Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaAlışverişSütaş Alışverişlerinde Tost Makinesi Kazanma Şansı

Sütaş Alışverişlerinde Tost Makinesi Kazanma Şansı

Tek seferde 30 TL ve üzeri anlaşmalı marketlerden Sütaş markalı Peynir, Süt, Tereyağı, Ayran, Kefir, Yoğurt, Krema, Kaymak ve Sütaş Tatlım, Hüptrik, Minimix, Büyümix ürünlerinden alınması halinde Vestel tost makinesi, Vestel Ekmek Kızartma makinesi ve Vestel bıçaklı doğrayıcı kazanma şansı elde ediliyor. Kampanyaya son katılım tarihi ise 4 Ekim 2020 olarak belirlendi.

Sütaş Tost Makinesi Çekilişi Nasıl Katılırım?

4 Ekim 2020 saat 22.00’ye kadar anlaşmalı marketlerden tek seferde Sütaş markalı Peynir, Süt, Tereyağı, Ayran, Kefir, Yoğurt, Krema, Kaymak ve Sütaş Tatlım, Hüptrik, Minimix, Büyümix ürünlerinden en az 30 TL tutarında alışveriş yapılması halinde Vestel tarafından verilecek pek çok hediye şansı elde edebilirsiniz. Bunun için şu adımları izlemeniz gerekmektedir;

 • Kampanyaya katılım son tarihi 4 Ekim 2020 saat 22.00 olarak belirlenmiş olup bu tarihlerin dışında katılım yapacakların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Katılım sağlamak için Qumpara uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Qumpara uygulaması IOS ve Android sisteme sahip telefonlarda çalışan, ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamaya üye olurken kişisel bilgilerin ve iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi gerekmektedir. Hatalı ya da eksik bilgi veren adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Yarışmaya katılım sağlanacak marketler; Fen Uğursan Gıda, Akyurt Gıda, Altunlar Gıda, Yeni Çağdaş, Biçen Mağacılık, Furpa Gıda, Hakmar Gıda, Mopaş Gıda, Özen Gıda, Onur Gıda, Özbesin Marketler, Şafak Gıda, Turgut Seyhan Gıda, Ulu Kardeşler Gıda, As Simge Market, Sultan Gıda, Yunus Marketler.

Magnum 10 TL değerinde Opet yakıt puan hediye ediyor! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Sütaş Tost Makinesi Çekilişi Başvuru Şartları

Adayların kampanyaya katılmaları için şu şartları sağlamaları ve kabul etmeleri gerekmektedir;

 • Katılım tarihinden sonraki başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır, katılımcılar bu tarihten sonra yapılacak katılımlar için herhangi bir hak talebinde bulunamazlar.
 • Çekilişe katılım sağlanacak ürünler Sütaş markalı Peynir, Süt, Tereyağı, Ayran, Kefir, Yoğurt, Krema, Kaymak ve Sütaş Tatlım, Hüptrik, Minimix, Büyümix ürünleridir. Bunların dışında kalacak ürünler ile çekilişe katılım sağlanmaz.
 • Uygulamaya yüklenecek fişin yırtık olmaması, tek fiş olması ve ürünlerin okunaklı bir şekilde belirtilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda muhtelif ürün ya da gıda ürünü gibi nitelendirmeler kabul edilmeyecektir.
 • Mali değeri olmayan, sevk irsaliyesi, yemek fişi, bilgi fişi gibi fişler ile katılım yapılmamaktadır.
 • Katılım esnasında katılımcılar mutlaka kişisel bilgileri ile iletişim bilgilerini doğru girmek zorundadırlar.
 • Şartları yerine getiren herkes çekilişe hak kazanacaktır.
 • Yapılacak çekiliş sonucunda katılımcılardan 45 kişi piyasa değeri 699 TL olan Vestel Şölen T3500 DGT Inox Tost Makinesi, 45 kişi piyasa değeri 229 TL olan Vestel Ziyafet E3000 Ekmek Kızartma Makinesi, 145 kişi piyasa değeri 179 TL olan Vestel Tarçın BR 4 Bıçaklı Doğrayıcı kazanacaklardır.
 • Kazananları belirleyecek olan çekiliş 15 Ekim 2020 tarihi saat 11.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekilişe katılmak isteyenler izlemek için katılım sağlayabilirler.
 • Kazanan sonuçları 21 Ekim 2020 tarihinde Birgün gazetesinde duyurulacaktır. Kazananlara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
 • Asil olarak kazanan talihlilerin 20 Kasım 2020 tarihine kadar kimlik bilgileri ile başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra asil olarak çekilişi kazanmış adayların hediyeleri geçersiz sayılacak ve hediyeler yedek listedeki adayların sıralamasına göre kendilerine verilecektir.
 • Ürünler nakdi olarak talep edilemez, başkasına devredilemez, başka çekiliş ya da ödül ile birleştirilemez.
 • 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz.
 • KDV ve ÖTV dışındaki vergiler dışında kalan tüm vergilerin ödenmesi hak kazananların sorumluluğundadır.
 • Katılımcılar sadece bir defa çekilişe katılabilirler.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?