asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaAlışverişOrkide Yağ 20 TL Değerinde Opet Yakıt Puan Hediye Ediyor

Orkide Yağ 20 TL Değerinde Opet Yakıt Puan Hediye Ediyor

Tek seferde anlaşmalı mağazalardan ve marketlerden 50 TL değerinde Orkide Markalı Sıvıyağ, Zeytinyağı, Margarin ürünlerinin alınması halinde kampanyaya katılım sağlayarak tüm Opet istasyonlarında geçerli olacak 20 TL değerinde yakıt puan kazanabilirsiniz. Kampanyaya 30 Eylül 2020’ye kadar katılım sağlayabilirsiniz.

Orkide Yağ 20 TL Opet Yakıt Puan Nasıl Başvuru Yapılır?

Opet 20 TL yakıt puan kazanmak için katılımcıların şu adımları izlemeleri gerekmektedir;

 • Kampanyaya katılım sağlamak için tüm Türkiye genelindeki süpermarketlerden tek seferde ve tek fiş üzerinde görülecek şekilde en az 50 TL değerinde Orkide Markalı Sıvıyağ, Zeytinyağı, Margarin ürünlerinin alınması ile başvuru yapabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için Çek Kazan uygulaması gerekmektedir. Çek Kazan uygulaması Android ve IOS tabanlı telefonlarda çalışan, ücretsiz bir uygulamalıdır. Kullanıcılara çeşitli kampanyalar sunan uygulama böylelikle anında hediye çekleri kazanmayı sağlamaktadır. Kampanyaya katılım yapmak ve ödül kazanmak için kullanıcı bilgilerin doğru olarak girilmesi ve güncel olması gerekmektedir. Sistemdeki bilgileri eksik olan ya da güncel olmayan adaylar kampanyaya katılım sağlayamazlar.
 • En az 50 TL üzerinde Orkide Markalı Sıvıyağ, Zeytinyağı, Margarin ürünlerinden alındığını gösteren fişin sisteme yüklenmesi gerekmektedir.
 • Sisteme yüklenen fişin katılım koşullarına uyum gösteren adaylara ödülleri telefon numaralarına kayıtlı olan Opet Kartlarına doğrudan yüklenecektir.

Onur marketlerde 25 TL İpana hediye çeki veriliyor! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Orkide Yağ 20 TL Opet Yakıt Puan Başvuru Şartları Nedir?

Kullanıcıların kampanyaya katılım sağlamaları için şu şartları yerine getirmeleri gerekmektedir;

 • Kampanyaya katılım yapmak isteyenler 30 Eylül 2020 23.59 tarihine kadar başvuru yapabilirler. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Katılım sağlamak için tüm Türkiye genelindeki süpermarketlerden yapılacak alışverişler geçerli olacaktır. Ancak online mağazalar ya da e – ticaret sitelerinden yapılan alışverişler kampanya için geçerli değildir. Online satışın dışında kalan mağazalardan yapılan alışverişler için marketin sadece süpermarket olması şartı yeterli olmaktadır.
 • Kampanya katılımı için tek seferde ilgili süpermarketten en az 50 TL olacak şekilde Orkide Markalı Sıvıyağ, Zeytinyağı, Margarin ürünlerinden alınması gerekmektedir. Ancak kampanya 18 litrelik teneke sıvıyağ ve zeytinyağı ürünleri harici tutulmaktadır.
 • Her fiş ile kampanyaya sadece bir kez katılım yapılabilmektedir. Kullanıcıların katılımları da 1 sefer ile kısıtlanmıştır.
 • Yapılmış olan alışveriş fişinin okunaklı, yırtık ya da eski tarihli olmaması gerekmektedir.
 • Kampanya katılımı için Çek Kazan uygulamasına gerek bulunmaktadır. Uygulamada kamera ve GPS erişim izinlerine onay verilmelidir.
 • Sisteme yüklenecek fişin satın alma fişi olması gerekmekte ve bu kapsamda yemek kartları alışveriş belgeleri, satış fişi kopyası, mali değeri olmayan fişler geçersiz sayılmaktadır. Satın alınan ürünün adı ve adet sayısı net olarak belirtilmelidir. Bu kapsamda muhtelif ürün ya da gıda ürünü yazan fişler değerlendirmeye alınmazlar.
 • Her satış fişi ayrı olarak değerlendirilmekte olup ayrı fişler bir araya getirilemezler. Katılım için tek seferde en az 50 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.
 • Alışverişinin fişinin oluşmasından 5 gün içerisinde kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Bu süre içerisinde kampanyaya katılım için başvuruda bulunmayan ya da sisteme fişlerini yüklemeyenlerin alışverişleri daha sonraki tarihlerde kullanılmaz, geçersiz kabul edilir.
 • Sisteme yüklenen fişler en geç 24 saat içinde kontrol edilmekte ve şartları uygun olan adaylara hediyeleri kısa süre içerisinde yüklenmektedir.
 • Yakıt puan kazan kullanıcıların hediye puanları, sistemde bulunan telefon numarasına kayıtlı Opet Kart’a aktarılacaktır.
 • Hediye yakıt puanları sadece benzin ya da motorin alımlarında geçerlidir. Opet istasyonlarında hediyeden yararlanmak için cep telefonu numarasını ve numaralarına iletilecek tek kullanımlık şifreyi görevliye vermek zorundadırlar.
 • 18 yaşından küçükler yarışmaya katılım sağlayamazlar.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?