Pazar, Mayıs 19, 2024
AnasayfaEkonomi2021 En Avantajlı Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

2021 En Avantajlı Aidatsız Kredi Kartları Hangileri?

Kredi kartı kullanımında yıllık olarak talep edilen aidat tutarlarından kurtulmak için 2021 aidatsız kredi kartları listesini inceleyebilirsiniz. Aidat almayan kredi kartları sayesinde kredi kartı kullanımları için ekstra ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Aidatsız kredi kartı tanımı itibariyle kredi kartı kullanımı için yıllık ücret alınmayan kartlara denilmektedir. Yeni çıkan kanunlar kapsamında bankalar artık aidat almadan kredi kartı sunmak zorundadırlar. Normal koşullarda yani aidat alınan kredi kartlarında yıllık olarak kart kullanım bedeli ekstreye yansıtılır ve kullanıcıların bunu ödemesi beklenir. Ancak aidat almayan kredi kartları sayesinde yıllık olarak ödenen bu tutardan kurtulabilirsiniz.

Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak için öncelikle aidat ücreti istemeyen bankalar bilinmesi gerekmektedir. Çeşitli bankalar aidat talep etmemekte ve böylelikle kredi kartı kullanımında yıllık ücret alınmamaktadır. Aidat istemeyen kartlar kullanıcılar için avantaj oluştururken aynı zamanda puan toplama ya da taksitlendirme gibi özellikler de sunmaktadırlar. Kredi kartı başvuru yaparken dikkat edilmesi gereken nokta ise bankalara gelir durumu ibraz etmektir. Bankalar kredi kartı verirken başvuru yapanın kredi notuna ve gelir duruma bakmaktadırlar. Herhangi bir geliri olmayanlara kredi kartı verilmesi zor olduğundan geliri ibraz etmeniz halinde kredi kartı daha rahat şekilde alabilirsiniz. Aynı zamanda kredi notunuzun da yüksek olması aidatsız kredi kartı almak için avantaj sağlayacaktır. Mevcut kartınız bulunuyorsa, borçlarını ödeyip o kartı kapatarak aidatsız kart başvurusu da yapabilirsiniz.

Mortgage kredisi veren bankalar hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı Axess Free

Akbank aidatsız kredi kartı olan Axess Free kullanıcılardan aidat ücreti talep etmemektedir. Kartın aynı zamanda pek çok özelliği bulunmaktadır. Otomatik ödeme talimatı verebilir ve faturalarınızı da düzenli olarak ödeyebilirsiniz. Peşin yapılan alışverişlerde ise taksit ise ve erteleme isteme gibi seçeneklerden de yararlanmanız mümkündür. Aynı zamanda tüm alışverişlerde geçerli olan kart üye olan işyerlerinden yapılan alışverişlerde chip biriktirmeyi sağlamakta ve biriken puanlar daha sonraki alışverişlerde kullanılmaktadır.

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı Maximum

İş Bankası aidatsız kredi kartı olan Maximum kullanıcılardan yıllık aidat ücreti almamaktadır. Bu sayede avantajlı olan kart aynı zamanda pek çok özelliği ve puan toplama gibi avantajları ile özel bir kullanım sunmaktadır. Alışverişlerde taksit seçeneklerinden yararlanabilir ya da peşin olarak yapılmış alışverişleri daha sonra belirli bir limitin üzerinde olmaları halinde taksitlendirebilirsiniz. Aynı zamanda kart sayesinde vadesiz hesaplarınızı da kontrol edebilir ve hesaplar arasında para transferini de gerçekleştirebilirsiniz. Kart sahiplerine vadesiz hesaplarındaki tutarlar ile ilgili yapılacak işlemlerden de herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Garanti Bankası Aidatsız Kredi Kartı Flexi

Garanti Bankası aidatsız kredi kartı olan Flexi sayesinde yıllık kart ücreti ödemeden kredi kartı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bonus özelliği olduğu için de alışverişlerde puan biriktirmeyi de sağlayan kart, bankaya özel anlaşmalar karşılığında da özel taksit seçenekleri sunmaktadır. Kartın aidat ücretinin olmamasının yanında üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde peşin fiyatına taksit seçenekleri sunması da kartı avantajlı hale getirmektedir. Aidatsız kart başvurusu yapmak için internet şubesini kullanabilir ya da doğrudan şubelerden başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Aidatsız Kredi Kartı Hafif Kart

ING Bank aidatsız kredi kartı olarak sunulan Hafif Kart kullanıcılara yıllık kart ücreti ödetmiyor. Hafif kart sayesinde aidat ödemeden kartınızı kullanmak mümkün olduğu gibi alışverişlerde puan toplamak da mümkün. Aynı zamanda peşin fiyat üzerinden tek çekim yapılan alışverişlerde de daha sonradan taksitlendirme imkânı sunarak ödemelerin daha rahat şekilde yapılmasını da sağlıyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?