Cuma, Eylül 22, 2023
AnasayfaAlışverişAxess Güncel Kampanyaları Neler?

Axess Güncel Kampanyaları Neler?

Axess, ödeme güçlüğü çeken ya da alım gücü giderek düşen müşterileri için oldukça uygun kampanyalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Gıda alışverişinden kıyafete kadar pek çok alanda kampanya yapan Axess, müşteri harcadıkça ona geri veriyor. Axess güncel kampanyaları içerisinde bulunan avantajlı alışveriş imkanlarından yararlanabilmeniz için ise Axess kartınızın olması yeterli oluyor.

Trendyol’da 100 lira Chip- Para

Trendyol’da kart kullanmadan alışveriş yapmak istiyorsanız bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Axess müşterilerine, 500 lira ve üzeri alışveriş yaptıklarında, Trendyol’da kullanabilecekleri 100 lira hediye ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin, harcama gerçekleştirmeden önce, mobil uygulamaya girerek hemen tıkla butonuna basmaları gerekmektedir. Kampanyaya Axess mobil uygulaması üzerinden katılmayan müşterilerin harcamaları ise kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Bankanın Chip- Para hediyesi, kampanyaya katılan kullanıcıların kartlarına anında yüklenir ve ortak iş yerlerinde kullanılabilir.

Ayrıca 2021 THY güncel kampanyaları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA’larda 150 lira Chip- Para

Axess bu kampanyayla da elektronik alışverişi yapmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Kampanya kapsamında, CarrefourSA’da yapabileceğiniz 3 bin lira ve üzeri alışverişlerinizde, kartınıza anında kullanabileceğiniz 150 lira Chip- Para yükleniyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterlerin, kasaya geldiklernde 3 bin lira değerindeki ilk alışverişlerini ayrı olarak yapmaları ve ödemelerini Axess Pos cihazları üzerinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Kampanya mağazada bulunan elektronik cihaz stoklarıyla sınırlıdır. Yani mağazada elektronik ürünler bittiğinde kampanya da biter. Kampanyada her Chip- Para kişi bazlı değerlendirilmektedir. Yani bir kişi bu kampanya üzerinden en fazla 150 lira Chip- Para kazanabilmektedir. CarrefourSA’larda 150 lira Chip- Para kampanyasından elde edilecek Chip- Paralar müşterinin son kullandığı kartına anında yüklenecektir. Akbank, kampanyayı sağlayıcı banka olarak, bu kampanyayı durdurma ya da içeriğinde değişiklikler yapma hakkına sahiptir.

Spotify ve Netflix Ödemelerinde 30 Lira Chip- Para

Spotify ve Netflix Ödemelerinde 30 Lira Chip- Para kazanmanızı sağlayan bu kampanya, Axess kartınızla yapacağınız 750 lira ve üzerindeki her online alışverişiniz için Netflix ve Spotify üyeliklerinizin ödemelerinde her biri için ayrı ayrı kullanabileceğiniz 15 lira Chip-Para veriyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey, Axess mobil uygulamaya girerek, kampanyaya katıl butonuna tıklamak. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Spotify ve Netflix ödemelerini de Axess kartı üzerinden gerçekleştiriyor olmaları gerekmektedir.

Bu kampanya tek müşteri üzerinden değerlendirilmektedir. Yani kampanyadan her kişi bir kere 30 lira değerinde Chip- Para kazanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için yalnızca internet üzerinden alışveriş yapmak gerekmektedir. Aynı gün aynı işletme üzerinden yapılan alışverişler geçersiz kabul edilmektedir. Kampanyadan yararlanan kişinin kazandığı Chip- Para, kampanyanın bitişini takip eden 5 iş günü içerisinde kişinin kartına yatırılmaktadır. İptal ya da iade işlemlerinde, kişinin kartına yüklenen Chip-Para geri alınır. Akbank sağlayıcı banka olarak uygun gördüğü takdirde kampanyayı durdurabilir ya da içeriğini değiştirebilir.

İkea’da Geçerli 30 Lira Chip- Para

Axess bu kampanya ile, evine mobilya ya da dekorasyon ürünü almak isteyenlere destek oluyor. İkea’dan yapacağınız 350 lira ve üzeri alışverişlerinizde 30 lira Chip- Para kazanmanızı sağlayan kampanyadan yararlanmak için, mobil uygulama üzerinden, kampanyaya katıl butonunu tıklamanız gerekiyor. Kampanya tek müşterinin tek seferde yararlanması üzerine tasarlanmıştır. Bu sebeple bir müşteri bu kampanyadan en fazla 30 lira Chip- Para kazanabilmektedir. Bu kampanyaya Axess mobil uygulama ya da sms mesajı ile kaydolmayan müşterilerin kampanyaya katılımı kabul edilmeyecektir. Kampanya üreticisi ve sağlayıcısı olan Akbank, uygun görürse kampanyanın sonlanmasını ya da içeriğinin değişmesini sağlayabilir. İkea’da geçerli 30 lira Chip- Para kampanyasını kullanarak Chip- Paralarınızı biriktirebilirsiniz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?