Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaEkonomiParaf Kart'tan Şubat Ayında Market ve Akaryakıt Harcamalarına 30 TL Hediye

Paraf Kart'tan Şubat Ayında Market ve Akaryakıt Harcamalarına 30 TL Hediye

Türkiye’nin en çok müşteriye sahip kamu bankalarından olan Halkbank müşterilerinin kullandığı Paraf kredi kartı, sahiplerine çok sayıda avantaj sunmaya devam ediyor. Yeni yılda da müşterilerinin memnuniyetini düşünen Halkbank, Paraf kredi kartı ile şubat ayı sonuna kadar yapılacak gıda marketi ve akaryakıt alışverişlerinde 30 TL değerinde Parafpara hediye ediyor.

5 Şubat 2020 tarihinde başlatılan kampanya kapsamında gıda marketi ve akaryakıt sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS cihazlarından faklı günlerde ya da tek seferde yapılacak dördüncü 125 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Parafpara hediye edilecek. Kampanya detaylarını ve katılım koşullarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Market ve Akaryakıtta 30 TL Parafpara Hediye

5 Şubat – 29 Şubat tarihleri arasında geçerli olan Paraf kredi kartı 30 TL hediye kampanyasına katılmak için harcama yapmadan Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması gerektiği açıklandı. Kampanyanın müşteri bazlı olduğu ve bir Paraf kredi kartı müşterisinin kampanyaya yalnızca 1 kez katılabileceği ve kampanyadan en fazla 30 TL Parafpara kazanılabileceği açıklandı.

Paraf kredi kartı sahipleri 29 Şubat 2020 tarihine kadar gıda marketi ve akaryakıt sektöründeki harcamalarında 30 TL Parafpara hediye kazanma şansına sahip. Bunun için müşterilerin Paraf kredi kartları ile yurt içi tüm banka POS’larından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları dördüncü 125 TL ve üzeri alışverişe 30 TL Parafpara kazanabilecek.

Kampanya Detayı

  • Toptancı mağazalarda yapılan harcamalar 30 TL Parafpara hediye kampanyasına dahil değildir.

  • Bir kart ile kampanyaya katılım yapıldığı takdirde müşterinin diğer tüm kartları kampanyaya dahil olur.

  • Dördüncü 125 TL’lik harcama hangi kredi kartı ile yapılırsa 30 TL’lik Parafpara ödülü o karta yansıtılmaktadır.

  • Kazanılan Parafpara’lar, harcama yapılan işyeri sahibinin günsonu işleminin ardından banka sistemine ulaşmasıyla birlikte bir sonraki gün sistem tarafından müşterinin kredi kartına yüklenmektedir.

Paraf, Parafly, Parafree, Sanal kartlar ve Ek kartlar, Sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?