Cuma, Haziran 21, 2024
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaGilette Her 40 TL'de Özel Ödüller Veriyor

Gilette Her 40 TL’de Özel Ödüller Veriyor

Gilette tarafından katılımcılara özel hediyeler veriliyor. Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılacak olanlar elektrikli scooterdan otomatik diş fırçasına kadar pek çok hediye kazabilecekler. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler 31 Aralık 2020 tarihine kadar katılım göstermek zorundadır.

Gilette Özel Ödüller Kampanyası Katılım ve Çekiliş Koşulları

26 Kasım 2020 ve 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Türkiye genelinde bulunan tüm Migros mağazalarından, 5M Migros ve Migros Jet marketlerden Gilette ve Gilette Venüs ürünlerinden tek seferde 40 TL’lik alışveriş yapılması halinde kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Her 40 TL’lik alışveriş için katılım hakkı elde edilmektedir. Alışverişlerin ise Money Kart, Money Bonus ya da Money İş Kart ile yapılması gerekiyor. Çekiliş sonucunda ise şu hediyeler verilecektir;

  • 5 Kişiye Citycoco E9 Pro Scooter,
  • 10 Kişiye AirPods 2.nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu,
  • 100 Kişiye Forma,
  • 200 Kişiye Oral-B D100 Şarjlı Diş Fırçası seti,
  • 150 Kişiye Braun Prt 2000 Koltuk Altı Ateş Ölçer.

Kampanya Migros adına Milli Piyango İdaresi’nden alınan izin ile düzenlenmektedir. Kampanyaya katılım 31 Aralık 2020 saat 22.00’ye kadardır. Bu tarihlerden sonra yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros, 5M Migros ve Migros Jet mağazalarından yapılacak olan Procter & Gamble’a ait olan Gilette ve Gilette Venüs ürünlerinden tek seferde 40 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanyaya katılım sağlamak için Money Kart ve Money Kart özelliklerine sahip olan; Money Pro Kart, Koç Ailem, Servis Kart, Positive Kart ile alışveriş yapmak gerekmektedir.

2021 Paraf Kart güncel kampanyaları neler? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Gilette Çekiliş Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Gilette çekilişi 13 Ocak 2021 tarihinde Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ.(Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. 16/1 K8 Şişli/ İstanbul adresinde yapılacaktır. Çekiliş noter huzurunda yapılacak olup katılım sağlamak isteyenler çekilişi izleyebilecektir. Kampanya kapsamında belirlenecek olan 5 kişi 4 bin 250 TL değerinde olan Citycoco E9 Pro Scooter (MX350 Pro) elektrikli scooter kazanacaktır. Bunun yanında 10 kişi 2 bin TL değerinde AirPods 2.nesil ve Kablosuz Şarj Kutusu, 100 kişi 290 TL değerinde GS, FB ve BJK forması, 200 kişi 237 TL değerinde Oral-B D100 Şarjlı Diş Fırçası seti ve 150 kişi 250 TL değerinde Braun Prt 2000 Koltuk Altı Ateş Ölçer kazanacaktır. Forma kazanan talihliler belirtilen üç takımdan hangisini talep ediyorlarsa onu alabileceklerdir.

İkramiye kazanan talihlerin açıklanması 15 Ocak 2021 tarihinde gazeteler aracılığı ile yapılacaktır. Aynı zamanda katılım sağlayan adayların adres bilgilerine posta yolu ile tebligat yapılacak olup posta adresleri eksik ya da hatalı olan adaylara gazetede yayınlanan ilan tebligat olarak değerlendirilecektir.

Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilirler. Gilette ve Migros çalışanları kampanyaya katılım sağlayamazlar. Kullanıcıların hediyelerini belirtilen tarihlere kadar almaları gerekmektedir. Asil adayların belirtilen tarihlere kadar hediyelerini almamaları durumunda hakları yedek belirlenmiş adaylara devredilecektir. Yedek adayların da ilgili tarihler aralığında hediyelerini almamaları halinde ikramiyeleri geçersiz kabul edilecektir. Belirtilen ikramiyeler nakdi para olarak ödenmez ya da başka kampanyalar ile birleştirilemez. Aynı şekilde kazanılan haklar başkası üzerine de devredilemez. Kart bilgilerinin güncelliği ve doğruluğu kart sahiplerine aittir. Money Kart ve türevleri sahipleri doğrudan 40 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında kampanyaya katılım sağlamış kabul edileceklerdir, ayrıca başvuru yapmaya gerek bulunmamaktadır. Aynı kişi birden fazla ikramiye kazanamaz ve ikramiyeler arasında tercihte bulunamaz. Katılım sağlayan adaylar kampanya koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?