Perşembe, Aralık 7, 2023
AnasayfaEkonomiZiraat Bankası’ndan Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ziraat Bankası’ndan Yüksek Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip kamu bankaları arasında kendine özel bir yer edinen Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla da bankacılık sektöründe ses getirmeye devam ediyor. Son dönemde ihtiyaç kredisi limitlerinin düşük tutulmasından şikayetçi olan vatandaşların yardımına Ziraat Bankası koştu. Yüksek limitli acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar Ziraat Bankası’ndan ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yararlanabilme fırsatına sahip oldu. Uygun faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle sunulan Ziraat Bankası yüksek limitli ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi üst limiti 500 bin TL olarak belirlendi. Kamu bankaları arasında adından sık sık söz ettirmeyi başaran Ziraat Bankası’nın bu kredi kampanyası kredi sektöründe adeta deprem etkisi yarattı.

Yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için müjdeli haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Bilindiği üzere bankalardan çekilen ihtiyaç kredilerinde yüksek tutarlarda finansman desteği almak, son yıllarda adeta hayal haline gelmişti. İhtiyaç kredisi ürünlerinde neredeyse bütün bankalar vatandaşlara kredi limiti koymaya devam ediyor. Vatandaşların yüksek oranlarda kredi çekebilmeleri için ya gelirlerinin çok yüksek olması ya da kefil göstermesi gerekiyor. Hatta bazı koşullarda bu talepleri karşılamak bile yeterli olmuyor. Bankalar kredi notunun düşük olduğunu bahane ederek banka müşterisinin kredi çekme talebine olumsuz yanıt veriyor.

Ziraat Bankası 500 Bin TL Limitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en çok tercih edilen kamu bankalarından olan Ziraat Bankası ise yeni bir kampanyayla bu duruma son noktayı koydu. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için yüksek tutarlı finansman desteği vereceğini açıklayan Ziraat Bankası bu sayede müşterilerine uzun vade seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla 500 bin TL’ye kadar kredi çekebilme imkanı sunuyor. Üstelik Ziraat Bankası, bu kredi kampanyasında müşterilerinden kefil göstermelerini de şart koşmuyor. Kefil derdi olmadan ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar, sadece üzerine kayıtlı olan taşınmazlarını ipotek ettirerek istedikleri tutarda ihtiyaç kredisi çekebiliyor.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Ziraat Bankası, vatandaşların gelir durumuna ve üzerine kayıtlı olan taşınmazın ipotek değerine göre 500 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Acil nakit ihtiyacı olan ve bankalardan yüksek tutarda ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler için başlatılan bu finansman kampanyası, bankacılık sektöründe büyük ses getirdi. Vatandaşlar Ziraat Bankası’nın başlattığı yeni ipotekli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde uzun vadelerde hiçbir zorluk yaşamadan kredilerinin taksitlerini ödeyebiliyor ve finansman desteğinden yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası düşük faiz oranlı taşıt kredisi transfer kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Ziraat Bankası İpotekli İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası tarafından başlatılan ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasının özelliklerine göre kredi limiti, taşınmazın ekspertiz değerine göre belirlenmektedir. Konut için ekspertiz değerinin yüzde 80’ine kadar, işyerleri için ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar, imarlı arsa için de ekspertiz değerinin %50’sine kadar vatandaşlara kredi limiti verilebilmektedir. Ziraat Bankası müşterileri her ihtiyaç finansmanı ürününde olduğu gibi Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasında da 36 aya kadar vade imkanından yararlanabilmektedir. Ziraat Bankası’nın yüksek limitli bu kredi kampanyasında başvuru sahibinden kefil göstermesi talep edilmemektedir. Bunun yerine sadece kredi başvurusunda bulunan kişinin üzerine kayıtlı olan gayrimenkul ipotek edilmektedir.

Ziraat Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabilmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesine gidebilirsiniz. Vatandaşların kredi başvurusu esnasında yanında bulundurması gereken belgeler arasında nüfus cüzdanı ve ipotek ettirilecek taşınmaza dair tapu başta olmak üzere çeşitli evraklar olmalıdır. Ayrıca başvuru sahibi çalışan veya emekliyse gelir belgesini de göstermek durumundadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?