asd
Cuma, Temmuz 19, 2024
AnasayfaAlışverişGiyim, Kozmetik ve Aksesuar Alışverişlerinde Bonus’lulara Anında 30 TL Hediye

Giyim, Kozmetik ve Aksesuar Alışverişlerinde Bonus’lulara Anında 30 TL Hediye

Türkiye’nin en fazla bireysel müşteri tarafından kullanılan kredi kartlarının arasında yer alan Bonus kredi kartı sahiplerine kaçırılmayacak avantajlar sunulmaya devam ediliyor.  16 Kasım 2020 ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Bonus kredi kartı ile giyim, kozmetik, çiçekçi, kuyumcu, aksesuar, ev için gereksinimler gibi sektörlerde yapacağını her 125 TL alışverişe 10 TL, toplamda ise 30 TL bonus hediyesinden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı kampanyalarına devam eden Garanti BBVA bankası, Bonus kredi kartı müşterilerine harcarken kazandırmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Bonus kredi kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerinizde toplamda 30 TL bonus hediyesinden yararlanabilirsiniz. Bunun için kampanya tarihleri içinde belirtilen giyim, kozmetik, çiçekçi, ev aksesuarları gibi sektörlerde alışveriş yapmanız yeterlidir. Bonus kredi kartını kullanarak bu sektörlerde her 125 TL alışveriş için 10 TL, toplamda 30 TL bonus hediye edilmektedir. Kampanyaya katılarak siz de harcarken kazanmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Kampanyanın detayları hem Bonus internet sitesinde hem de Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden Bonus kredi kartı müşterilerinin bilgisine sunulmuştur.

Bonus 30 TL Hediye Kampanyası Detayları

Giyim, kozmetik, çiçekçi, kuyumcu, aksesuar ve ev içi gereksinimler sektörlerinde yapacağınız alışverişlerde Bonus kredi kartınızla her 125 TL ve üzerini alışverişinize özel 10 TL, toplamda 30 TL bonus kazanma imkanına sahip olabilirsiniz. Kampanya detaylarına göre bu hediye bonustan yararlanabilmek için alışverişinizi Bonus üyesi iş yerlerinden yapmış olmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlayabileceğiniz kredi kartları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Garanti Bonus’lar
 • Bonus Flexi
 • Money Flexi
 • Paracard Bonus
 • Bonus Business
 • Easy

Bu kredi kartları dışındaki Bonus kartları kampanyaya dahil edilmemiştir. 16 Kasım ile 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan 30 TL bonus hediye kampanyasına katılım sağlayabilmek için kart sahibinin Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinde kampanya sayfasına giriş yaptıktan sonra “Hemen Katıl” butonuna tıklaması gerekmektedir. Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internet üzerinden yapılan e-ticaret harcamaları, MoTo (Mail order, telephone order) ve temassız ödeme işlemleri dahil edilmektedir.

CardFinans’lılara Boyner ve YKM’de ek yüzde indirim fırsatı! Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı 30 TL Hediye Kampanyası Koşulları

Bonus Flaş mobil uygulaması üzerinden tüm Bonus kartlı müşterilerin bilgisine sunulan bu kampanya hakkında katılım koşulları da duyurulmuştur. Buna göre aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılan alışveriş harcamalarının sadece ilki 30 TL hediye bonus kampanyasına dahil edilecektir. Bunun dışında bankanın belirlemiş olduğu diğer kampanya katılım ve hediye hakları kullanım koşulları şu şekildedir:

 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya sadece bireysel müşteri bazındadır. Bu yüzden bir müşteri en fazla 30 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında hak kazanılan bonusların son kullanma tarihi bulunmaktadır. Buna göre 27 Aralık’tan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya açıklamasında belirtilen sektörler dışında farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. 
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Garanti BBVA’nın Bonus kredi kartı sahiplerine sunulan bu cazip kampanya 30 Kasım 2020 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç kredi kartları ile katılım sağlamak isteyenler için kampanya katılım ücreti 2,99 TL olarak belirlenmiştir. Diğer Bonus kredi kartlılar için katılım ücreti ödemesi zorunlu değildir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?