ocak 2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ.(Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde yapılacak olan çekiliş ile belirlenecektir. Saat 11.00’de başlayacak olan çekiliş noter huzurunda yapılacak olup çekilişe izlemek için katılımcı alınacaktır. Bu çekiliş dahilinde 3 kişiye 14 bin 199 TL değerinde Apple iPhone 11 Pro 64GB, 1 kişiye 3 bin 199 TL değerinde Apple iPad 8. Nesil 10.2” Wi-Fi 32GB, s6 kişiye bin 999 TL değerinde Apple Airpods 2.nesil kulaklık ve şarj kutusu, 20 kişiye ise 230 TL değerinde Duracell Powerbank 6700mAh Day 2 ikramiye olarak verilecektir. Telefon ve tablet ikramiyeleri için hat ve hafıza kartları ikramiye kapsamında değildir. İkramiye kazanmış olan talihliler 20 Ocak 2021 tarihinde gazetede yayımlanacak bülten ile duyurulacaktır. Aynı zamanda ikramiye kazanmış olanların Money Kart adreslerine posta yolu ile tebligat yapılacak olup adresleri yanlış olan ya da adreslerinde ulaşılamayan hak sahiplerine gazetede yayımlanan ilan tebligat olarak kabul edilecektir.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen adayların Money Kart bilgilerinin güncel ve doğru olması gerekmektedir. Kart bilgilerinin doğruluğundan adaylar sorumludur. Eksik ya da hatalı bilgi veren adayların ikramiyeleri daha sonra iptal edilebilecektir. İkramiyeler sadece belirtilen ödüller şeklinde verilecek olup nakdi olarak ödemesi yapılmamaktadır. KDV ve ÖTV dışında ikramiyelerden doğan diğer yasal sorumluluklar ikramiye kazananlar için geçerlidir. Asil adayların belirtilen tarihler aralığında ödüllerini almamaları halinde hakları yedek talihlilere devredilecektir. Yedek talihli olanların da belirtilen tarihler aralığında ikramiyelerini almamaları durumunda ikramiye hakkı ortadan kalkacaktır. İkramiye başkalarına devredilemez, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Her katılımcı bir ikramiye kazanma hakkına sahiptir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?