Pazartesi, Şubat 26, 2024
AnasayfaAlışveriş2021 Paraf Kart Güncel Kampanyaları Neler?

2021 Paraf Kart Güncel Kampanyaları Neler?

Paraf kart, Halkbank’ın kart ailesine ait bir kredi kartı. Yurtiçinde ve yurtdışında harcama yapma olanağı olan bu kredi kartı ile, yaptığı pek çok kampanyayla da kullanıcılarının bütçelerini aşmadan alışveriş ve harcama yapmalarını sağlıyor. Özellikle küresel salgın döneminde yaptığı kampanyalarla öne çıkan Paraf kart güncel kampanyaları arasında tüketicinin yüzünü güldürecek pe çok seçenek de bulunuyor.

Peşin Harcamalarınıza Ücretsiz Taksitlendirme

Özellikle peşin harcamaların taksitlendirilmesi seçeneği ile müşteri memnuniyeti sağlayan kart, taksitlendirme için hiçbir ücret ya da faiz talep etmiyor. Müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak için bu kampanyayı yapan banka, peşin harcamalara ücretsiz taksitlendirme seçeneği sunarak, müşterisinin ödeme zamanı geldiğinde zorlanmamasını amaçlıyor. Kampanyaya katılmak ise oldukça kolay. Eğer harcamalarınızı taksitlendirmek isterseniz, harcama yapmadan önce TAKSİT yazıp 3404’e sms atmanız yeterli. Eğer Paraf mobil kullanıyorsanız, aynı işlemi uygulama üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri kampanyaya bir kartı üzerinden katıldığında, müşteri üzerine kayıtlı olan tüm kartlar da kampanyaya dahil edilir. Böylece her kart için ayrı ayrı işlem yapmak zorunda kalınmaz.

Ayrıca OYAK araç kampanyaları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Market ve Restoran Harcamalarınıza ParafPara

Bankaların kredi kartlarında puan biriktirme ya da harcama limiti verme imkanlarının olması, müşterilerin rahatça alışveriş yapmalarını sağlamaktadır. Market ve restoran harcamalarında verilen ParafPara, 125 lira ve üzeri harcamalarda geçerlidir. Kampanyaya katılmak da oldukça kolay ve hızlı. Harcama yapmadan önce mobil uygulamaya girilerek kampanyaya hemen katıl butonuna tıklanır ve kart sahibi için kampanya dahilinde avantajlı alışveriş başlamış olur. Kartın sunduğu kampanya müşteri bazlıdır ve bir müşteri kampanyaya sadece bir kere katılabilir. Aynı işletme ya da marketten aynı günde birden fazla alışveriş yapılması durumunda ise, işletmeden yapılan ilk alışveriş kampanyaya dahil edilir. Müşteri bir kartı üzerinden kampanyaya katıldığında, kampanya koşulları müşteri adına alınmış tüm kartlarda uygulanmaktadır. Böylece müşterinin her kartı için kampanyayı etkinleştirmekle uğraşmasına gerek yoktur.

Giyim ve Kozmetik Harcamalarınıza ParafPara

Giyim ve kozmetik sektörünün giderek pahalı bir sektör haline gelmesi, müşterilerin taksitli alışveriş ihtiyacını da arttırmış durumda. Paraf kart, müşterilerin bu ihtiyacını gözeterek bir kampanya da bu iki sektör için uyguluyor. Giyim ve kozmetik harcamalarında verilen ParafPara, 125 TL ve üzeri ikinci harcamaya 15 lira, dördüncü harcamaya 25 lira olmak üzere, toplamda 40 lira değerinde oluyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin mobil uygulamaya girerek kampanyaya gelmeleri ve hemen katıl butonunu seçmeleri gerekiyor. Bu işlem yapıldıktan sonra, kampanya ilk alışverişten itibaren aktif oluyor. Kampanya çerçevesinde, bir müşterinin asıl ve ek kartlarını kullanarak yapabileceği alışverişlerin hepsinden kazanabileceği ParafPara 40 lira olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca bir müşterinin bir kartını bu uygulamada aktif etmesi durumunda, bütün kartları uygulama kapsamına alınıyor.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi Ödemelerine Taksit İmkânı

Vergi ödeme zamanları geldiğinde, ödeme planı yapmaya çalışan ancak bütçesini denkleştiremeyen müşteriler, Paraf kart ile rahat ödeme olanağı buluyorlar. Müşterilerin 100 lira ile 100 bin lira arasındaki vergi ödemelerini 3 taksite bölen kart, bu işlem için herhangi bir ücret ya da faiz talep etmiyor. Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, vergi ödemesi yapmadan önce VERGİ yazıp 3404’e kısa mesaj göndermeleri ya da mobil uygulama üzerinden hemen katıl butonunu tıklamaları gerekiyor. Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi ödemeleri kapsamında, müşterinin kampanyaya katılmadan önce yaptığı vergi ödemelerinde taksit yapılamıyor. Bu kampanya belediye POS’larında yapılan tüm ödeme işlemlerinde geçerli kabul ediliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?