Perşembe, Haziran 13, 2024
AnasayfaAlışverişBonus Kart Güncel Kampanyaları Neler?

Bonus Kart Güncel Kampanyaları Neler?

Garanti Bankası’na ait kredi kartlarından olan Bonus Kart, kullanıcılarına pek çok alan ve sektörde indirimli alışveriş yapma imkânı sunuyor. Özellikle küresel olarak ilerleyen salgın döneminde, dünya çapında bütün ülke vatandaşlarının ve banka müşterilerinin alım gücü düştü ve bu da ekonomiyi olumsuz yönde etkiledi. Garanti Bankası, özellikle böyle bir dönemde, müşterilerine alışveriş ve ödeme yaparken kullanabilecekleri uygun kampanyalar sunuyor. Bonus Kartın sunduğu kampanalar müşterilerin ödeme güvencesi oluyor.

Online Alışverişlerde 80 Lira Bonus

Kampanyaya katılan müşteriler, elektronik, kozmetik ve giyim gibi alanlarda, online alışveriş yaparak kazanmaya devam ediyorlar. Online alışverişlerde tek seferde 200 lira ve üzeri alışveriş yapan müşterilere %10 Bonus kazandıran kampanya 8 lira Bonus veriyor. Online alışverişlerde verilen 80 lira Bonus, müşteri tarafından başka alışverişlerde kullanılabiliyor. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin tek yapması gereken, mobil uygulamaya girerek hemen katıl butonunu tıklamaktır. Müşteri aynı gün içinde aynı işletmeden alışveriş yaparsa, bu alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Kampanyaya Bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve otomatik ödeme talimatında olan ödemeler de dahildir. Kampanya her müşteri için bir kere kullanılabilir ve bir müşteri en fazla 80 lira Bonus kazanabilir.

Axess Mobil’den 30 iPad hediye çekilişi yazımıza da bakabilirsiniz.

Seçili Marka Alışverişlerinde +2 Taksit

Bu kampanyayla giyim alışverişi yapan müşteriler, bankanın seçmiş olduğu mağazalardan 150 lira ve üzeri alışveriş yaptıklarında +2 taksit imkânı kazanırlar. Seçili markalardan alışveriş yapılarak elde edilecek +2 taksit, 2 taksit ve üzeri şeklinde gerçekleştirilen alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya Bonus Genç ve Bonus Flexi kartları dahil edilmemektedir. Kampanyada toplam en yüksek taksit sayısı 12 olarak belirlenmiştir. Daha fazla taksit sayısı kabul edilmemektedir. Yani bir müşterinin bu kampanyadan yararlanabiliyor olması için, bir ürünü kampanya dışında en fazla 10 taksitle satın alması gerekmektedir. Bir müşteri kampanya dahilinde alışveriş yaptığında, iş yerinden aldığı fişin üzerinde “Tebrikler, kampanyamızdan yararlandınız” yazısının olması gerekmektedir. Eğer bu yazı yoksa, müşteri Bonus kart ile kampanya ortağı bir işletmeden alışveriş yapmamış demektir.

Seçili Alışveriş Sitelerinde 50 Lira Bonus

Seçili alışveriş sitelerinden yapılacak harcamaya 50 lira Bonus veren kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler, taksitli ya da tek çekim olacak şekilde, 800 lira ve üzerinde GarantiPay ödemesi yapmalılardır. Kampanya sadece, N11, gittigidiyor, Morhipo ve Mediamarkt sitelerinde geçerli olmaktadır. Bu iş yerleri dışında başka bir e-ticaret sitesinden yapılan harcamalar kampanya kapsamına girmemektedir. Kampanyaya katılmak da oldukça kolaydır. Kampanyaya katılım göstermek isteyen müşterilerin, mobil uygulama üzerinden bu kampanyaya katıl butonunu tıklamaları yeterlidir. Kampanyaya dahil olan kartlar ise şunlar: Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Flexi, Genç Bonus, Bonus sanal kartlar, Bonus Business ve Easy.

ETS Tur’da Büyük Taksit

Özellikle seyahat yapmak, taksitsiz ödemek gerekiyorsa, müşteri için neredeyse imkânsız hale gelmiş durumda. Bu duruma karşı bir kampanya yapan Bonus Kart, ETS Tur’da büyük taksitfırsatı veriyor. Bonus üyesi iş yerlerine ETS Tur aracılığıyla yapılan seyahatlerde, Bonus müşterilerine 3,6,9 ve 12 taksit imkânı verilmektedir. Bu kampanya 8 Ocak 2021 tarihine kadar yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilen kartlar ise şunlardır: Şeker Bonus Business, Alternatifbank Bonus Business, ICBC Turkey Bonus Business, Fibabanka Bonus Business, Türkiye Finans Happy Businss Card, Bonus, Money Bonus, Flexi , Bonus Flexi, Bonus Genç, American Express Card, Shop&Fly, Miles&Smiles, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Alternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, Deniz Bonus Business, TEB Bonus Business.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?