Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaWatsons Mağazalarından 1 Adet Mini Cooper Çekilişi

Watsons Mağazalarından 1 Adet Mini Cooper Çekilişi

Watsons ve Unilever ortaklığından tüm müşterilere mini bir hediye kazanma şansı sunuluyor. Kampanya tarihleri olan 31 Ağustos 2020 ile 2 Kasım 2020 tarihleri arasında, tüm Türkiye’deki Watsons mağazalarından Unilever şirketine ait tüm ürünlerden tek seferde 10 TL ve üzeri alışveriş yaparak kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için bu harcamalarınızı Çek Kazan uygulamasından yaparak çekilişe katılmanız gerekmektedir. Çek Kazan uygulamasından kampanyaya katılan 1 kişiye çekiliş sonucunda Mini Cooper 5 Kapı Pure 2020 model otomobil hediye edilecektir.

Güzelliğine dikkat edenlerin bir numaralı kişisel bakım ürünleri mağazası olan Watsons da yeni bir çekiliş kampanyası düzenleniyor. Watsons ve Unilever ortaklığıyla düzenlenen çekiliş kampanyasında 1 talihli kişiye 2020 model Mini Cooper 5 Kapı Pure paket otomobil hediye ediliyor. Bu kampanyaya katılmak için 31 Ağustos 2020 ile 2 Kasım 2020 tarihleri arasında, üzerinde Unilever işareti bulunan markanın ürünlerinden satın almak ve bu alışveriş sonrasında Çek Kazan uygulaması üzerinden kampanya katılım işlemlerini tamamlamak yeterli olacaktır.

Watsons Mini Cooper 5 Kapı Pure 2020 Model Çekilişi

Kampanya kapsamında 1 kişiye Mini Cooper 5 Kapı Pure 2020 model otomobil hediye edilecek. Kampanya için detaylı bilgiler, koşullar ve katılımcı yükümlülükleri hakkında tüm bilinmesi gerekenler Çek Kazan uygulamasındaki katılım koşullarında yer almaktadır. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nin izni ile 31 Ağustos 2020 saat 08:00 ile 2 Kasım 2020 saat 22:00 arasında düzenlenmektedir. Türkiye genelindeki bütün Watsons Mağazaları üzerinden kampanyaya katılım yapmak mümkündür. Ayrıca Watsons’ın sanal mağazası olan internet adresi üzerinden yapılan alışverişler de kampanya kapsamına alındığı için online alışverişlerden sonra da kampanyaya katılabilirsiniz.

Mini Cooper 5 Kapı Pure çekiliş kampanyasına katılabilmek için üzerinde Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ibaresi bulunan tüm ürünlerden tek seferde 10 TL ver katları tutarında alışveriş yapmanız gerekmektedir. Her 10 TL Unilever’e ati ürün alışverişi için 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Alışverişinizi yaptıktan sonra iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz Çek Kazan uygulamasına girip alışveriş fişi veya faturasının fotoğrafını çekmeniz gerekmektedir. Fiş faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması çok önemlidir. Bu şekilde Çek Kazan uygulamasına yükleme yapan tüketicilere sistem tarafından kontrolü yapılıp onaylandıktan sonra çekişiş hakkı verilecektir.

Casper’dan öğrencilere önce ders sonra oyun hediyeleri fırsatlarını da incleeyebilirsiniz.

Watsons – Unilerver Mini Cooper Kampanyası Katılım Koşulları

  • Çek Kazan uygulamasından fiş/fatura girilmesi, kampanya süresince her gün 24 saat kesintisizdir. Çek Kazan üyelik bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı ile fiş / faturanın okunabilir, sağlam, yıpranmamış ve Çek Kazan uygulamasına yüklenmesi ile faturanın çekiliş sonuna kadar saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
  • Tüm katılımlar için fiş fatura kontrolleri yapıldıktan sonra Çek Kazan uygulaması üzerinden “başarısız katılım” veya “başarılı katılım” bilgisi verilecektir. Başarılı katılımlara sıra numarası bilgisi tüketiciye uygulama üzerinden aktarılacaktır.
  • Kampanyaya katılırken fiş/fatura no ve tarih, ad-soyad, gsm no bilgilerinden biri eksik olanlara katılım hakkı verilmeyecektir.
  • Çekiliş 11 Kasım 2020 tarihinde saat 10:30’da Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda ve dileyen herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.
  • Çekiliş sonrasında katılımcılardan talihli olan 1 kişiye, Mini Cooper 5 Kapı Pure 2020 model otomobil (güncel piyasa değeri 231.509,00 TL) ikramiyesi verilecektir.
  • Çekiliş sonuçları 16.11.2020 tarihli Takvim Gazetesinde duyurulacaktır.
  • Kazanan talihliye ikramiye teslimi sırasında fiş fatura göstermesi zorunludur. Bu belgelerin okunabilir şekilde muhafaza edilmesi gerekir.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?