Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaAlışverişCardFinans’tan Efsane Cuma Haftasına Özel İndirim Kampanyası

CardFinans’tan Efsane Cuma Haftasına Özel İndirim Kampanyası

QNB Finansbank’ın bireysel müşterilerine sunulan Efsane Cuma kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de alışverişte kaçırılmayacak indirim çılgınlıklarının devam ettiği Efsane Cuma kampanyası döneminde CardFinans kredi kartı müşterileri de cazip kampanyalardan yararlanabiliyor. Efsane Cuma haftasına özel 50 TL’ye varan indirim fırsatları CardFinans tarafından sunuluyor. 23 Kasım ile 29 Kasım tarihleri arasında CardFinans kredi kartını kullanarak internet üzerinden tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri yurt içi harcamalarına özel anında %10, toplamda ise 50 TL’ye varan indirim fırsatları devam ediyor.

Türkiye’de tüketiciler tarafından en çok tercih edilen bireysel kredi kartlarından biri olan CardFinans müşterileri, harcarken kazanmaya devam ediyor. Türkiye’de kaçırılmayacak indirimlerin yapıldığı Efsane Cuma alışveriş haftasına özel cazip indirim kampanyalarından biri de CardFinans’tan geldi. CardFinans bireysel kredi kartı müşterileri, 23 Kasım ile 29 Kasım 2020 tarihleri arasında yapacakları online alışverişlerde anında 50 TL’ye varan indirim fırsatlarından hemen yararlanabiliyor.

CardFinans İndirim Kampanyası Detayları

CardFinans kredi kartı müşterilerinin yararlanabileceği bu indirim kampanyasına katılmak da oldukça basittir. Efsane Cuma haftasına özel QNB Finansbank tarafından düzenlenen bu indirim kampanyası 23 Kasım ile 29 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılan internet (e-ticaret) alışverişlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılabilmek için CardFinans kredi kartı müşterilerinin banka sistemine kayıtlı olan cep telefonlarından harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir. Bunun için cep telefonlarından şu işlemi yapmak veya diğer alternatif yöntemleri tercih ederek CardFinans indirim kampanyasına katılmak mümkündür:

 • FIRSAT yazıp, 2273’e kısa mesaj (SMS) gönderebilirsiniz.
 • QNB Finansbank çağrı merkezinden başvuru yapabilirsiniz.
 • QNB Finansbank ATM’lerinden başvuru yapabilirsiniz.
 • QNB Finansbank internet şubesinden kampanyaya katılabilirsiniz.
 • QNB Finansbank cep şubesinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya katılırken banka sistemine kayıtlı cep telefonundan 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir. Kampanya kapsamında müşteriler anında indirim kazanabilmektedir. CardFinans bireysel müşterilerine sunulan bu kampanyadan siz de yararlanarak online alışverişlerinizde harcarken kazanmayı istiyorsanız hemen kampanyaya katılabilirsiniz.

Axess Mobil’den 30 iPad hediyeli çekiliş kampanyası fırsatlarına da bakabilirsiniz.

CardFinans Anında 50 TL İndirim Kampanyası Şartları

CardFinans kredi kartınızla, 23 Kasım 2020 ile 29 Kasım 2020 tarihleri arasında, internet üzerinden tek seferde yapacağınız 200 TL ve üzeri yurt içi harcamanıza aynında %10, toplamda 50 TL’ye varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Bir müşteri kampanyadan farklı CardFinans ve QNB First bireysel kredi kartları ile yararlanabilecektir. Bununla birlikte müşteri tüm bu kartları ile toplamda en fazla 50 TL indirim kazanabilmektedir. QNB Finansbank kredi kartlarından olan Miles & Smiles kredi kartıyla yapılan online harcamalar kampanyaya dahil edilmemektedir. Diğer kampanya koşulları banka tarafından şu şekilde açıklanmıştır:

 • Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan indimler, ek karta yansıtılacaktır.
 • Aynı gün aynı iş yerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan indirim geri yansıtılır.
 • Her CardFinans bireysel müşterisi kampanyaya sadece 1 kere katılma hakkına sahiptir.
 • CardFinans kartında biriken parapuanlar ile yapılan harcamalar ile birlikte toptan alışveriş ve ticari kullanımlar indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ya da hizmetle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler, e-ticaret iş yerinin şikayet hattına iletilebilir.
 • QNB Finansbank, 23 – 29 Kasım tarihleri arasındaki bu indirim kampanyasının koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?