Salı, Haziran 11, 2024
AnasayfaOtomotivGenerali Sigorta’dan Müşterilerine 2020 Model Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

Generali Sigorta’dan Müşterilerine 2020 Model Fiat Egea Çekiliş Kampanyası

Sigortacılık sektöründe faaliyetlerini başarıyla sürdüren Generali Sigorta, 2020 yılında da müşterilerine ayrıcalıklar sunan çekiliş kampanyaları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Şirketin yeni kampanyası kapsamında düzenlenecek çekiliş ile 1 şanslı müşteriye 2020 model Fiat Egea Hatchback (HB) araba hediye edilecek. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Generali Sigorta 150 yılı aşkın köklü geçmişi ile Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip olmasının yanı sıra müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarla da adından sıkça söz ettiriyor.

“Uygun Fiyat, Hediyesi de Kıpkırmızı Bir Fiat” sloganı ile başlattığı kampanya kapsamında yapılacak çekilişle müşterilerine 2020 model otomobil kazanma fırsatı sunan Generali Sigorta 7 Şubat’ta başlattığı bu kampanyanı 30 Nisan 2020 tarihine kadar süreceğini duyurdu. Benim Kaskom ile sıfır araba fırsatından yararlanmak isteyen müşterilerin poliçe fiyat teklifi almaları durumunda 1 çekiliş hakkı, fiyat teklifi verilen poliçeyi satın almaları halinde ise 2 çekiliş hakkı olmak üzere toplamda 3 çekiliş hakkına sahip olacaktır.

Generali Sigorta Sıfır Kilometre Otomobil Çekilişi

Benim Kaskom ürününe ulaşıp kampanyaya katılmak isteyen tüm müşterilerin kampanya bitiş süresi olarak belirtilen 30 Nisan 2020 tarihine kadar şirketin internet sitesinin yanı sıra 0850 555 55 55 numaralı Generali Sigorta çağrı merkezinden veya Generali Sigorta acentelerinden “Benim Kaskom” ürünü için işlem yapabilecek. Bu şekilde çekiliş hakkı kazanan müşteriler arasında yapılan çekilişte 1 şanslı kişiye 2020 model Fiat Egea HB otomobil hediye edilecek.

Milli Piyango İdaresi’nin izni ile düzenlenen Generali Sigorta’nın sıfır kilometre otomobil çekilişi 27 mayıs 2020 tarihinde saat 10.30’da Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Şirketi binasında yapılacağı açıklandı. Kazanan talihlilerin 29 Mayıs 2020 tarihli Akşam gazetesinde duyurulacağı belirtildi.

Generali Sigorta Otomobil Çekilişi Kampanya Şartları

  • Her bir araç plakası ile poliçe teklif alınması 1 çekiliş, poliçenin satın alınması 2 çekiliş olmak üzere toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  • Çekiliş sonucunda 1 kişi 111.900 TL değerinde Fiat Egea HB Street 1.4 Fire 95 HP 2020 model araç kazanacaktır.
  • 30 Nisan’a kadar başvurmayan asil ve yedeklere ikramiye verilmeyecektir.
  • İkramiye tesliminde poliçe teklifi alınan araç ruhsat fotokopisi ibrazı zorunludur.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?