Çarşamba, Temmuz 10, 2024
AnasayfaEkonomiZiraat Bankası Emeklilere Özel Konut Kredisi Kampanyası Başlattı

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Konut Kredisi Kampanyası Başlattı

Milyonlarca bireysel ve ticari müşteriye sahip olan kamu bankalarından Ziraat Bankası emekli müşterilerine özel konut kredisi kampanyası başlattı. “Emeklinin Artısı Konut Kredisi” kampanyasından yararlanarak hayallerindeki eve sahip olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği Ziraat Bankası ev alacak vatandaşların avantajlı faiz oranlarından yararlanmasını sağlıyor. Emekli müşterilerine özel konut kredisi başlatan Ziraat Bankası’nın “Emeklinin Artısı Konut Kredisi” kampanya detayları haberimizde yer alıyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi Kampanyası

Hayallerindeki eve sahip olmak ve artık kira ödeme derdinden kurtulmak isteyen emekli vatandaşlar Ziraat Bankası’nın emekli müşterileri için başlattığı Emeklinin Artısı Konut Kredisi kampanyasına yoğun ilgi gösteriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetleri ile öne çıkan kamu bankalarından Ziraat Bankası yine maaşını bünyesinden alan emekli maaş müşterilerine özel Emeklinin Artısı Konut Kredisi ile avantajlı faiz oranları ile müşterilerini kendi evlerinin sahibi yapıyor.

Ev satın alacak vatandaşlara sağlanan konut kredisi kampanyasında Ziraat Bankası’nın emekli maaş müşterilerinin yararlanabileceği en önemli seçeneklerin başında esnek vade sayıları yer alıyor. Ziraat Bankası, sektördeki pek çok rakibinin aksine emekli maaş müşterilerine 180 ay vade seçeneği sunarak bu alanda öne çıkmayı başarıyor. Ayrıca Ziraat Bankası’nın yoğun talep gören Emeklinin Artısı Konut Kredisi kullanımlarında uygulanan faiz oranı ise yüzde 0.94 olarak emeklilerin ilgisini çekiyor.

Emeklinin Artısı Konut Kredisi Ödeme Planı

Türkiye bankacılık sektöründeki pek çok kamu ve özel bankanın aksine zengin vade seçenekleri ile emekli maaş müşterilerini uygun maliyetlerle ev sahibi yapan Ziraat Bankası 180 ay vadeli 100 bin TL konut kredisi kampanyası kapsamında yüzde 0.94 faiz oranıyla da tercih ediliyor.

Ziraat Bankası’ndan 100 bin TL tutarında konut kredisi kullanan bir emekli maaş müşterisi 180 ay vade seçeneğini tercih ettiğinde yüzde 0.94 faiz oranından aylık kredi geri ödeme taksiti bin 154 TL oluyor. Yıllık maliyet oranı yüzde 12.1326 olan Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Kredisi kampanyasına başvurular tüm Ziraat Bankası şubelerinden şahsen müracaat yoluyla hızlı bir şekilde yapılabiliyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN POPÜLER

SON YORUMLAR

zoritoler imol on Dijital Pazarlama Nedir?