Salı, Mayıs 21, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaVodafone Online Mağaza Hyundai Araç Veriyor

Vodafone Online Mağaza Hyundai Araç Veriyor

Ünlü GSM operatörü Vodafone tarafından başlatılan kampanya sonucunda 1 kişiye Hyundai i20 otomobil verilirken aynı zamanda 5 kişiye Xiaomi Redmi Note 9 Pro 64 GB telefon ve 50 kişiye de Xiaomi Mi Band 5 akıllı bileklik veriliyor.

Vodafone Online Mağaza Kampanyası Katılım Koşulları Neler?

23 Kasım 2020 – 10 Ocak 2020 tarihleri arasındaki Vodafone Online Mağaza’dan sipariş verecekler harika hediyeler kazanıyorlar. Vodafone online mağazasından sunulan ürünlerden satın alınan her 120 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı elde ediliyor.

Söz konusu çekiliş Milli Piyango İdaresi izni ile düzenlenmektedir. Çekilişe katılım sağlanması halinde çekiliş hükümleri kabul edilmiş sayılmaktadır. Çekilişe katılım tarihleri 23 Kasım ve 10 Ocak 2021 saat 23.59 saatleri aralığıdır. Bu tarihten sonra yapılacak olan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Çekilişe katılım sağlayacaklar kampanya tarihleri aralığında Türkiye genelindeki Vodafone faturalı bireysel tarifesine sahip olan aboneler ile internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulamadan yapılacak en az 120 TL’lik alışveriş ile kampanyaya katılım sağlanacaktır. Kampanyaya sadece faturalı bireysel aboneler katılabilmektedir. Faturasız ya da kurumsal Vodafone aboneleri veya başka operatör kullanıcıları kampanyaya katılım sağlayamazlar.

Kampanyaya katılım için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılım sağlayamaz, katılsalar bile kendilerine ikramiye verilmez. Bir kişi, birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanyaya çekiliş için hak alışverişin tamamlanması sonucunda verilecektir. Satın alınmış olan ürünlerin çeşitli nedenler ile iptal edilmesi halinde çekiliş hakkı da kaybolacaktır.

Çekiliş sonucunda verilecek olan ödüller şu şekildedir;

  • 1 kişiye 166 bin TL değerinde  Hyundai i20 1.4 MPI Jump 6MT 2020 model otomobil,
  • 5 kişiye 3 bin 500 TL değerinde Redmi Note 9 Pro 64 GB Cep Telefonu,
  • 50 kişiye 350 TL değerinde Mi Band 5 Akıllı Bileklik verilecektir.

İkramiye için verilecek ödüller belirtilen içeriktedirler. Daha sonra ikramiyelerin değiştirilmesi ya da nakdi para olarak talep edilmesi mümkün değildir. Her katılımcı bir ikramiye kazabilir, birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanan adayların ilgili süreler kapsamında ödüllerini almaları gerekmektedir.

Duracell iPhone 11 kazandırıyor! Bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone Online Mağaza Çekilişi Ne Zaman?

İkramiye kazanacak talihlilerin belirlenmesi için 16 Şubat 2021 tarihinde Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde çekiliş yapılacaktır. Çekiliş noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkes çekilişe katılım sağlayabilecektir. Kazananların duyurulması için 19 Şubat 2021 tarihinde gazeteye ilan verilecektir. Asil ve yedek talihlilerinin belirttikleri adreslerine ayrıca tebligat yapılacaktır. Adayların adres bilgilerini yanlış vermeleri sonucunda gazetede yayınlanan ilan tebligat yerine geçecektir.

Asil olarak ikramiye kazanan talihliler ikramiye teslimleri için en geç 6 Mart 2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Yedek talihliler ise 21 Mart 2021 tarihine kadar başvuru yapmalıdırlar. Bu tarihler dahilinde başvuru yapmayan adayların ikramiyeleri daha sonra verilmez, kazandıkları ikramiyeler geçersiz kabul edilir. Kampanyaya katılım sağlamak için abonelik bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra abonelikten çıkan adaylar çekilişe katılım sağlamaları halinde başvuruları geçersiz kabul edilir, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri kendilerine verilmez.

Çekiliş sonucunda belirlenen ikramiyelerdeki KDV ve ÖTV dışındaki yasal sorumlulukların ödenmesi ikramiye sahiplerine özgüdür. İkramiyeler para olarak teslim edilmez, başkasına devredilmez ya da farklı kampanyalar ile birleştirilmez. İlgili şartları sağlamayan adayların kazanmış olmaları dahilinde ikramiyeleri verilmez. Vodafone tarafından çekiliş ve ikramiye teslimi konusunda değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır, katılımcılar bu konuları kabul etmiş sayılırlar.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?