Perşembe, Eylül 21, 2023
AnasayfaÇekiliş ve YarışmaBeylikdüzü Migros AVM’den BMW 218i Hediyesi

Beylikdüzü Migros AVM’den BMW 218i Hediyesi

Alışverişinizin keyfini sürmeniz için Beylikdüzü Migros AVM’den yepyeni bir çekiliş kampanyası duyurusu geldi. Beylikdüzü Migros AVM’den yapacağınız alışverişlerde siz de son model BMW 218i sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Kampanya katılım tarihleri olan 7 Kasım 2020 ile 6 Nisan 2021 tarihleri arasında, aynı gün içinde Beylikdüzü Migros AVM’den yapacağınız her 150 TL’lik alışverişe 1 çekiliş hakkı kazanarak siz de hayallerinizi süsleyen otomobile sahip olmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Milli Piyango İdaresi’nin 3.11.2020 tarihli izni ile gerçekleştirilen bu kampanyada hakkında katılım koşulları ve kampanya detayları internet üzerinden Beylikdüzü Migros AVM müşterilerinin bilgisine sunulmuştur.

İstanbul ilinde bulunan Beylikdüzü Migros AVM içindeki mağazalardan, 7 Kasım 2020 ile 6 Nisan 2021 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerle siz de bir adet, son model BMW 218i otomobil kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Beylikdüzü Migros AVM’de yapılan aynı gün içindeki alışverişlerde toplamda 150 TL ve katları tutarında ödeme yaparak kampanya standına gelip, fiş ve faturaları ibraz ederek işleten bireysel tüketiciler kampanyaya katılım sağlayabilecektir. Bu çekiliş kampanyasına ürün değişim faturaları, gift kart hediye çeki ve puan ile yapılan tüm alışverişler dahil edilmemektedir. Her 150 TL’lik alışveriş için 1 çekiliş hakkı verilmektedir.

Beylikdüzü Migros AVM Çekiliş Kampanyası Detayları

Kampanyaya katılarak 1 adet BMW 218i hediyesi kazanmak isteyen bireysel müşterilerin, Beylikdüzü Migros AVM’de yapacakları tek seferdeki 150 TL’lik alışverişlerinden sonra kampanya standına gelerek fişlerini kayıt ettirmeleri zorunludur. Bu işlemi yapan müşterilere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, doğum tarihi, telefon numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Beylikdüzü Migros AVM tarafından düzenlenen BMW 218i çekiliş kampanyasına katılan katılımcıların, ikramiye kazanmaya hak elde edebilmeleri için bu bilgisayar çıktılarını saklamaları gerekmektedir. Kampanyada müşterilerin dikkat etmesi gereken diğer koşullar şunlardır:

  • Kampanyanın bitiş tarihi 6 Nisan 2021 olarak belirlenmiştir. Bu tarihe ait e-arşiv faturalarının son giriş tarihi 7 Nisan 2021 saat 22:00’dır.
  • Ad ve soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan tüketicilere çekiliş hakkı verilmemektedir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir.
  • Kampanyaya katılımda tüketici ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmak zorundadır. Farklı isimlerdeki faturalar ile işlem yapılmadığı için başkası adına kampanyaya katılım mümkün değildir.
  • Mali değeri olmayan belgeler, bilgi fişi, sipariş fişi, tahsilat makbuzu, seyahat acentelerinin verdiği voucher geçerli değildir.

Axess kartlılara özel Spotify ve Netflix ödemelerine 30 TL hediye fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Beylikdüzü Migros AVM’den BMW 218i Çekilişi

Kampanya kapsamına dahil edilen faturaların veya alışveriş fişlerinin Beylikdüzü Migros AVM içinde bulunan mağazalardan kesilmiş olması zorunludur. Dolayısıyla Beylikdüzü Migros AVM’de bulunan markaların kendi internet sitelerinden yapılan alışverişlerde, ürün teslimatı Beylikdüzü Migros AVM mağazalarından yapılmış olsa bile kampanyaya dahil edilememektedir. Ayrıca Migros Sanal Market fatura, fiş ve e-arşivleri de kampanyaya dahil edilemez.

  • BMW 218i çekilişi, 9 Nisan 2021 tarihinde saat 12:00’de Beylikdüzü Migros AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
  • Çekiliş sonucunda 1 kişiye 1 kişi Yeni BMW 218i GranCoupe 5 kapı otomobil 2020 model otomobil(453.800,00 TL) ikramiyesi verilecektir.
  • Kazanan talihliler 15 Nisan 2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır.
  • Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?