Cumartesi, Haziran 15, 2024
AnasayfaAlışverişAxess Kartlılara Özel Spotify ve Netflix Ödemelerine 30 TL Hediye

Axess Kartlılara Özel Spotify ve Netflix Ödemelerine 30 TL Hediye

İnternet üzerinden müzik dinleme platformu olan Spotify ile dizi ve film platformu olan Netflix kullanıcılarına sevindirici haber Axess’ten geldi. Axess kredi kartı sahipleri bu üyelikleri için yapacakları ödemelerde 30 TL hediye kazanma şansını yakalıyor. Kampanya katılım tarihleri olan 1 Kasım ile 30 Kasım 2020 tarihleri arasında Axess kredi kartınızla yapacağınız 750 TL ve üzeri internet alışverişlerinize Spotify ve Netflix üyelik ödemelerinizin her biri için 15 TL, toplamda 30 TL Axess chip para hediye veriliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için yapmanız gerekenler ve kampanya katılım koşulları Axess resmi internet sitesi üzerinden duyuruldu.

750 TL İnternet Alışverişine 30 TL Hediye Chip Para

Axess kredi kartı sahiplerini mutlu etmeye devam ediyor. Türkiye’nin harcarken kazandıran kredi kartlarından biri olan Axess, internet kullanıcılarının çok sevdiği Sportify ve Netflix üyelerine de kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 1 Kasım – 30 Kasım 2020 arasında geçerli olan kampanya tarihlerinde, kampanyaya kayıt olan ve Axess kredi kartıyla toplamda 750 TL ve üzeri internet harcaması yapan müşterilere; Netflix ve Spotify üyelik ödemlerinin her biri için 15 TL, toplamda 30 TL chip para kazanma fırsatı sunuluyor.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Axess, kampanya katılım koşullarını da internet sitesi üzerinden açıkladı. Buna göre kampanyaya katılmak için, internet üzerinden yapılacak ilk harcamaya başlamadan önce asıl kart sahibinin Axess Mobil üzerinden kampanya duyurusuna “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Bu işlemin ardından Axess Mobil ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” menüsü altında görülmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanmış kabul edilmektedir.

Halkbank yüzde 0.38 faizle kredi kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Kampanyası Detayları

Spotify ve Netflix üyeliklerinin her birine 15 TL, toplamda 30 TL chip para ödemesi yapan Axess kredi kartıyla bu kampanyaya katılan müşterilerin kampanya detayları hakkında da bilgi sahibi olması gerekmektedir. Kampanyadan kazanım elde edebilmek için toplamda 750 TL ve üzeri internet harcaması yapmak ve Spotify ile Netflix ödemelerini de Axess kredi kartı ile gerçekleştirmek zorunludur. Kampanya yalnızca Spotify ile Netflix’in kendi web siteleri ya da resmi mobil uygulamaları üzerinden Axess kredi kartı ile yapılan harcamaları kapsamaktadır. iTunes, Apple Play, App TV gibi alternatif platformlar üzerinden ve farklı ödeme yöntemleri kullanılarak yapılan harcamalar kampanyaya dahil edilmemektedir.

Axess 30 TL Hediye Chip Para Kampanya Koşulları

  • Axess tarafından düzenlenen bu kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 30 TL hediye chip para kazanabilir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibinin ilk harcamadan önce Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılması gerekir. 30 Kasım 2020 saat 23:59’dan sonra yapılan işlemlerden kazanç sağlanamaz.
  • Kampanya sadece online alışverişte geçerlidir.
  • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan alışverişlerde işlemlerin sadece ilki kampanyaya dahil edilir.
  • Hak edilen 30 TL chip para, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra kampanya bitiş tarihinden sonraki 5 iş günü içinde harcama yapılan kredi kartına yüklenecektir.
  • İnternet alışverişinde iptal edilen veya iade edilen işlemlerde yüklenen chip para geri alınacaktır. Chip paranın kullanılmış olması halinde ekstreye hediye kadar borç yansıtılacaktır.
  • Bireysel Axess kredi kartları ve bu kartlara bağlı ek kartlar ile sanal kartlar kampanyaya dahildir.

Axess kredi kartı kampanyası 30 Kasım 2020 tarihi saat 23:59’a kadar devam etmektedir. Nakit çekim işlemleri, EFT – havale, BES işlemleri, vergi ödemeleri gibi ödemeler kampanyaya dahil değildir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?