test
Cuma, Haziran 14, 2024
AnasayfaEkonomiTEB'den Emekli Maaş Müşterilerine 2500 TL Promosyon Kampanyası!

TEB'den Emekli Maaş Müşterilerine 2500 TL Promosyon Kampanyası!

Türkiye’nin bankacılık sektöründe önde gelen özel bankaları arasında yer alan Türk Ekonomi Bankası (TEB), emekli maaş müşterilerine çok cazip promosyon kampanyası sunarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Emekli müşterileri için yeni bir kampanyayı hayata geçiren TEB, emekli maaşını banka bünyesinden almak için taşıma yapan ve 10 emekli tanıdığını da TEB emekli maaş müşterisi yapan emeklilere 2500 TL’ye varan promosyon verileceğini açıkladı. Kampanya katılım koşulları ve detayları hakkında merak edilen tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

10 Şubat 2020 tarihinden itibaren Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) emeklisi müşterilerine yönelik başlattığı promosyon kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran TEB, emekli maaşını banka bünyesine taşıyan müşterilerine 2500 TL’ye varan promosyon desteği sunuyor. TEB’in kampanyasından yararlanmak isteyen emekli maaş müşterilerinin yerine getirmesi gereken bazı şartlar olduğu açıklandı.

TEB 2500 TL Promosyon Kampanyası Katılım Şartları

TEB’in emekli maaş müşterilerine yönelik başlattığı promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen emeklilerin en az iki adet yeni otomatik fatura ödeme talimatı vermesi gerektiği açıklandı. Bunun yanı sıra detaylı bilgiler için TEB şubelerine başvurulması gerektiğini belirtildi. TEB yakınlarına tavsiye ederek TEB Emekli Bankacılığı Ailesi’ne yeni emekli müşteriler getiren müşterilerine de davet ettikleri kişi başına 150 TL, toplamda 1500 TL’ye varan ödeme yapacağını açıkladı. Böylelikle TEB bünyesinden emekli maaşını alan müşterilerin promosyon tutarları 2500 TL’ye kadar çıkabiliyor.

TEB Emekli Maaş Müşterilerine Promosyon Kampanyası

Emeklilere özel müşteri hizmeti hattı, internet bankacılığı işlemleri, havale ve EFT gibi para transfer işlemlerinde emekli müşterilerinden ücret almadığını açıklayan TEB, şubat ayı içinde TEB Emekli Bankacılığı Ailesi’ne katılan müşterilerine şu şekilde promosyon ödemesi yapıyor:

  • 0 – 999 TL maaşı olan müşteriler toplam 850 TL promosyon,
  • 1000 – 1999 TL arası maaşı olan emekli müşteriler toplam 925 TL promosyon
  • 2000 TL ve üzeri maaşı olan emekli müşteriler toplam 1000 TL promosyon

TEB emekli müşterilerine sunulan diğer avantajlar ve promosyon kampanyası detayları ile ilgili bilgiler, bütün TEB şubeleri üzerinden sunuluyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?