asd
Pazartesi, Temmuz 22, 2024
AnasayfaEkonomiÖzdilekPark İstanbul'da Axess Kartlılara Özel 50 TL Hediye Kampanyası

ÖzdilekPark İstanbul'da Axess Kartlılara Özel 50 TL Hediye Kampanyası

Türkiye’nin en çok kullanılan bireysel kredi kartları arasında yer alan Axess, müşterilerini memnun eden kampanyalar düzenlemesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Axess kredi kartı sahipleri harcarken kazanmaya ÖzdilekPark İstanbul’da da devam edecek. Axess’e özel 7 Şubat ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında ÖzdilekPark İstanbul’da kampanyaya dahil olan Axess üye iş yerlerinden yapacağınız toplam 350 TL’lik alışverişinizde 50 TL chip para hediye imkanından yararlanabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için ilk harcamadan önce Axess kredi kartı kullanıcılarının yapması gereken bazı katılım kuralları bulunuyor. Axess kredi kartın şubat ayı kampanyasından yararlanabilmek için Axess Mobil üzerinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Bunun dışında bankaya kayıtlı cep telefonunuz üzerinden “ÖZDİLEKPARK” yazıp 4566’ya kısa mesaj göndererek de kampanyaya katılabilirsiniz.

Axess 50 TL Chip Para Kampanya Detayları

Axess kredi kartı müşterileri, 7 Şubat 2020 ile 29 Şubat 2020 tarihleri arasında ÖzdilekPark İstanbul’da kampanyaya dahil Axess üye iş yerlerinden toplam 350 TL ve üzeri alışveriş yapmaları halinde 50 TL chip – para kazanma şansına sahip oluyor. Kampanyadan faydalanabilmek için alışverişin Axess üye işyeri POS cihazı üzerinden yapılmasına dikkat edilmelidir.

Axess Mobil üzerinden kampanyaya anında katılmak için uygulama üzerinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Kampanyanın profil alanında yer alan “Kampanyalarınız” başlığı altında aktif hale gelmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamak mümkün olabilmektedir. Bunun dışında kısa mesaj yöntemi ile kampanyaya dahil olmak için Akbank sistemine kayıtlı cep telefonu numarasından “ÖZDİLEKPARK” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olunabilir. Katılım için gönderilen SMS’ler operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.

Özdilekpark İstanbul Axess 50 TL Kampanya Koşulları

  • Chip para hediyesi kampanya koşullarının gerçekleştirilmesinin ardından anında karta yüklenecektir. Kazanılan chip paralar biriktirilebilir ya da alışverişte kullanılabilir.
  • Kampanyaya sanal POS cihazı üzerinden yapılan alışverişler dahil değildir.
  • Müşteri bazında kampanyaya bir müşteri sadece bir defa katılabilir ve kampanyadan en fazla 50 TL chip para kazanabilir.
  • Axess Mobil veya SMS kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kapsam dışıdır.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?